Dobry mechanik samochodowy

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BooNdock
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Kontakt:

Re: Dobry mechanik samochodowy

Post autor: BooNdock » 27 lutego 2012, 13:21

Tylko Auto-kostek, 2 lata serwisuje tam swoje auto i bardzo polecam, a co do Marona, to był dobry, bo mieli Grzesia, teraz Grześ pracuje u kostka:)

jartys

Post autor: jartys » 27 lutego 2012, 15:29

Żaden z powyższych, mam nadzieje, że niebawem pojawi się w Jaśle mechanik z prawdziwego zdarzenia... Po wielu wizytach u powyższych "fachowców" zmieniłem azymut i skierowałem się na wschód;p do Krosna, tam sobie radzą zdecydowanie lepiej(przynajmniej jeden do którego trafiłem) ale nie będę tu robił nikomu reklamy, ale antyreklamę jasielskim fachowcom to i owszem należałoby zrobić!! Wystarczy poczytać fachowe forum i można wiedzieć więcej niż ci psudo fachowcy...Nie mówiąc już o nieuczciwości większości, bo bardzo łatwo jest naciągać ludzi w tej branży. Tak więc uważajcie i miejcie baczenie na to co Wam mówią i wciskają. Ja niestety wtopiłem sporo kasy zupełnie niepotrzebnie.

0987654321
Początkujący
Początkujący

Post autor: 0987654321 » 28 lutego 2012, 18:16

A może jakiś namiar na tego mechanika z Krosna?

szatan
Początkujący
Początkujący

Post autor: szatan » 28 lutego 2012, 19:07

Byłam kilka razy, raz wymieniałem olej, raz oponę. Jeszcze miałam problem z wtryskami i paskiem klinowym. Moim zdaniem jest ok, a ceny lepsze niż w Rzeszowie, w którym wcześniej mieszkałam.[/quote]

To fakt do wymiany oleju potrzeba mechanika no ale żeby wymienić pasek klinowy to już musi być dobry mechanik bez tego ani rusz :dobani:

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 17 marca 2012, 02:31

szatan pisze:Byłam kilka razy, raz wymieniałem olej, raz oponę. Jeszcze miałam problem z wtryskami i paskiem klinowym. Moim zdaniem jest ok, a ceny lepsze niż w Rzeszowie, w którym wcześniej mieszkałam.
To fakt do wymiany oleju potrzeba mechanika no ale żeby wymienić pasek klinowy to już musi być dobry mechanik bez tego ani rusz :dobani:[/quote]

no kolego ale pewnie nie zauważyłeś że tu jeszcze była zmieniana RAZ OPONA a na tym to już niejeden dobry mechanik zęby zjadł ... warto tam pojechać :ok:
byłam/wymieniałem/miałam - transwestyta? ... żenada

gienek350
Debiutant
Debiutant

Post autor: gienek350 » 14 lipca 2012, 00:03

swoją drogą, jeśli mowa o dobrym mechaniku, to ja już wiem kogo polecić :rotfl: zaraz pewnie mnie zjadą ,,znawcy" itd. ale może komuś się ta informacja przyda.. w warsztacie Cartech na Mickiewicza (w zasadzie w Gamracie) jest taki mechanik w okularkach (z tego co się orientuję - Rafał), jeden z pracowników oczywiście :hyhy: widać, że zna się na rzeczy. Młody a kompetentny :hurra:
Robiłem tam już kilka razy samochodzik, łącznie z przekładką anglika i nie narzekam :ok:

shadow
Ekspert
Ekspert

Post autor: shadow » 14 lipca 2012, 08:15

Ja polecam tego Pana, świetny doświadczony mechanik, niedaleko od Jasła,

http://dobrymechanik.net/mechanicy/gorl ... erwis.html

Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Jocke » 14 lipca 2012, 09:30

ja robiłem samochód u mechanika na Lenartowicza i jestem bardzo zadowolony, polecił mi go znajomy. Gość na prawdę zna się na mechanice, nie tylko na wymianie pasków i innych rzeczy eksploatacyjnych, ale robi także przy poważnych usterkach. Ceny też ma bardzo dobre. http://www.mechanik-jaslo.pl/
Do poważnych usterek dobry jest też Pan Bajowski z Umieszcza, ale jak oddasz auto to musisz sie liczyć z tym że nie będziesz go miał z 3-4 tygodnie. Nie trzyma terminów i drogi jest. Ale jeżeli chodzi o jakość jego pracy, to bardzo dobry.

masakra
Obyty
Obyty

Post autor: masakra » 14 lipca 2012, 22:28

Trans wiert - dobrzy mechanicy ,ale Bogowie ! Więc wybieram Marlona! A ogólnie w.....ją mnie ci pseudo mechanicy ,bo jak widzą ,że przyjechałeś lepszym wozem to cena rośnie! i na dodatek przyjechałeś naprawiać np.pasek to wynajdują inną wadę ,która nie wymaga jeszcze naprawy! Ale jeżeli ktoś się nie zna to wymienia jeszcze dobrą część przy okazji ,bo po co drugi raz przyjeżdżać i cena rośnie a mechanik zaciera ręce!

Awatar użytkownika
jurex
Mistrz
Mistrz

Post autor: jurex » 14 lipca 2012, 23:52

Polecam Łukasz Gałuszka z Czeluśnicy (na przeciwko ERKO)

bardzo dobrze i tanio , daja auto zastępcze na czas naprawy

T135
VIP
VIP

Post autor: T135 » 15 lipca 2012, 01:16

jurex pisze:Polecam Łukasz Gałuszka z Czeluśnicy (na przeciwko ERKO)

bardzo dobrze i tanio , daja auto zastępcze na czas naprawy
nigdy w życiu! Ten pseudo serwis to jakaś porażka. Było tak, że pojechałem tam wymienić paski, oleje itd. samochód przed oddaniem do serwisu był sprawny. Po tygodniu coś zaczęło stukać w kole. Pojechałem tam znowu, okazało się że jakimś "cudem" poluzował się klocek. Oczywiście za naprawę drogo skasowali. Pojezdziłem tydzień, hamulec ręczny przestał działać, okazało się, że jakimś "cudem" popuściły śruby na obydwu zaciskach, kolejny raz tam pojechałem, naprawili i skasowali słono. I tak co tydzień wychodziły jakieś dziwne usterki, zaczęło się to dla mnie robić trochę podejrzane, bo jak dotąd auto było w pełni sprawne, zawsze wszystko wymieniane na czas itd. podejrzewam, że te usterki kilka dni po wyjezdzie z tego serwisu nie były przypadkowe. I jeszcze jedno, jak wymieniają Ci jakąś część (w moim przypadku pompka paliwa), to okazało się, że skasowali mi jak za nową - ponad 300zł, a potem udało mi się ustalić, że kupili ją na szrocie w Krośnie za 30zł, z używanego samochodu, podobnie było z zaciskami do ręcznego, zapłaciłem im głupi kupę kasy, powiedzieli że części są nowe i tak skasowali kasę, a okazało się, że to wszystko to używki. (oczywiście ta pompka którą mi założyli po tygodniu siadła całkowicie - była zatarta), wtedy się zdenerwowałem, od tamtego czasu strzegę się z daleka od tego serwisu i nie polecam nikomu, zresztą dobry mechanik który tam pracował, ma teraz swój zakład na Lenartowicza, widocznie nie chciało mu się robić na innych i do tego robić takie rzeczy jak tam robią.. Są inne sposoby na pozyskiwanie klientów.

szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: szmitu3 » 15 lipca 2012, 11:35

Czyli wychodzi na to, ze w Jasle i okolicach nie ma gdzie naprawic samochodu... Jedni oszukuja i psuja dobre rzeczy z nadzieja ze za chwile do nich wrocisz ,inni nie potrafia niczego naprawic , a u nastepnych trzeba czekac miesiac , zanim Pan laskawie wezmie sie do pracy...

shadow
Ekspert
Ekspert

Post autor: shadow » 15 lipca 2012, 14:29

szmitu3 pisze:Czyli wychodzi na to, ze w Jasle i okolicach nie ma gdzie naprawic samochodu... Jedni oszukuja i psuja dobre rzeczy z nadzieja ze za chwile do nich wrocisz ,inni nie potrafia niczego naprawic , a u nastepnych trzeba czekac miesiac , zanim Pan laskawie wezmie sie do pracy...

nie zgodzę się, kilka postów wcześniej podałem w okolicach Jasła, naprawdę dobrego mechanika, tylko u niego naprawiam auto. i każdemu serdecznie go polecam. :)

sanki20
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: sanki20 » 15 lipca 2012, 23:17

Ja zawsze samochód naprawiam w Jedliczu kawałek za Torami jak droga na POTOK. Znam od Lat tego mechanika wcześniej robił samochody w Umieszczu teraz tam się przeniósł. Polecam

Monika1397109
Debiutant
Debiutant

Post autor: Monika1397109 » 16 lipca 2012, 15:30

Jeśli chodzi o mechanika samochodowego to świetny jest Pan Robert Betlej z Gąsówki :) :) . Zna się na rzeczy..:)

ODPOWIEDZ