Znaleziono Psa

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Znaleziono Psa

Post autor: myosotis »

W czwartek (21.06.2012) przybłąkał się do mojego domu taki oto piesek,
jeśli ktoś wie coś na temat jego właściciela to proszę o kontakt ;)
nr.tel: 888862235
e-mail: [email protected]
Załączniki
1-DSCN3100.JPG
piter333
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 22 maja 2012, 17:47

Re: Znaleziono Psa

Post autor: piter333 »

Fajny psiak mam nadzieję, że właściciel się znajdzie.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Znaleziono Psa

Post autor: T135 »

Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Znaleziono Psa

Post autor: after »

w Łaskach ostatnio błąka się taki pies:

Zdjęcie-0581.jpg

pies jest ogromny, ma obrożę, nie wydaje się agresywny.
ale nie rozumiem, jak można wyrzucic tak dużego psa...
jeśli ktoś wie coś na ten temat: [email protected]
Załączniki
Zdjęcie-0582.jpg
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Znaleziono Psa

Post autor: a-tatutek »

Już po raz któryś znalazłam psa.

Tym razem młody owczarek niemiecki-suczka. Wydaje mi się że ma ok 1,5-2 lata. Ewidentnie była u kogoś, bo oswojona i przyjacielska choć troszkę nieufna-nie bardzo chciała dać sobie założyć smycz.

Psa znaleziono koło mostu na Ropie.

Biegała ciągle po drodze w te i z powrotem, mało brakowało a kilka razy potrącił by ją samochód, przed tirem też udało jej się zwiać. Pies zdezorientowany był. Obawiam się że być może ktoś psa wyrzucił z auta :zalamany:

Obecnie jest w kojcu i grzecznie się zachowuje. Liczę na to że właściciel tej suczki się znajdzie, póki co opiekę będzie miała zapewnioną, mam już kilka psów więc na stałe nie będzie mogła zostać.Jutro zamieszczę zdjęcia.

Właściciela proszę o kontakt.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Znaleziono Psa

Post autor: kasiuńcia »

Co do tego czarnego psa powyżej, to parę dni temu ( piątek bodajże) przebywał na ulicy Floriańskiej, już jest w Łaskach, więc prawdopodobnie ktoś go wyrzucił. Mnie to właśnie nie dziwi, bo pies jest naprawdę bardzo duży, więc oznacza to, że pewnie rozczarował swojego "pana" i po prostu się go pozbył. Ludzie naprawdę nie mają skrupułów wyrzucić prezent który np za bardzo wyrósł.
Pies nie jest agresywny, głaskałam go.
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Znaleziono Psa

Post autor: a-tatutek »

Bardzo podobny do tego czarnego pojawił się u mnie pod domem pod koniec czerwca-ale zabrała go straż miejska więc chyba do schroniska trafił, bo wątpliwe żeby znaleźli właściciela.

Co do znalezionej suczki-no kurcze bardzo fajna, grzeczna i milusińska, aż mi jej szkoda :(

Może ktoś z forumowiczów by ją przygarnął jeżeli nie znajdzie się właściciel??
Widać że to bardzo wdzięczna suczka więc na pewno komuś by sprawiła dużo radości.
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Znaleziono Psa

Post autor: after »

a-tutek, wystaw ogłoszenie tutaj, na jaslo4u, może jakaś dobra duszyczka ją przygarnie :) bo niestety miasto, ani gmina nie mają pieniędzy, zeby przyjechać po psa i zabrać go do schroniska
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Znaleziono Psa

Post autor: a-tatutek »

after pisze:a-tutek, wystaw ogłoszenie tutaj, na jaslo4u, może jakaś dobra duszyczka ją przygarnie :) bo niestety miasto, ani gmina nie mają pieniędzy, zeby przyjechać po psa i zabrać go do schroniska
W dziale ogłoszeń nie ma odpowiedniej kategorii jeżeli chodzi o zwierzęta-a szkoda, bo przydałaby się właśnie rubryka gdzie można zamieszczać ogłoszenia o zagubionych bądź znalezionych psach czy kotach, czy choćby o jakiś szukających nowego domu.

Liczę że na ten wątek choć trochę osób spojrzy i znajdzie się ktoś kto przygarnie suczkę, bo obawiam się że właściciel się nie zgłosi, gdyż wydaje mi się że psa po prostu z auta wyrzucono.

Jutro dokładnie przyjrzę się suczce czy nie ma jakiegoś tatuażu z nr, zobaczę jak się zachowuje- póki co cisza koło domu więc jakoś się dogaduje z naszymi czworonogami ,a to zazdrośniki jeżeli chodzi o kogoś nowego na ich terenie ;)
Nie jest to już szczeniak, ale może komuś się spodoba.
ciapek125
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 2 października 2011, 01:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Znaleziono Psa

Post autor: ciapek125 »

co do psa z Łask to ten pies lata już dość długo i jest głodny tym bardziej że panuje wścieklizna !!! ... Gmina powiedziała że nie ma pieniedzy na takie głupoty czyli złapanie i przewiezienie do schroniska (nakarmić) ale jak coś sie stanie to będzie za późno !!!! ...
katarzyna005
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 6 lutego 2012, 07:02

Re: Znaleziono Psa

Post autor: katarzyna005 »

Każda gmina się tak niestety tłumaczy ale to jest ich obowiązek
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Znaleziono Psa

Post autor: a-tatutek »

Niestety nie mogę długo trzymać u siebie suczki którą znalazłam, może ktoś z was forumowiczów przygarnąłby ją do siebie??
Wolałabym żeby trafiła do kogoś niż do schroniska bo szkoda tak fajnego psa :(

Ogólnie jest to ufna i posłuszna psina, choć troszkę bojaźliwa-no ale nie zna jeszcze miejsca w którym się znalazła, więc nie ma co się dziwić. Ma 1,5-2 lata nie wydaje mi się żeby była starsza, typowy owczarek niemiecki w typie krótkowłosym, ładna i zadbana. Bardzo lubi być czesana (gubi teraz letnie futro), nie zaczepia innych zwierząt, ale też nie boi się ich przesadnie. Chętnie chodzi na smyczy jak i bez na spacery, rozumie podstawowe komendy.

Ktoś chętny zapewnić jej nowy dom??
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Znaleziono Psa

Post autor: after »

ciapek125 pisze:co do psa z Łask to ten pies lata już dość długo i jest głodny tym bardziej że panuje wścieklizna !!! ... Gmina powiedziała że nie ma pieniedzy na takie głupoty czyli złapanie i przewiezienie do schroniska (nakarmić) ale jak coś sie stanie to będzie za późno !!!! ...
zgadza się, są tabliczki "obszar zagrożony wścieklizną", a pies chodzi głodny, nie daj Boże, żeby się na kogoś rzucił.
nowynowy
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 8 marca 2009, 13:46

Re: Znaleziono Psa

Post autor: nowynowy »

Dzis na Szajnochy od południa do wieczora błąka się duuuzy czarny włochaty;)pies.(niestety nie znam sie na rasach) Wygląda jakby szukał. Gonił za czerwonym Seicentem w strone Biedronki na Szkolnej. Potem znów wrócił na szajnochy bidulek.
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Znaleziono Psa

Post autor: natali »

PILNE
Witam, proszę bardzo o natychmiastowy kontakt pod numerem 794915040 ponieważ jestem właścicielem tego psa. Pies ma na imię Czesio ma też obroże z numerem tel . właściciela. PROSZĘ O KONTAKT
ODPOWIEDZ