Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: ekonomista »

oj tam, ja na panią M. nie narzekam, jak dla mnie konkretna babka i badanie przeprowadziła dobrze.
yogi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 08:08

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: yogi »

dziś byłem jeszcze raz sprawdzić wzrok u optyka i okazało się, że faktycznie pani M. popełniła błąd dobierając szkiełka... :wsciekly:
o co jeszcze ciekawsze w czasie przyjmowania pacjentów na fundusz, przyjmuje także prywatnie, więc już wiadomo skąd takie kolejki.. myśli, że przyjmując więcej osób, więcej zarobi.. tylko szkoda, że to odbija się na jakości!!! :wstyd:
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: Maja23 »

yogi pisze:dziś byłem jeszcze raz sprawdzić wzrok u optyka i okazało się, że faktycznie pani M. popełniła błąd dobierając szkiełka... :wsciekly:
o co jeszcze ciekawsze w czasie przyjmowania pacjentów na fundusz, przyjmuje także prywatnie, więc już wiadomo skąd takie kolejki.. myśli, że przyjmując więcej osób, więcej zarobi.. tylko szkoda, że to odbija się na jakości!!! :wstyd:
badałeś się może koło Europy?
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: czarna1966 »

Do kociamberek..,a dlaczego rezygnujesz z lekerza przez pielęgniarkę? Co tam się takiego stało?...a może ktoś wie jakie terminy są u pana świstaka? Dziękuję:)
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: rina22 »

Chodzę już do p.M od kilku lat co prawda nigdy sie nie pomyliła mimo to nigdy nie jest zbyt rozmowna wszystkie informacje trzeba wyciagac i te długie godzinny oczekiwania na wizytę ;( . a co do pani która z nia pracuje to mogłaby być milsza dla pacjentów.
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: magusia »

Chodzę do Pani Doktor już z pięć lat w ciągu tego czasu dwa razy byłam przyjęta punktualnie !!! Pani pielęgniarka rzeczywiśćie mogłaby być trochę uprzejmiejsza dla pacjentów.
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: Tenshi »

Kurdę, co się dzieje na tym forum????
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: jjaa18+ »

czarna1966 pisze:Do kociamberek..,a dlaczego rezygnujesz z lekerza przez pielęgniarkę? Co tam się takiego stało?...a może ktoś wie jakie terminy są u pana świstaka? Dziękuję:)
Ja na nfz na luty sie zapisalam trzy miesiace myslalam ze dluzej bede czekac do swistaka
benek2
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 30 listopada 2010, 10:49

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: benek2 »

Pemek94 pisze:poczekalnia wyglądała jak spęd bydła
ale się uśmiałem :rotfl: :rotfl: :rotfl:
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: mija »

A 6 latkowi gdzie można sprawdzić wzrok kogo w miare polecacie bo Mazanowa mi odmówiła , twierdząc że moje dziecko jest zamałe :(
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: Daria2 »

Moja siostra chodzi z dziećmi ( 4 i 7 lat ) do pani Kawałek na Jana Pawła II.
Awatar użytkownika
jakaranda
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 7 sierpnia 2012, 21:04

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: jakaranda »

Jeśli chodzi o okulistę dziecięcego to z całego serca polecam doktor Zwolińską z Krosna, to jedyny lekarz- człowiek, a przy tym wspaniały fachowiec, znam przypadek, kiedy uratowała dziecko, kiedy jasielscy okuliści spisali je już na straty... Wielki Lekarz!
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: piotrek »

Czytając tego posta nie znalazłem nazwiska doktorki. Ona ma na nazwisko tylko literkę i kropkę?
Awatar użytkownika
deminel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 19:53

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: deminel »

@Piotrek ale z ciebie bystrzak.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: julia1978 »

jakaranda pisze:Jeśli chodzi o okulistę dziecięcego to z całego serca polecam doktor Zwolińską z Krosna, to jedyny lekarz- człowiek, a przy tym wspaniały fachowiec, znam przypadek, kiedy uratowała dziecko, kiedy jasielscy okuliści spisali je już na straty... Wielki Lekarz!
Jeżeli dobrze kojarzę i jest to ta pani doktor, która przyjmuje dzieciaki w szpitalu, to też jak najbardziej polecam.
ODPOWIEDZ