Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: japonka12 »

Ja zamaiwialam z trustu, przywiezli mi ladne i w dobrej cenie, ale podjedz do nich i zapytaj teraz jak jest bo teraz wszystko sie zmienia.
klejnot
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 22:15

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: klejnot »

Ja pojedżdziłam kilka dni po wszytskich hurtowniach i jednak najtańsza jest hurtownia Kamil.
I bardzo ładne warzywa i owoce ,
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: chichotka »

Moge pochwalić pana Romka z Gorzyc trzeba go zamawiac duzo wczesniej ale jedzenie robi naprawde palce lizac!
czekoczekolada
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 9 maja 2012, 22:04

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: czekoczekolada »

Mam nadzieje, że w poniedziałek/wtorek odbierze telefon bo teraz sezon, a więc wesel, a wesel :))
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: magnesik19 »

chichotka pisze:Moge pochwalić pana Romka z Gorzyc trzeba go zamawiac duzo wczesniej ale jedzenie robi naprawde palce lizac!
ja go chciałam zamówić na sierpień na przyszły rok, dzwoniłam do P. Romka gdzieś w lutym br i nie ma żadnego terminu, za wyjątkiem jednej soboty, gdyz jak sam wtedy mówił ma wesele w rodzinie i myśli być wtedy gościem . także rok 2013 ma juz zarezerwowany.

A co do kucharki to ja polecam P. Ziębę ze Świerchowej. Placki ma wysmienite. Zawssze mówiłam że placki mi smakują identycznie, ale po zjedzeniu ciast od tej Pani, widzę już ogromną różnicę, Polecam.
czekoczekolada
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 9 maja 2012, 22:04

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: czekoczekolada »

Mnie interesuje rok 2014 a więc mam szanse. Marne, bo marne, ale są :)
beciaw22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 21:06

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: beciaw22 »

Pan Romek jest the best!!!! Ja miałam 150 gości na weselu i każdy chwali go do dziś przy każdym wspominaniu wesela. Polecam, ale trzeba dużo wcześniej go zamówić.
robik
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 sierpnia 2012, 16:08

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: robik »

Pan Roman kucharz z Gorzyc mimo renomy długich terminów wcale nie jest taki znakomity ,jest drogi każe kupować produkty których później w ogóle nie wykorzystuje.Obiecuje przeróżne nowe potrawy,każe kupować mięsa których później nie można nigdzie znaleźć po weselu .Jego rozmowa i liczne przeżycia naprawdę wprawiają ludzi w podziw i zaufanie które szybko po weselu można stracić.Nie polecam tego kucharza jesteśmy zawiedzenie z jego usług i ekipy łącznie z kelnerami którym nie warto zaufać i dać wolną rękę. :dobani:
czekoczekolada
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 9 maja 2012, 22:04

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: czekoczekolada »

Ale chyba jesteście z nim na sali, to widzi się jakie produkty są używane, nic nie robi u siebie w domu, czyż nie?
A kelnerzy hmm.. wolałabym sama kogoś wybrać widząc jak obsługują ;) a nie brać w ciemno ;)
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: chichotka »

Nie prawda pan Roman wcale nie jest drogi,wszystko mowi co do czego idzie i nie kazuje kupowac produktow z najwyzszej półki.
Tylko kazdy kupuje na swoja kieszen czy to beda przyprawy firmy Prymat czy nie znanej.Mięso tez kupuje sie na tyle ile ma byc osob na weselu.
Po za tym chyba kazdy jest na sali i widzi co robi-chyba sobie nie chowa nie wykorzystanych skladnikow do reklamowki i nie bierze do domu....
Wszystko potem młodzi sobie zabierają co zostaje.Poza tym nie pije jak go ktos czestuje jakims trunkiem.
Naprawde jest O.K.Nie piszcie głupot!!!!

Co do kelnerów to moze faktycznie powinien ich zmienić na młodszych z werwą ;)
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: obiektywnyObserwator »

Tym oto sposobem, zraziliście mnie całkowicie do Krokiecika...
Reklama tak, ale tak durna i nachalna jak ta,
to jednak coś nie tak :wstyd:
Mania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 00:46

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Mania »

polecam Mariusza z Niepli świetny kucharz , z dużym doświadczeniem jak potrzeba namiary to podam !!! :ok:
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: amivisage »

obiektywnyObserwator pisze:Tym oto sposobem, zraziliście mnie całkowicie do Krokiecika...
Reklama tak, ale tak durna i nachalna jak ta,
to jednak coś nie tak :wstyd:
A czyja to wina? Jak moderator dostał sraczki i z kibelka nie wychodzi 24h/24h to gdzie ma być porządek.
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: elemelek »

obiektywnyObserwator pisze:Tym oto sposobem, zraziliście mnie całkowicie do Krokiecika...
Reklama tak, ale tak durna i nachalna jak ta,
to jednak coś nie tak :wstyd:
widać musi im bardzo kiepsko iść, że aż takie kroki podejmują :D
Krokiecik :dobani:
Paulas
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 16 lutego 2012, 10:57

Re: Kucharka na wesele - kogo polecacie?

Post autor: Paulas »

Ja również polecam Panią Danutę Ziębę ze Świerchowej :) Wypieki rewelacyjne: w smaku i wyglądzie. Jeśli chodzi o jedzenie to również wyśmienite. Na weselu, gdzie gotowała miałam okazję spróbować m.in. łososia w cieście francuskim; roladki z łososia i wiele innych pyszności. Dużym plusem jest to że Pani Danusia ma swoją ekipę z którą gotuje i piecze i w ten młodzi i rodzice "nie orobią się przed weslem" jak to się zwykle mówi, kiedy bierze się kucharkę. Polecam:)
ODPOWIEDZ