Logopeda Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
tato
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 października 2012, 12:14

Re: Logopeda Jasło

Post autor: tato »

Polecam Panią Irene Szwedo. Chodzimy do Niej z córeczka i uważam że jest to najlepszy logopeda w Jaśle i okolicach. Wiem co mówie bo byłem już u sześciu innych,. Pełny profesjonalizm i odpowiednie podejscie do dziecka. Polecam!!!
Suzana
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 listopada 2012, 15:43

Re: Logopeda Jasło

Post autor: Suzana »

Córeczka siostry uczęszczała na zajęcia do Pani Ireny Szweda. Siostra mówi, że to bardzo dobry specjalista. Pani jest miła, siostrzenica bardzo ją polubiła. Dziewczynka nie wymawiała "R", ale już po kilku spotkaniach zaczęła poprawnie mówić. Na zajęcia chodziła z przyjemnością. Zajęcia prowadzone są w pełni profesjonalnie, za pomocą najnowocześniejszego sprzętu.
ryba987
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 22 listopada 2012, 18:26

Re: Logopeda Jasło

Post autor: ryba987 »

Ja polecam panią Magdalene Gajde. Przyjmuje prywatnie na ul. Jagiełły. Bardzo lubi dzieci oraz pracę z nimi i jest naprawdę dobra w swoim fachu.
kryzeb123
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 28 lutego 2011, 15:54

Re: Logopeda Jasło

Post autor: kryzeb123 »

ja obecnie chodzę do poradni na słowackiego na kasę chorych do Pani Sylwi Dziak i jestem bardzo zadowolona, synek ma 5 lat i już po 3 pierwszych zajęciach była widoczna poprawa. polecam
emi16
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 2014, 11:57

Re: Logopeda Jasło

Post autor: emi16 »

Syn siostry też chodzi do pani Dziak, ale spotkania są tak rzadko (ok 2/mc) że zapisała go też prywatnie do pani Zuzanny Michalskiej, przyjmuje w Strasznym Dworze na Baczyńskiego. Lepiej się z nią dogaduje niż z panią Sylwią z tego co słyszałam, może kwestia podejścia a może ciekawych pomocy, m.in rysunkowych :D W każdym razie są efekty a to najważniejsze.
NiedlaNiego
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2014, 16:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Logopeda Jasło

Post autor: NiedlaNiego »

Którego logopedę polecacie dla dziecka 4 -letniego?
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Logopeda Jasło

Post autor: Maja321 »

Polecam Panią Dziak! Synek zamiast na r mówić l to mówił j.Dwa spotkania i drogie mamy krótkie,Ale systematyczne ćwiczenia z dzieckiem w domu i piękne R było! :hyhy: Poza tym podejście Pani Dziak ośmiela dziecko! DZIĘKUJĘ :padam:
bobnorek
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 21:12

Re: Logopeda Jasło

Post autor: bobnorek »

polecam panią Irenę Szwedę ,zna się na swojej pracy ,bardzo miła dla dzieciaka,bardzo dobre materiały,ogólnie profesjonalne podejście. :ok:
pani logopeda w przychodni skupiła się na "r" a trzeba było zacząć od "l"...
raz jeszcze polecam i dziękuję pani Irenie za pomoc :)
ODPOWIEDZ