APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Procter »

Wiec mowisz że chodzisz na mecze... i mimo tego że chodzisz na mecze chcesz obniżyć czy też zlikwidowac całkiem dotacje na Klub?? i tak sie zachowuje kibic?? Powiem tyle... od małego chodziłem na mecze...pamietam jak jako [...] stałem pod bramą wejściową i przez nia zerkałem na mecze.. z czasem jak już dorosłem i miałem w kieszeni pierwsze złotówki zawsze potrafiłem je zaoszczedzić żeby mieć na bilet na mecz... mijają lata a ja nadal chodzę na mecze i nie potrafie wyobrazic sobie soboty czy Niedzieli bez wyjsca na Sniadeckich... I ja jako kibic walcze o to żeby dotacje na drużyne Czarnych były minimum o dwa razy większe...bo nie wiem czy wiesz ale z tych 200 tys złotych które urzad miasta daje, około 60 tys wraca z powrotem do kasy miasta za wynajęcia stadionu ( tak za stadion Czarni muszą płacic wyobrax sobie!) wiec zostajo około 140 tys złotych!! i za te pieniądze klub musi opłacic w pierwszej kolejnosci grupy młodziezowe aby dzieci mogły wyjechac na turniej ( a jak wiesz lub nie wiesz na takich turniejach dzieciaki z Jasła zajmuja bardzo dobre miejsca patrz np turnieje we Włoszech ). I co zostaje dla pierwszej drużyny?? NIC!!NIC NIC!! a utrzymanie drużyny seniorów w 3 lidze kosztuje około 500 - 600 tys na sezon!! i Ty mi mówisz ze chodzisz na mecze i masz sie za kibica Czarnych>?? Ja również nie rzucam kamieniami, nie pisze po scianach nie rozwalam ogrodzen i co i mam walczyc o mniejsza dotacje?? Ty mówisz tutaj o chuliganach których jak napisał gdzieś kiedy lato nazywa ich kibicami na DERBY co pojawia sie na jednym meczy w sezonie i to oni własnie Ci tak zaszli za skóre ok rozumiem..a co powiesz tym kibicom co siedzą po drugiej strony barykady czyli tym wszystkim starszym Paną rodzicą przychodzącch z dziecmii innym normalnym ludziom co przychodzą na mecz od 60 lat?? Co powiesz im że klub z ponad 100 letnia tradycją został własnie zlikwidowany przez Twója głupią petycje??
Wez sie człowieku zastanów co robisz..masz jakies halo do chuliganów ok rozumiem, ale czemu na tym wszystkim ma tracic norlmalny kibic??
Zwróc jeszcze uwage że są w Jaśle tacy ludzie jak np Pan Prezes Bazan którzy abyś mógł własnie przychodzić na mecze wydają swoje własne prywatne pieniadze i to nie małe na JAsielski Klub, bo miasto ma ten Klub daleko gdzies!! Popatrz na Krosno jak tam miasto dba o sport i o tamtejsze karpaty...

Tyle tutaj mojego pisania:) TEMAT UWARZAM ZA ZAMKNKIETY I DO KASACJI :)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: juve_fan »

mieszkancyjasla pisze:Trochę małe zrozumienie tematu- chodzi nam o to że klub toleruje i wspiera bandytyzm , chuligaństwo swoich wiernych fanów.
Czym ma się pochwalić jak nie klubem? Chyba nie wiesz co piszesz. Widzisz i żyjesz tylko tym fanatyzmem kibiolskim i nie dostrzegasz ile wspaniałych inicjatyw się dzieje. Jasło to nie tylko JKS!!!
Na mecze chodzę (przynajmniej ja) od ponad dwudziestu lat może nie regularnie ,ale jednak chodzę. Jednak nie przeskakuje przez ogrodzenia i nie rzucam cegłówkami w "cyganerie" z Krosna więc możliwe że nie jestem "prawdziwym kibicem". Wiem jak klub wyglądał, prezentował i czym się różnił od tego dzisiejszego oblicza.
Może najpierw się przedstaw, co?
JKSCzarniJKS
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 lutego 2013, 11:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: JKSCzarniJKS »

Temat do KASACJI ;) Pozdrawiam !
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: CYNGIEL »

[quote="mieszkancyjasla"]Jak widać temat aktualny i różne są opinie ludzi na ten temat. Cieszy nas to że nie tylko my( ja i moi znajomi których zainteresował ten temat) dostrzegamy problem kibolstwa i niekoniecznie dobrze wykorzystywanych publicznych pieniędzy które idą na klub JKS Czarni. Wiem że będą zarzuty -że to niby dwie różne sprawy.
"Cieszy nas to,że to nie tylko my (ja i moi znajomi których zainteresował ten temat) - jak z tego widać jest was kilkoro , co na 38000 mieszkańców naszego miasta stanowi potężną siłę.Strach się bać.Myślę,że ty miałaś/miałeś zwolnienie ze wszystkich lekcji WF,stadion widziałeś tylko z ulicy a zawody sportowe czasami w telewizji po zakończeniu wiadomości.A kiedyś mówiono-W zdrowym ciele ,zdrowy duch. :zalamany:
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Jacek1986 »

Czytam ten temat i śmiać mi się chce z autora tematu. Piszesz w imieniu wszystkich mieszkańców Jasła- ja nim jestem i za nic nie podpisuję sie pod tą pseudo petycją. Podpisz ją sobie z imienia i nazwiska a nie w imieniu wszystkich mieszkańców Jasła.
Przydał by się moderator z ja.jami który by sprzątał takie nic niewnoszące tematy.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: _WHISKEY_ »

Nie karmcie trolla.
Każde zdanie w tym durnym wątku jest stratą czasu.
TYLKO CZARNIO JASŁO

Kibice CZARNYCH: proszę nie wypowiadajcie się.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: czarni-fan 1910 »

lato pisze:
Aokiga6 pisze:z mila checia ta petycje podpisze :)
Ty to lepiej o szmateksach sie wypowiadaj a nie o klubie sportowym,o którym zielonego pojecia nie masz albo mama ci cos naopowiadała.
Tutaj twój postw którym sama przyznajesz sie do bandytyzmu w szmateksach...
.przez Aokiga6 » 31 lip 2012 15:26

Ostatnio wraz z mama wybralam sie na szmateks na nowy towar pod stacje PKP ,juz od samego otwarcia baby wbiegiwaly do srodka jakby to byl maraton, zamiast jednego wieszaka , braly po 40 do reki,i dopiero wtedy przegladaly, niedopuszczaly prawie nikogo do ubran, a gdy ekspedientka dolozyla towar to potrafily przebiegiwac pod stojakami na ciuchy aby jak najszybciej sie do niego dobrac X_x nie wspominajac o wrzaskach podobnych do okrzykow bojowych , wyrywaniu sobie z rak, dawaniu ciosow z lokcia, i odciaganiu za ubranie do tyl , ciezko bylo w tej calej dziczy cokolwiek znalesc , ciuchy maja naprawde ladne, i w dobrych cenach ,ale bez przesady zeby tak sie zachowywac ... ubran trzeba bylo pilnowac w koszyku aby nie zabraly, ciuchy lezaly po podlodze, po katach , bylo duszno..
Jednym słowem uwazaj żeby kibice Czarnych nie wystosowali petycji o zamkniecie Szmateksów bo gdzie wtedy dziewczynko kupisz sobie bielizne :mur:
Brawo Lato ale sie usmialem :) .Ja rowniez chcialbym sie spotkac z osoba ktora zalozyla ten temat w sprawie podpisania sie pod petycja.Moze na Pw.Czekam.
mieszkancyjasla
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 lutego 2013, 10:19

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: mieszkancyjasla »

Ciekawe historie dowiedzieliśmy się od kierowców firm transportowych którzy mieli NIEprzyjemność przewozić ludzi na mecze wyjazdowe. Podobno kibiców. Oni jednak używają bardziej sensownego określenia- hołota. Jednak nie mogę się wypowiadać na ten temat bo Lato zabrania. Ciekawe czy na mecz w sobotę będą wpuszczać tylko prawdziwych kibiców?? Życzę powodzenia w żebractwie. Czarni Jasło- Królowie żebractwa!!!
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: N_ »

mieszkancyjasla wypowiedz sie lepiej jakie leki zarzywasz bo nikt zdrowo myslacy takich bredni nie wypisuje jak ty :dobani:

Jak by to bylo prawda odnosnie wyjazdow co piszesz to nie mielibysmy z kim jechac na wyjazd.
A co cie pewnie zmartwi mamy przewoznikow ktorzy chetnie z nami na wyjazd jada.
Zaden autokar nie ucierpial i pieniarzki za kurs sa uregulowane.

WIEC skoncz p**ierdolic farmazony krolu glupoty :cisza:


A jak masz jaja to ujawnij sie anonimowa mendo :hyhy:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: juve_fan »

Obrazek
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Seba Kotlina »

Hmm jako że akurat od kilku lat wynajmuje autokary na mecze to dziwi mnie ta opinia bo przynajmniej mi w twarz nikt tego nie powiedział (w sensie że hołota).

Wesoło jest bo nie są to pielgrzymki modlitewne ale zawsze wszystko jest wysprzątane, autobusy wracają w całości a i pieniążki są zawsze płacone co nie jest normą chociażby przy wyjazdach firmowych.

Co do hołoty to określenie to padało w stosunku do wyjazdów z młodzieżą szkolną, wyjazdami służbowymi czy nawet pielgrzymkami.

Korzystaliśmy z wielu firm i w większości chyba sie nikt nie skarżył więc swoją żółć wylewaj gdzie indziej.

A i bardzo łatwo rzucasz oskarżenia jak np. to że klub toleruje bandyctwo. Możesz określić w jaki sposób bo pamiętaj że bez jakichkolwiek przesłanek do treści jakie tu zamieszczasz stosujesz pospolite pomówienie a internet nie jest tak anonimowy jak by Ci się wydawało.

Ja dla jasności również nie popieram bazgrołów na murach (nie mylić z ładnymi graffiti) ale wiesz ton Twoich wypowiedzi śmierdzi jakimiś strasznymi kompkesami, lewackimi poglądami czy lekkim upośledzeniem (niepotrzebne skreślić).
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: czarni-fan 1910 »

mieszkancyjasla pisze:Ciekawe historie dowiedzieliśmy się od kierowców firm transportowych którzy mieli NIEprzyjemność przewozić ludzi na mecze wyjazdowe. Podobno kibiców. Oni jednak używają bardziej sensownego określenia- hołota. Jednak nie mogę się wypowiadać na ten temat bo Lato zabrania. Ciekawe czy na mecz w sobotę będą wpuszczać tylko prawdziwych kibiców?? Życzę powodzenia w żebractwie. Czarni Jasło- Królowie żebractwa!!!
nie mysl sobie ze jestes anonimowy .Wokol twojej glowy petla sie zaciska.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: noisey »

czarni-fan 1910 pisze:
mieszkancyjasla pisze:Ciekawe historie dowiedzieliśmy się od kierowców firm transportowych którzy mieli NIEprzyjemność przewozić ludzi na mecze wyjazdowe. Podobno kibiców. Oni jednak używają bardziej sensownego określenia- hołota. Jednak nie mogę się wypowiadać na ten temat bo Lato zabrania. Ciekawe czy na mecz w sobotę będą wpuszczać tylko prawdziwych kibiców?? Życzę powodzenia w żebractwie. Czarni Jasło- Królowie żebractwa!!!
nie mysl sobie ze jestes anonimowy .Wokol twojej glowy petla sie zaciska.
Ooo..Ciekawe sformułowanie. Będziecie wieszać "mieszkańców "? Zdaje się, że zastraszanie ludzi dobrze wam wychodzi ostatnio. Po co ta skromność, pochwalcie się sukcesami, jest czym.
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Mieszko_1985 »

mieszkancyjasla pisze:Ciekawe historie dowiedzieliśmy się od kierowców firm transportowych którzy mieli NIEprzyjemność przewozić ludzi na mecze wyjazdowe. Podobno kibiców. Oni jednak używają bardziej sensownego określenia- hołota. Jednak nie mogę się wypowiadać na ten temat bo Lato zabrania. Ciekawe czy na mecz w sobotę będą wpuszczać tylko prawdziwych kibiców?? Życzę powodzenia w żebractwie. Czarni Jasło- Królowie żebractwa!!!
hehe daj jakieś szczegóły, bo tak bez konkretów to na policjanta, księdza, lekarza i na każdego się coś znajdzie, aby go nazwać hołotą
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: noisey »

To jak z tym wieszaniem będzie, dobrzy ludzie czyniący dobro? Dla kogo szykujecie pętlę i kogo tym razem będziecie straszyć? Kobietę, dziecko?
ODPOWIEDZ