Mundurki w szkole.

Forum o Jasielskich szkołach
holahola
VIP
VIP
Posty: 179
Rejestracja: 12 września 2006, 21:01
Lokalizacja: z krainy hazardu

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: holahola »

Siwy pisze:Ale z czym mam dac se spokoj?Z pisaniem na tym forum?
chodzilo mi o klotnie z Anna : )
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: Siwy »

Witam.Ja się wcale nie kłóciłem z Anna tylko wymieniałem zdanie.
Ale w tym wszystkim smieszy mnie jedno.Że uczniowie,bardzo młodzi ludzie,którzy dopiero się uczą życia,mają najwięcej do powiedzenia.A pamietajcie waszym [...] obowiązkiem jest chodzić do szkoły i kształcić sie.I wykonywać polecenia podwładnych,czyli od Ministra ,przez Dyrektora aż do nauczyciela.
Jestem zdania że szkoła(nie dotyczy podstawówek) nie musi być wcale obowiązkowa.Dla chętnych,dla tych co chcą coś w życiu osiągnąc.A reszta która nie chce akceptować warunków niech się nie uczy.Tylko niech potem nie ma pretensji że nie ma pracy,że jest bezrobocie,że sa małe zarobki.Bo tak jak napisała Anna że "chcecie brać ale od siebie nie dać nic".
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2006, 18:00 przez Siwy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Siwy, chłopie, coś ty Qrwa wszystkie rozumy pozjadał. :niepewny: Kłócisz się jakby Giertych twoim ziomem był conajmniej, dopiepszasz wszystkim, którzy swoje zdanie chcą tylko wyrazić i odczucia. :kwasny: Właśnie studiuje na UJocie w Krk-u i czuje się z tym świetnie, nie wiem o co Ci chodzi? :chytry:
holahola
VIP
VIP
Posty: 179
Rejestracja: 12 września 2006, 21:01
Lokalizacja: z krainy hazardu

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: holahola »

Siwy pisze:Jestem zdania że szkoła nie musi być wcale obowiązkowa.Dla chętnych,dla tych co chcą coś w życiu osiągnąc.
hyhh wedlug mnie dzieci - LAT 7 - sa za male zeby zeby podejmowac takie decyzje ; ) ale moze sie myle bo ponoc ta dzisiejsza mlodziez szybko dorasta ; )
mistrz_gry
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 lutego 2007, 17:29
Lokalizacja: że znowu

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: mistrz_gry »

mundurki??????? nie miałbym nic przeciwko, gdyby tylko miały ładny krój. ostatnio byłem w łodzi i widziałem młodzież w mundurkach, ale miały tak ohydny krój, że żygać się chciało. jeszcze lepiej byłoby, gdyby szkoła fundowała te wdzianka
Tai
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 10 lutego 2007, 13:51
Lokalizacja: z okolicy

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: Tai »

natalijka pisze:
Otóż to... nie ma pieniędzy, ale on itak coś wymyśla. Już lepiej, żeby takie pieniadze np. na obiady dla ubogich dzieci poszły,
Tak, tylko żeby te pieniądze szły na obiady dla ludzi, którzy są naprawdę biedni - bo niestety u nas tak się nie dzieje. Wiele osób, których rodzice ukrywają dochody korzysta z takich pomocy i może tym problemem trzeba by sie zająć i trochę oszczędzić pieniądze podatników :/
Awatar użytkownika
Dixel
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 30 marca 2006, 16:07
Lokalizacja: Wolica city

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: Dixel »

A ja bym pochodzil w takim mundurku, ale chyba juz za pozno
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: wuju »

Dixel pisze:A ja bym pochodzil w takim mundurku, ale chyba juz za pozno
No na szkołe to już pewnie faktycznie za późno, ale w kamasze zawsze można się na ochotnika wybrać :ok:
Awatar użytkownika
Edyta
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 23 marca 2007, 14:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: Edyta »

Ja bym chciała nosić mundurek ale jakiś fajny a nie taki fartuch z lat 60-tych
McMaster
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 marca 2007, 07:34

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: McMaster »

ja popieram giertycha, bo to by naprawde według mnie poprawiło dzisiejsze szkoły

1. zero telefonów komórkowych w szkole
2. mundurki
3. respekt dla nauczycieli

na pewno jest to da Was niewygodne, ale jednak cos takiego juz dawon powinno być wprowadzone

co prawda nie kazdy pomysł giertycha, ale połowa z nich
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: mLoDa »

"respektu dla nauczycieli " nie da się wprowadzić. Trzeba go mieć, wynieść z domu i tyle. Albo masz szacunek dla kogoś , albo nie i żaden nakaz tego nie zmieni.
a mundurki, taaak dalej popieram. Gdyby każde liceum powiedziało "wprowadzamy" i obejmowałoby to od pierwszaków, to nie byłoby gadania, że mundurki, że fe itd. Po prostu sami by "wybierali" mundurek + szkołe (na odwrót oczywiście) i byłoby bez gadania.
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: anka »

Tak jakoś dzisiaj w Faktach zasłyszałam, że klamka zapadła...
...a panowie posłowie poparli pomysł mundurków dla szkół podstawowych i gimnazjów.
A jeśli chodzi o szkoły ponadgimnazjalne to bodajże dyrekcja po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców ma podjąć decyzję we własnym zakresie.
frey
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 22 lutego 2007, 20:36
Lokalizacja: dąkS

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: frey »

niestety klamka zapadła ....
http://www.tvn24.pl/-1,1502374,wiadomosc.html
bulwa ziemniaka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 17:44
Lokalizacja: z polskiej ziemi

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: bulwa ziemniaka »

hahahaha tak sie sklada ze widizlam jakie beda mundurki w gim2 w jasle i szczerze wspolczuje uczniom!!!!!!!!!!! :/
mieli wprowadzic ladne sweterki granatowe bezrekawniki a z tego co widzilam to szkola ma wybrac miedzy jakimis kamizelkami beznadziejnymi albo marynarka .
to nie sa zwykle ubrania to wygladalo jakby wogole nie bylo szyte na czlowieka!!!
a rozmiar mialy na doroslego chlopa i to niby mialo byc uniwersalny rozmiar pff hahaha
ciekawe jak beda wygladac uczniowie jak 80% klas I i IIwyglada jak nie wyrosniete dzieciaczki kurdupelki:P:D
na szczescie ja wychodze w tym roku jupiii!!! szcsescie... uff...
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Mundurki w szkole.

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Jakby widzieli jakie europejskie szkoły mają mundurki, to bym i gały wyszły, ale skoro wszytsko idzie po najniższej linii oporu to równie dobrze mogą chodzić w workach na ziemniaki i nikt różnicy nie zauważy! :znudzony:
ODPOWIEDZ