U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Wydarzenia i komentarze z Jasła
karol85
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 11:52

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: karol85 »

popieram Panią z powyższego postu !!!
Ludzie nie zauważają pozytywów. Zawsze wszystko potrafią krytykować.
A u Schabińskiej polecam.
Awatar użytkownika
Edyt@
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 28 lipca 2007, 17:02
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Edyt@ »

Czoper pisze:A co to jest za gość co się tam szwenda po sali taki wysoki i ze sporą nadwagą ??? Przygląda się klientom jakby z kosmosu byli?? Właściciel?
To jest tajny agent Magdy G. :hyhy:

A co do jedzonka :
Hmmm ...
Byłam, zjadłam i najważniejsze ... przeżyłam ;)
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: greg@@ »

Anna Wal pisze:Widzę, że kolega nie był a próbuje komentować aby wyrażać swoją opnię trzeba samemu spróbować ale na pewno na 2 zł Cię nie stać i jest to za droga knajpa dla Ciebie
Jeśli koleżanka ma ochotę zajadać się nadgryzionym schabikiem za 2 zeta którego nie zdołał przetrawić klient siedzący obok i oddał kawał mięcha który Ty dostałaś i tak się delektujesz :orany: to proszę bardzo nie mam nic przeciw . No ale jak się ma w kieszeni 2 zł. to na co mnie będzie stać tylko na taki schab :rozpacz:
Jak mają tam takie zasady że niedojedzony kawał mięcha można oddać to na pewno wędruje on na inny stolik :kwasny: myślę że większość nie miała by zamiaru delektować się takim schabem.Ja dziękuję nie skorzystam będzie więcej dla Ciebie :ok:
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: cup »

greg@@ pisze:
Anna Wal pisze:Widzę, że kolega nie był a próbuje komentować aby wyrażać swoją opnię trzeba samemu spróbować ale na pewno na 2 zł Cię nie stać i jest to za droga knajpa dla Ciebie
Jeśli koleżanka ma ochotę zajadać się nadgryzionym schabikiem za 2 zeta którego nie zdołał przetrawić klient siedzący obok i oddał kawał mięcha który Ty dostałaś i tak się delektujesz :orany: to proszę bardzo nie mam nic przeciw . No ale jak się ma w kieszeni 2 zł. to na co mnie będzie stać tylko na taki schab :rozpacz:
Jak mają tam takie zasady że niedojedzony kawał mięcha można oddać to na pewno wędruje on na inny stolik :kwasny: myślę że większość nie miała by zamiaru delektować się takim schabem.Ja dziękuję nie skorzystam będzie więcej dla Ciebie :ok:
a jaką masz pewność,że w innym lokalu nie zjesz zupy po kimś,która została wlana z powrotem do gara i tobie podana??
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: houseMd »

sadze ze niezjedzony kawalek miesa przerabiaja na inna potrawe. tak jak w wiekszosci lokali nic sie nie moze zmarnowac. zmielimy schabik i zrobimy pulpety;)
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: czarna1966 »

Tam w karcie nie ma zrazików:),ale są pierożki z mięskiem :)
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: houseMd »

Otti a moze macie jakas strone internetowa? bo chcialabym zobaczy menu chetnie:) albo jak nie macie strony to moze tu moglbys wrzucu menu? chce zobaczyc co ciekawego macie w karcie.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: greg@@ »

Otti pisze:WYJAŚNIAJĄC WSZYSTKIM PODEJRZLIWYM I MIŁOŚNIKOM TEORII SPISKOWEJ: SCHAB NIE WYCHODZI Z KUCHNI DRUGI RAZ DO KLIENTA ORAZ NIE ULEGA PRZETWORZENIU!!! ZGODNIE Z DYREKTYWĄ SANEPIDU PODLEGA UTYLIZACJI
No i mamy wszystko jasne pracownik sanepidu stoi w kuchni i dogląda :szok: żeby każdy kawał nadgryzionego mięcha zwróconego przez najedzonego klienta nie powędrował na inny stolik tylko do kosza :hyhy:
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mila »

Zgadzam sie, bardzo nieladnie zwracac sie w ten sposob do potencjalnych klientow. Abstrahujac od smaku schabu, jego temperatury czy zjedzonych dkg, klienta nalezy szanowac. Inna sprawa jest merytoryczna wypowiedz na temat tego, co dzieje sie z reszta jedzenia, a inna sposob tej wypowiedzi, ktory nie swiadczy dobrze o wlascicielu lokalu, czy kimkolwiek, kim jest Otti.

Ps. Zamawiajac schab nie chcialabym byc traktowana jako ewentualny milosnik teorii spiskowej, tepak zmusozny do poszukiwania znaczenia slow w slowniku, czy mniej sprytna=glupia zona (gdyz nie zamowilam schabu na wynos)...

Troche pokory, od wiekow wiadomo, ze forum jest po to, ze raz robi dobra reklame, innym razem nakreca tlum negatywnymi opiniami...
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: wojasxxx »

Bardzo mnie ciekawi jaka firma w Jaśle zajmuje się utylizacją nie zjedzonych resztek.
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: scand »

chamska i arogancka wypowiedź pracownika badź własciciela wskazuje że obrali 'dobry' kierunek, który wyzncszyła p. Gessler..:D gratuluję podejścia do ciekawego klienta, który ma prawo zapytać, a ty otti możesz przemilczeć sprawę lub odpowiedzieć zainteresowanym..a nie cisnąć, że resztki mięsa są komisyjnie utylizowane i wywożone za miasto :rotfl:


ps. świeży piszemy przez zet z kropeczką na górze ;)
sama
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 16:11

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: sama »

Nie pisz gościu na czerwono bo oczy bolą.
I nie kłam że resztki trafiają do utylizacji. Nikt z sanepidu nie stoi i nie patrzy wam na ręce. Załoga też nie zjada resztek bo w Perle haruje się na głodzie. Ktoś kto nie wie jak wygląda praca w kuchni w knajpie może uwierzy w Twoje wypociny. I jeszcze jedno.Gdzie i za ile kupujecie ten schab że opłaca się go sprzedawać po 2 zł. Coś mi tu nie gra :szok:
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Marysia88 »

A ja znowu „U SchabIńskiej” wczoraj znowu wzięłam schab na wynos i bardzo się z tego cieszę. I tak jak właściciel podczas rozmowy zemną mówił, że pani Magda Gessler powiedziała ze schab będzie maga reklamą to i w tym się nie pomyliła nie zachodzi z czołówki forum. Może ten otti za mocno poleciał ale na pewno nie jest miłe słuchać jak ktoś obraża coś co powstało i daje reklamę naszemu miastu. Ludzie z jasła tylko narzekają co jest żle i próbują coś fajnego na panewce spalić zamiast iść z całą rodziną sprawdzić dać napiwek kelnerce i się miło bawić to dalej siedzą przed forum. Cieszę się że jestem znowu w Kraku. I pragnę nadmienić, że wczoraj pod lokalem było więcej aut z Krosna i Rzeszowa niż z jasła.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: greg@@ »

sama pisze: I jeszcze jedno.Gdzie i za ile kupujecie ten schab że opłaca się go sprzedawać po 2 zł. Coś mi tu nie gra
Może to mięcho kiedyś orało pole i robiło ihaha :hyhy: a teraz na stole udaje schabik za 2 zł :orany:
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Marysia88 »

sama pisze:Nie pisz gościu na czerwono bo oczy bolą.
I nie kłam że resztki trafiają do utylizacji. Nikt z sanepidu nie stoi i nie patrzy wam na ręce. Załoga też nie zjada resztek bo w Perle haruje się na głodzie. Ktoś kto nie wie jak wygląda praca w kuchni w knajpie może uwierzy w Twoje wypociny. I jeszcze jedno.Gdzie i za ile kupujecie ten schab że opłaca się go sprzedawać po 2 zł. Coś mi tu nie gra :szok:


przeglądnęłam pana posty i wodzę, że jest pan zagorzałym przeciwnikiem "u Schabińskiej" od dawna! biorę sobie na honor chronić tej Restauracji do momentu do kiedy nie podniosą ceny schabu;). Jestem co tydzień w Krakowie wiec będę wpadała sprawdzać jakość i niech sie Właściciele mają na baczności bo szkoda by było spaprać tak cudowne smaki.
ODPOWIEDZ