zespół tequila

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: zespół tequila

Post autor: jarkor2013 »

Ja powiem tak, to są profesjonaliści, to są ludzie po szkołach muzycznych z kilkuletnim doświadczeniem, ludzie którzy z muzyką pracują na co dzień i za to należy ich cenić, a nie tak jak inne okoliczne zespoły muzyczne. Mają profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie a to jest najważniejsze, dzięki temu świetnie ich się słucha. Co do repertuaru grają to czego ludzie chcą, myślę że to jest do uzgodnienia. Byłam na kilku weselach, na których grali i w tym roku również kilka imprez mnie z nimi czeka. Grali również kilka lat temu na mojej studniówce, na wielu festynach ale nigdy się nie poupijali żeby bełkotać podczas śpiewania, także z tym nadużywaniem alkoholu to jest nie prawda.
321
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 11:24

Re: zespół tequila

Post autor: 321 »

Witam - nie zgadzam się z opiniami niektórych internautów, być moze jest to konkurencja która chce zaszkodzić świetnemu zespołowi.Byłam na kilku imprezach gdzie oni grali , nigdy nie słyszałam "Białego misia" ,repertuar dostosowują do gości,grają zarówno dawniejsze piosenki jak i obecne.Członkowie zespołu są bardzo mili ,weseli,a mówiła mi koleżanka u której grali na weselu że repertuar uzgoniła wcześniej z nimi, więc chyba da się to zrobić.Cześc chłopcy jesteście świetni.
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: zespół tequila

Post autor: Gabusia »

bardzo fajnie graja, repertuar mozna wczesniej uzgodnic.
Pamietam festyn, na ktorym grali i wykonali piosenke koko euro spoko :D wiec sa na pewno na czasie :)
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: zespół tequila

Post autor: amaro87 »

Dobra już dość reklamy "TEQUILI" teraz może o innych zespołach z Jasła. Może to członkowie zespołu tak sie reklamuja. :krzeslem:
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Re: zespół tequila

Post autor: Ludwig »

amaro87 pisze:Dobra już dość reklamy "TEQUILI" teraz może o innych zespołach z Jasła. Może to członkowie zespołu tak sie reklamuja. :krzeslem:
A co myślałeś amaro87, że jest inaczej? Autoreklama aż kwitnie :) Nie twierdzę, że wszystkie wpisy ale zdecydowana większość, np.:
jarkor2013 pisze:Ja powiem tak, to są profesjonaliści, to są ludzie po szkołach muzycznych z kilkuletnim doświadczeniem, ludzie którzy z muzyką pracują na co dzień i za to należy ich cenić, a nie tak jak inne okoliczne zespoły muzyczne. Mają profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie a to jest najważniejsze, dzięki temu świetnie ich się słucha. Co do repertuaru grają to czego ludzie chcą, myślę że to jest do uzgodnienia. Byłam na kilku weselach, na których grali i w tym roku również kilka imprez mnie z nimi czeka. Grali również kilka lat temu na mojej studniówce, na wielu festynach ale nigdy się nie poupijali żeby bełkotać podczas śpiewania, także z tym nadużywaniem alkoholu to jest nie prawda.
jarkor2013 może, jeszcze nam napiszesz jakieś szczegóły z życia zespołu, skoro ich tak dobrze znasz :P

Dla mnie profesjonalista, to ktoś zupełnie inny niż chałturnicy z zespołu Tequila (już kiedyś o tym pisałem w innym temacie, więc nie będę się powtarzał). Od strony muzycznej pochwalić można w tym składzie tylko basistę. Nikt inny się nie wyróżnia. No może wokalistka/saksofonistka ale z innego powodu, o czym za chwilę. Dla zwykłego gościa weselnego (do których się właśnie zaliczam) nie jest ważne ile szkół ktoś skończył, czy gra pięć lat czy piętnaście, czy na co dzień zajmuje się muzyką czy nie. Zespół Tequila czuje się chyba niedowartościowany skoro za tego typu kwestie sam się chce doceniać, bo ludzie z reguły cenią zespoły weselne za dobrą muzykę i dobrą zabawę. Skoro jankor2013 "rzecznik prasowy zespołu" sądzi, że nagłośnienie i oświetlenie jest najważniejsze to gratuluję. Myślałem, że najważniejsze jest to co wydobywa się z tych głośników. A w przypadku Tequili wcale się ich dobrze nie słucha, ponieważ wspomniana wcześniej wokalistka tak fałszuje, że aż uszy więdną. Tym samym jest to druga osoba w zespole która się wyróżnia, lecz z pewnością nie w pozytywny sposób. Sorki, ale taka jest brutalna prawda. Słuchając ich zastanawiałem się po co te chłopaki ją zatrudniają, skoro wokalnie psuje im robotę, a instrumentalnie też słabiutko. Często klawiszowiec gra partie saksofonu, a saksofonistka stoi obok trzymając saksofon w dłoni (bez komentarza).
Co do repertuaru nie będę się wypowiadał, bo to kwestia gustu. Jednym się podoba, innym nie. Mnie osobiście nie podoba się ich muzyka, więc mam prawo wyrazić swoją opinię. Szanuję jednak preferencje innych którym coś takiego przypada do gustu.
Podsumowując zespół muzyczny Tequila z Jasła zasługuje na ocenę dostateczną (lekko naciąganą;).

p.s. jarkor2013, jeśli Twoim zdaniem wyznacznikiem nadużywania alkoholu jest bełkotanie podczas śpiewania, to ja w takim razie nigdy w życiu się nie upiłem (bo nigdy po pijaku nie śpiewałem) :)
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: zespół tequila

Post autor: julia1978 »

jarkor2013 pisze: nigdy się nie poupijali żeby bełkotać podczas śpiewania, także z tym nadużywaniem alkoholu to jest nie prawda.
Uwazam, że się mylisz. Bo właśnie na Sylwestrze, na którym grali, bełkotali tak bardzo, że trudno było się domyślić, co akurat spiewają. Nawet robiliśmy między sobą konkursy pt. "Zgadnij, co teraz grają" :)
321
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 11:24

Re: zespół tequila

Post autor: 321 »

Jak można w tak podły spośób oceniać, ale to forum z tego słynie
demotywator0211
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 lutego 2013, 07:44

Re: zespół tequila

Post autor: demotywator0211 »

Gabusia pisze:bardzo fajnie graja, repertuar mozna wczesniej uzgodnic.
Pamietam festyn, na ktorym grali i wykonali piosenke koko euro spoko :D wiec sa na pewno na czasie :)
Bawiłem sie przy muzyce tego zespolu i niemoge zlegoslowa o nich powiedziec
Ciekawanowości123
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 września 2013, 23:02

Re: zespół tequila

Post autor: Ciekawanowości123 »

Witam wszystkich. Z zespołem TEQUILA miałam razy doczynienia i muszę przyznać ze dosyć fajnie grają , lecz co do wokalu mam kilka zastrzeżeń.Jeszcze nigdy nie słyszałam tak słabego wykonania" I will always love you." Kilka lat temu zespół ten występował u mnie na studniówce i musze przyznać ze podczas wykonu tej piosenki byłam w szoku.Wokalistka ma bardzo silny głos lecz nie umie dobrze modelować dźwiękiem. Akompaniament muszę przyznać bardzo spójny ,lecz bez szaleństw. Ciekawe przebrania dostosowane do tematyki muzyki dają pozytywny wygląd.
321
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 11:24

Re: zespół tequila

Post autor: 321 »

człowieku tobie chyba słoń nadepnął na ucho,nie masz się do czego doczepić, więc piszesz takie bzdury,u nas grali na weselu i wszystkim repertuar się podobał,więc po co doszukiwać się jakichś błędów w jednej piosence.uważam że zespół świetny,grają zarówno dla starszych jak i dla młodzieży dla mnie rewelka.
FCB
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 10 marca 2013, 22:41

Re: zespół tequila

Post autor: FCB »

Bardzo polecam ten zespół. byłem na dwóch weselach w roku jak grali i ta piosenka murzynki super wyszła. nawet lepiej niż oryginalne wykonanie. a repertuar graja taki jak się im każe. widać ze piszą tutaj osoby z innych zespołów co klientów nie mają
Ciekawanowości123
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 września 2013, 23:02

Re: zespół tequila

Post autor: Ciekawanowości123 »

Witam wszystkich zespół Tequila grał na mojej studniówce kilka lat temu i fajnie grali .Muzyka pod nóżkę , energicznie, wesoło. No ale jednak muszę się zgodzić z tym że wokalistka tego zespołu to czasem w tonacje nie może wejść i przy piosence "i will always love you "to myślałam że mi uszy odpadną. Nie wiem jak teraz wygląda ich repertuar ani jak potrafią grać na weselach . Jestem bardzo ciekawa czy coś zmienili bo jestem na etapie szukania zespołu na wesele i proszę o szczere odpowiedzi .Pozdrawiam:D
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: zespół tequila

Post autor: winiarz171 »

Witam, czy ktoś bawił się w tym roku z tym zespołem, ewentualnie czy ktoś ma gdzieś częsc wesela z ich udziałem , ponieważ słyszałem, że mają nowy skład, dzięki
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zespół tequila

Post autor: dragoness »

winiarz171 pisze:Witam, czy ktoś bawił się w tym roku z tym zespołem, ewentualnie czy ktoś ma gdzieś częsc wesela z ich udziałem , ponieważ słyszałem, że mają nowy skład, dzięki
Świetny zespół, był dwa razy na studniówce, polecam.
ODPOWIEDZ