Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

O wszystkim, czyli o niczym...
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: aleczka »

Ostatnio robiąc zakupy w Biedronce ( nie tylko w Jaśle) zaważyłam że po położeniu towaru na taśmie panie z kasy wstają i oscentacyjnie zaglądają do naszego koszyka czy wszystko zostało położone do kasowania.Ja wiem że dostały odgórny przykaż do tego ale bardzo mi się to nie spodobało gdyż każdy klient traktowany jest jak potencjalny złodziej!A nie tak powinno być,klientów się szanuje bo w końcu my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas...... A wy jaki do tego podchodzicie ??? Nie przeszkadza Wam to czy wręcz przeciwnie????
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: jesusmyname »

Może to czasem irytować, ale kobiety mają taki nakaz, mają różne kontrole w sklepie i mogą wylecieć z pracy za nie wykonywanie swoich obowiązków.
Ludzie są strasznie upierdliwi, piszą skargi na pracowników do kierowników sklepu, dajmy lepiej żyć innym i spokojnie pracować.
Już kilka razy byłem świadkiem jak nowy pracownik kasy był poniżany przez klienta, co doprowadziło go do łez, a to pasuje wziąć takiego i wywalić ze sklepu z buta.
Ktoś chyba swoje niepowodzenia, chamstwo wyładowuje na pracownikach sklepu, którzy wykonują polecenia ludzi z góry.
Wiadomo, czasem się komuś należy naga za podejście do klienta, ale to są sporadyczne przypadki.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: warez »

Powinny być zainstalowane BEZWZGLĘDNIE kamerki lub odpowiednie lustra, aby kasjerka mogła luknąć do kosz, a nie wyciągać szyję. W Niemczech w sklepie JIBI gdy np. kupiłem 10 jaj baba otwierała pudełko i zaglądała czy tam rzeczywiście są jaja. WNIOSEK: Polak= potencjalny złodziej... :rozpacz:
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: cup »

W Biedronce również mi się zdarza,że panie zaglądają do koszyka,ale coż zrobić... Mnie rozśmiesza jak w Kauflandzie patrzą do jajek,które są w opakowaniu i szybko przeglądają gazetę,którą kupujemy(co bym do niej mogła schować hehe)-przynajmniej mnie to spotkało nie raz:)))
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: angelterz »

Do jajek zagląda się czy są nie rozbite żeby potem klient nie miał pretensji bo sam nie sprawdził.....nie przesadzajcie!
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: mila »

W Kauflandzie jest to samo, tez mnie irytuje to niesamowicie, bo daje do zrozumienia, ze jestem zlodziejem, ale tylko IDIOTA obwinia o to kasjera, czy jeszcze lepiej, wrzeszczy na niego/pisze skargi, bo tenze biedny kasjer robie tam za psie pieniadze i mu kazdego dnia wymyslaja nowe "maniery". Lista jest dluga, zaleznie od sieciowki: doliczyc siateczke?/moze doladowanie?/a moze produkt promocyjny?/zadowolona pani jets z zakupow?/grosilka bede dlozna... a do tego doszlo zagladanie do koszykow... Nie oszukujmy sie, dziecku z wozka wypadla lalka w parku, po doslownie 10 m sie zorientowalam, zawrocilam, juz jej nie bylo. Okazja czyni zlodzieja, a w Polsce to juz WYBITNIE. A taki terroryzowany kasjer pozniej manka placi ze swojego , pozal sie, tysiaczka....
ewahm
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 11:22

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: ewahm »

w LIDLU też zaglądają do koszyków - żenada
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: wieśniak »

ewahm pisze:w LIDLU też zaglądają do koszyków - żenada
Mi to jakoś nie przeszkadza . Niech zaglądają ile chcą ich sprawa ale czasem widzę że im samym jest trochę "głupio" gdy to robią.
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: aleczka »

czyli mają nas wszystkich za złodziei , parę lat mieszkałam w anglii i nigdy, w takich marketach jak np. ASDA, nikt mi do koszyka nie zaglądał. nie wiem jak teraz skoro tam tyle polaczków mieszka :P
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: paulo06 »

musza zagladac bo tak maja nakazane.nie rozumiem tego obruszenia
robson96
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2012, 09:29

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: robson96 »

Ja ktoś kradnie to nie wywozi tego w wózku, a sprawdzenie czy wózek jest pusty nie jest powodem do obrażanie, Jeżeli nie pasuje to proszę chodzić do sklepów bez samo obsługi, Pani poda co potrzeba i załatwione. Sam widziałem jak raz kasierka otwiera pudełko z jajkami a tam zamias zwykłych czekoladowe kinder niespodzianki. Wkurzyli się to klienci którzy mieli juz towar na taśmie przy tej kasie.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: warez »

aleczka pisze:czyli mają nas wszystkich za złodziei , parę lat mieszkałam w anglii i nigdy, w takich marketach jak np. ASDA, nikt mi do koszyka nie zaglądał. nie wiem jak teraz skoro tam tyle polaczków mieszka :P
W ASDA w Portlethen /Szkocja/ - osobiście widziałem, jak Polacy z kibla kradli papier toaletowy. Ale mnie było masakrycznie za nich wstyd!!!
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: Messer »

sorry że nie na temat, ale nie będę zakładał nowego tematu. czemu nie ma magnezu w biedro?
jasienka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2012, 14:00

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: jasienka »

hahaha jak byłam w Irlandii to też sie zdarzyło...czasem wstyd mi bylo za naszych rodaków:(
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Zaglądanie do koszyków w Biedronce.

Post autor: nielegalny1910 »

Nie rozumiem waszego poruszenia.. Nie pytają was.. przecież to wszystko " z kieszonek " też Pan wyjął ? Tylko kobiecina patrzy do wózka czy to w Kauflandzie.. Lidlu.. Tesco czy Biedronce. Nie dziwię się ma taki przykaz i musi bo znając życie mogła by po prostu stracić robotę lub pokryć coś z własnej pensji.Realia więc im się po prostu nie dziwię :)
ODPOWIEDZ