nie polecam, najgorsze bary

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

nie polecam, najgorsze bary

Post autor: mmmmmmmm »

jakie sa waszym zdaniem najgorsze bary w Jaśle chodzi o nie miła obsługe i nie dobre jedzenie
Ostatnio zmieniony 7 marca 2011, 20:29 przez mmmmmmmm, łącznie zmieniany 2 razy.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: nie polecam

Post autor: wiolka666 »

dla mnie wszystkie były ok w których byłam za troche ich zwiedziłam w vivie trzeba samemu podchodzi po wszystko...a alu jest miła obsługa ale mogłaby byc lepsza..:) a w innych spoko
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: nie polecam

Post autor: a-tatutek »

mmmmmmmm pisze:jakie sa waszym zdaniem najgorsze bary w Jaśle chodzi o nie miła obsługe i nie dobre jedzenie
Polecam zainwestować w słownik - niemiła i niedobre piszemy razem, oraz obsługę a nie obsługe! :wsciekly: :krzeslem:
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: nie polecam

Post autor: luki666 »

a-tatutek pisze:
mmmmmmmm pisze:jakie sa waszym zdaniem najgorsze bary w Jaśle chodzi o nie miła obsługe i nie dobre jedzenie
Polecam zainwestować w słownik - niemiła i niedobre piszemy razem, oraz obsługę a nie obsługe! :wsciekly: :krzeslem:
a co ortografia ma wspolnego z pytaniem?
jak dla mnie to kilka barow jest do ktorych nie wchodze,typu MAX :rotfl: odor odstrasza ,klienci tez nie sa z pierwszej polki :hyhy:
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: Laura Diaz »

A gdzie ten Max jest?
AbsurdB
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 23:39

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: AbsurdB »

Każda knajpa ma swoje mankamenty... Ostatnie miłe wrażenie to Bella Rosa w Strzyżowie niestety i Afrodyta w Przysiekach. Na Asnyka jest "buduar" z kopą warzywną której lepiej nie ruszać
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: dyna »

malinka92 pisze:Nie polecam Parkowej .

http://dziewczynazjasla.blogspot.com/20 ... rkowa.html
A to dlaczego mozesz sprecyzowac bylem ostatnio i jest ok. znam wiele gorszych barow. A ty piszesz o parkowej co ci tam nie lezy? :szok:
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: wieśniak »

dyna pisze:
malinka92 pisze:Nie polecam Parkowej .

http://dziewczynazjasla.blogspot.com/20 ... rkowa.html
A to dlaczego mozesz sprecyzowac bylem ostatnio i jest ok. znam wiele gorszych barow. A ty piszesz o parkowej co ci tam nie lezy? :szok:
Piwo jak szczochy :dobani: bez gazu :dobani:
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: dyna »

wieśniak pisze:
dyna pisze:
malinka92 pisze:Nie polecam Parkowej .

http://dziewczynazjasla.blogspot.com/20 ... rkowa.html
A to dlaczego mozesz sprecyzowac bylem ostatnio i jest ok. znam wiele gorszych barow. A ty piszesz o parkowej co ci tam nie lezy? :szok:
Piwo jak szczochy :dobani: bez gazu :dobani:
To trzeba bylo zamowic wódeczke lub piwko z butelki i po problemie :piwo:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: CYNGIEL »

MAX - odrażający. :szok:
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: dyna »

CYNGIEL pisze:MAX - odrażający. :szok:
Ostatnia knajpa na wzor lat 80tych.
Inflorescentia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 9 marca 2012, 13:03
Lokalizacja: RJS

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: Inflorescentia »

W Maxie może faktycznie klientela nie z pierwszej półki ale to nie jest lokal który ma konkurować z Goleszem , Pod Skalą czy też inna restauracja . Jakby ktoś nie wiedzial to jest typowa PIWIARNIA o której wiele razy się slyszalo że piwo jest najlepsze.. A dziwne jest że opinię o lokalach zwykle wystawiają osoby które zwykle "coś slyszaly" a nigdy tam nie były czy też trafiły przez przypadek do wc raz czy dwa razy ;-) jak już wspomnialam w innym poscie tam jest klimat ktorego może pozazdroscic niejeden lokal a osoby które mają 20-30 lat też za bardzo nie wiedzą co się kryje pod tym slowem ..
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: KooKoszka »

Jeśli chodzi o opnie lokali w Jaśle jestem zdziwiona knajpą u Grzymały raz zamówiłam jedzenie dostałam kawałek plastiku w sosie przemilczałam bo nie chciałam robić afery kelnerowi choć zostawiłam na talerzyku w widocznym miejscu myślałam że zauważy ale niestety. Za 2 razem dostałam zimne jedzenie.Przemilczałam bo byłam głodna. Ale do 3 razy sztuka za 3 razem zgłoszę sprawę do kierownika bo to już lekka przesada.Nie wiem czy kucharki są ślepe czy po prostu taki bałagan mają że nawet nie wiedzą co wrzucają do sosu.Danie jedzenie powinno być podane w tem. 50 stopni a nie ledwo co ciepłe.Nie wiem czy przytrafiło wam się coś podobnego jeśli tak to widać obsługa ma w d... klientów.Nigdy więcej nie zjem tam czegokolwiek!!!
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: bond »

no link malinki poraża i daje do myślenia.....ale też można było sie uśmiać....w knajpie nie byłem także może i lepiej ;p
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: nie polecam, najgorsze bary

Post autor: lato »

A co sadzicie o ,,Akwarium,, na przeciwko poczty hehe
ODPOWIEDZ