Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: piotrek »

Ależ macie opinie :) nie byłem nigdy w Różanej czy Krokieciku - są to na pewno super restauracje, a mój post był w temacie brakujących kolejnych reklam tychże. Nic więcej - teraz będąc w Jaśle na pewno tam zajrzę :)
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: Maja321 »

:szok: myślałam że ja tylko nie umiem czytać ze zrozumieniem heheh ale jak ktoś pisze taką prozą ....mogłam jednak iść na studia hahaha może bym coś z tego skumała...
A propos co do Różanej to swojego czasu było tam znacznie lepiej, a w ubiegłym tygodniu mąż zaprosił mnie na kolacje, małe dziecko w domu, a my na kartę nie mówiąc o reszcie czekaliśmy 40 minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: dragoness »

mała111 pisze:
Wojtq pisze:A mnie się wydaje że autor tematu ma jakiś problem emocjonalny, którego nie sposób rozwikłać najwięksi światowi filozofowie. Bo o ile można z ironią i nieco poetycznie wyperswadować personelowi oraz szefostwu jak to bezpłciowa jest u nich obsługa (czego osobiście stwierdzić nie mogę) i jak drętwo czuliśmy się w ich lokalu, tak za ciężką cholerę nie potrafię znaleźć punktu zaczepienia do jasielskich rond i burmistrza. Owszem Twa imaginacja sięga wysokich szczytów ale g.ówno się ma do stanu faktycznego. A jak Ci ktoś tak bardzo zaszkodził że Cię na kiblu wzięło na taką poezję to są łatwiejsze i bardziej skuteczne sposoby by temu komuś to wyperswadować i wywalić prosto na talerz co Ci na wątrobie siedzi.
A prostych ludzi z oszczędź i albo napisz o co Ci biega albo po prostu daj sobie siana i C'est la vie...
Dokładnie :super: najzabawniejsze jest to
piotrek pisze:No niestety, nie byłem nigdy w w/w restauracji Różana ani też w Krokieciku.
więc czym jest uzasadniona Twoja opinia na temat ww restauracji??? aż dziw nabiera że znalazłeś poklask wśród forumowiczów :padam: ,nie jest to śmieszne wręcz żenujące :dobani:
W naszej Polsce musi być strasznie, skoro żarcik, nota bene bardzo zgrabny, bo bazujący li i jedynie na skojarzankach z nazwą, powoduje takie reakcje. Znaczy jak gdzieś nie byliśmy, to nie możemy o tym napisać? Gratuluję, to znaczy, że na przykład "Wywiad z wampirem" to rozmowa z autentycznym wampirem? :rotfl: A porównanie ceny fontanny z jej wyglądem... bezcenne :D
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: MarioPuccini »

Śmieszny, dobrze napisany żart, nie ubliżający nikomu.
Część reakcji przerażająca.
Poziom czytania ze zrozumieniem 20 linijek tekstu zatrważający.
Poziom poczucia humoru -5
Poziom ironi, autoironi -5
Dystansu do siebie -30
Oskarżenia o rozchwianie emocjonalne i problemy z psychiką.
Moje miasto to jednak smutne miasto.Byle żart i piana na ustach, żyła na czole.
Coś jak na naszej scenie politycznej....
Są rzeczy z których nie można sie śmieć, gdyż śmiejąc sie z nich śmiejesz sie z Polski. Polski, która właśnie płonie.
Ludzie!!!! Troche dystansu.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Brak informacji z restauracji Różana :( kontynuujmy :)

Post autor: piotrek »

istnieje to jeszcze? nigdy nie byłem, a brak nowych reklam ... :(
ODPOWIEDZ