Dyskoteka Małopolska

Wydarzenia i komentarze z Jasła
wagabunda
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2012, 16:45

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: wagabunda »

w moim odczuciu a byłam tam w szczepana, to fajna była jedynie muzyka, bo o godz 22 juz nie bylo zadnych miejsc siedziacych, nie mowiac juz o tym ze te miejsca siedzace to krzesla i stoly jak na chrzcinach weselu czy tego typu przyjeciach. Pozatym to całe towarzystwo około 16 roku życia, narąbane że aż miło, dziewczyny ktore ledwo patrzą na ślepia.. to normalnie zgorszenie jest i tyle.. brakło mi słów, gdy zobaczyłam z moimi znajomymi co tam sie wyprawie i ta cała [...] paląca przed knajpą albo jedni trzymający drugich.. a wszyscy napewno nie powyzej 18 roku zycia.. radzila bym sie za to zabrac komuś bo jak sie odpowiednie sluzby tym zainteresują albo przyjada pod taka impreze to jeszcze zanim dobrze tej knajpy nie rozkrecicie oni ją zamkną...
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: wilhelm »

Wlasnie nienawidze jak imprezownia chce tylko zarobic na uczniakach i na tym ze nie maja umiaru w piciu, ze przychodza tylko dlatego ze wiedza ze sie ich wpusci bez ograniczen wiekowych i moga bez problemu kupowac alkohol. Pozniej tacy dorosli mowia ze mlodziez zepsuta. No zepsuta bo to dorosli ich na takie imprezy wpuszczaja sprzedaja alkohol, patrza na burdy i seks w kiblu i tylko zacieraja rece bo pare zlotych za to do kieszonki wpadnie. DNO.
Mozna organizowac specjalne wieczory dla mlodych w stylu dyskotek licealnych ale bez alko np albo z dodatkowa ochrona.
Jak tam malopolska juz nisko upada to co bedzie dalej??? Moze trzeba powiadomic kolezanke niech przjedzie na akcje i sprawdzi jak tam jest :D nie ze zlosliwy jestem ale po co ma sie rodzic kolejna wylegrania nastoletnich ciaz i pato :)))))))
deejay9991
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 18:59

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: deejay9991 »

Jak bylo wspomniane bd zmiana wystroju wszystkie krzesełka wyleca, mozliwe ze po poście juz bd inny wystrój i loże ;)
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Mała_Miczitanka »

Nie wiem jak innym, ale mi się okropnie wczoraj nie podobała muzyka. Albo niech zmienią DJ, albo niech on pomysli nad innym repertuarem. Między tym co było wczoraj, a tym co było w Szczepana jest wielka różnica. Oczywiście na plus dla DJ który był w Szczepana. I ta okropna ilość dymu, jak za czasów dyskotek w podstawówce...
deejay9991
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 18:59

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: deejay9991 »

na szczepana i wczoraj był ten sam Dj wiec o co chodzi?
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Mała_Miczitanka »

O to, że w Szczepana puszczał lepszą muzykę, niż w sobotę.
deejay9991
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 18:59

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: deejay9991 »

Każda impreza nie bd identyczna przecież a czy ktoś zabronił podejść i zamówić piosenkę ?
Każdy ma swój gust.
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: paulyna11 »

hip hop !
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Mała_Miczitanka »

deejay9991 pisze:Każda impreza nie bd identyczna przecież a czy ktoś zabronił podejść i zamówić piosenkę ?
Każdy ma swój gust.
Ja tylko wyrażam swoją opinie więc nie wiem po co taki ton. Ale widocznie nie wolno nic skrytykować.
deejay9991
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 18:59

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: deejay9991 »

Wręcz przeciwnie ;) Właśnie chcemy pozytywne i negatywne oceny by zobaczyć co chcecie zmienić w naszym lokalu ;)
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Mała_Miczitanka »

deejay9991 pisze:Wręcz przeciwnie ;) Właśnie chcemy pozytywne i negatywne oceny by zobaczyć co chcecie zmienić w naszym lokalu ;)
Więc mówię, że ostatnio była gorsza muzyka niż w Szczepana i można byłoby to zmienić. Swoją drogą, jakim cudem grał ten sam DJ skoro na plakatach jest podanych dwóch różnych ? W sobotę był DJ Lenzo a w Szczepana DJ B&S.
Ile wstęp w ten weekend ?
deejay9991
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 18:59

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: deejay9991 »

Na plakacie był błąd z tym Dj B&S wiec grał Lenzo w ten weekend 5 zł a Panie wchodza za free zapraszam do polubienia naszej strony na Fb tam wszelkie informacje dotyczące naszych imprez ;)
http://www.facebook.com/hotelmalopolska
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Mała_Miczitanka »

Skoro tak co tydzień są imprezy, to może jakaś impreza lata 80 ? Lub jakaś inna tematyczna impreza :)
deejay9991
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 18:59

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: deejay9991 »

Już dziś zapraszamy od godzinki 20.00 wstęp jedyne 5 zł panie za darmo reszte na http://www.facebook.com/hotelmalopolska Zapraszamy !!
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: dax »

Dlaczego w Państwa lokalu dyskryminowani są mężczyźni? dlaczego muszą płacić za wejście a kobiety nie? czy to jakaś forma rasizmu?
ODPOWIEDZ