U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Konrad Walczak »

Żalll.... i jeszcze raz żal czytając negatywne komentarze na temat schabu w restauracji u Schabińskiej! To pokazuje przekrój naszego małego społeczeństwa! To przez takich ludzi Jaslo umiera! Jadłem tam przed i po rewolucjach MagdyG. Na tego niemal darmowego schaba zabrałem w zeszłą niedzielę mojego dziadka, który jest jednym z najstarszych mieszkańców tego miasta. który przeszedł całą okupację niemiecką, komunę i żyje do dzisiaj - dał radę. Przeczytałem mu m.in. kilka wypowiedzi z tego forum w temacie tego jedzenia. Wiecie do czego porównał te negatywne komentarze? DO RUSINÓW, którzy niszczyli wszystko co było dobre na tych ziemiach! Każde pozytywne zjawisko, które jest w stronę mieszkańców negowane będzie przez ANTYJAŚLAN, czyli osoby, które chcą uśmiercic to miasto! MIEJMY TEGO ŚWIADOMOŚĆ!!! UWAŻAJMY NA NICH!!! ZAUWAŻYLIŚCIE JAK NAKRĘCILI SPIRALĘ NIENAWIŚCI WOKÓŁ TEGO LOKALU KOSZTEM INFORMACJI O MASOWYCH ZWOLNIENIACH W "MASSONITE"? NIE WYDAJE SIĘ WAM TO DZIWNE? Jeżeli ktoś daję kawał mięsa za dwa 2 zł to jego interes czy zarabia czy nie -mnie osobiście to wali! Jadłem TU juz kilka razy i nigdy nie widziałem, żebym dostał naruszony schab przez kogoś innego! Nie dajmy się tym rusińskim skur....nom! Szanujmy tych , ktorzy chcą ratować to miasto!!! Schaba polecam z czystym sumieniem! A do OTTIEGO: PRZESTAŃ UŻYWAĆ DUŻEJ CZERWONEJ CZCIONKI! JEŻELI ZNASZ ZASADY WYPOWIADANIA SIE NA FORACH TO WIESZ, ŻE TAKIE DZIAŁANIA SĄ NEGATYWNIE ODBIERANE I ETYKIETYA INTERNETOWA ZABRANIA WYPOWIADANIA SIĘ W TEN SPOSÓB!!!! CZY JESTES WLAŚCICIELEM CZY PRACOWNIKIEM - ODPÓŚĆ, PLEASE!!!!!!!!!!
sama
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 16:11

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: sama »

Marysiu tak się nakręcasz jak byś nigdy w życiu dobrego mięsa nie jadła :szok: Nie potrafisz gotować czy coo? :zalamany: To jest forum i mówię co myślę. Wolno mi prawda?. i Mam swoje powody.lepiej żebyś nie wiedziała jakie.Tyle w temacie.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mila »

Konrad Walczak pisze:Żalll.... i jeszcze raz żal czytając negatywne komentarze na temat schabu w restauracji u Schabińskiej! To pokazuje przekrój naszego małego społeczeństwa! To przez takich ludzi Jaslo umiera! Jadłem tam przed i po rewolucjach MagdyG. Na tego niemal darmowego schaba zabrałem w zeszłą niedzielę mojego dziadka, który jest jednym z najstarszych mieszkańców tego miasta. który przeszedł całą okupację niemiecką, komunę i żyje do dzisiaj - dał radę. Przeczytałem mu m.in. kilka wypowiedzi z tego forum w temacie tego jedzenia. Wiecie do czego porównał te negatywne komentarze? DO RUSINÓW, którzy niszczyli wszystko co było dobre na tych ziemiach! Każde pozytywne zjawisko, które jest w stronę mieszkańców negowane będzie przez ANTYJAŚLAN, czyli osoby, które chcą uśmiercic to miasto! MIEJMY TEGO ŚWIADOMOŚĆ!!! UWAŻAJMY NA NICH!!! ZAUWAŻYLIŚCIE JAK NAKRĘCILI SPIRALĘ NIENAWIŚCI WOKÓŁ TEGO LOKALU KOSZTEM INFORMACJI O MASOWYCH ZWOLNIENIACH W "MASSONITE"? NIE WYDAJE SIĘ WAM TO DZIWNE? Jeżeli ktoś daję kawał mięsa za dwa 2 zł to jego interes czy zarabia czy nie -mnie osobiście to wali! Jadłem TU juz kilka razy i nigdy nie widziałem, żebym dostał naruszony schab przez kogoś innego! Nie dajmy się tym rusińskim skur....nom! Szanujmy tych , ktorzy chcą ratować to miasto!!! Schaba polecam z czystym sumieniem! A do OTTIEGO: PRZESTAŃ UŻYWAĆ DUŻEJ CZERWONEJ CZCIONKI! JEŻELI ZNASZ ZASADY WYPOWIADANIA SIE NA FORACH TO WIESZ, ŻE TAKIE DZIAŁANIA SĄ NEGATYWNIE ODBIERANE I ETYKIETYA INTERNETOWA ZABRANIA WYPOWIADANIA SIĘ W TEN SPOSÓB!!!! CZY JESTES WLAŚCICIELEM CZY PRACOWNIKIEM - ODPÓŚĆ, PLEASE!!!!!!!!!!

RILAX! Nie zauwazylam, zeby ktos krytykowal schab, a juz na pewno niE do tego stopnia, by ludzi do Ruskow porownywac!!! jedynie pytaja forumowicze o idee jego podawania badz negatywnie odnosza sie (jak zreszta i Ty) do CZERWONYCH i niegrzecznych wypowiedzi osoby reklamujacej lokal.... CZYTAJMY ZE ZROZUMIENIEM!
mdo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 marca 2013, 23:23

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mdo »

Ludzieeee, ta małomiasteczkowość Was zgubi. Jakie to wszystko śmieszne. Tylko w takich małych mieścinach jak Jasło żyją tak zawistni ludzie. Jak jednemu się coś uda to trzeba mu [...] obrobić i zgnoić żeby mu nie szło ... Nigdy tam nie będziecie mieć fajnych lokali - a dlaczego? bo nie ma dla kogo. Przykre ale prawdziwe. Perle nie szło i sama dobrze to widziałam. Zrobili coś, poprawili się - dlaczego od razu obrzucać ich plotami, kłamstwami itd... żal mi takich jak Ci którzy w tym wątku wypowiadają się negatywnie. To po prostu zazdrość, że komuś może się coś udać. A jak już to w tv będzie to w ogóle. Restauracji życzę powodzenia i wielu stałych i normalnych Klientów.
Sylweq
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 13 sierpnia 2007, 11:18
Lokalizacja: okolice Jasła

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Sylweq »

A ja polecam, byłem ponownie wczoraj całą rodziną. Jedzenie smaczne. Schab chciałem spróbować ale niestety zszedł. Więc zamówiliśmy pierogi i gołąbki. Podczas oczekiwania na potrawy dostaliśmy przekąski. Nasze dzieci otrzymały na koniec gratis po paczce lizaków.

Nie wiem dlaczego tak krytykujecie ten lokal ?

Jeśli chodzi o schab to zjemy przy kolejnym podejściu :)
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: greg@@ »

mdo pisze:Ludzieeee, ta małomiasteczkowość Was zgubi. Jakie to wszystko śmieszne. Tylko w takich małych mieścinach jak Jasło żyją tak zawistni ludzie. Jak jednemu się coś uda to trzeba mu [...] obrobić i zgnoić żeby mu nie szło ... Nigdy tam nie będziecie mieć fajnych lokali - a dlaczego? bo nie ma dla kogo. Przykre ale prawdziwe. Perle nie szło i sama dobrze to widziałam. Zrobili coś, poprawili się - dlaczego od razu obrzucać ich plotami, kłamstwami itd... żal mi takich jak Ci którzy w tym wątku wypowiadają się negatywnie. To po prostu zazdrość, że komuś może się coś udać. A jak już to w tv będzie to w ogóle. Restauracji życzę powodzenia i wielu stałych i normalnych Klientów.
Mdo nikt tu nikogo nie obrzuca plotami,kłamstwami,jest grono ludzi którzy nie wierzą właścicielowi lokalu że kawał mięcha zwrócony przez klienta ( np.60 dkg.jak ktoś powyżej napisał ) wędruje do kosza bo sanepid tak kazał nikt nie jest św.Mikołajem sprzedając schab po 2 zł. nie pozwoli sobie na takie rzeczy bo zaraz pójdzie z torbami.
Amy30
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 8 listopada 2011, 22:21

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Amy30 »

greg@@ pisze:
sama pisze: I jeszcze jedno.Gdzie i za ile kupujecie ten schab że opłaca się go sprzedawać po 2 zł. Coś mi tu nie gra
Może to mięcho kiedyś orało pole i robiło ihaha :hyhy: a teraz na stole udaje schabik za 2 zł :orany:
Z takiego mięska to można tam zjeść dobrego tatara :). Myślę, że Ci którzy nigdy nie odwiedzili restauracji i nie przekonali się jak tam jest nie powinni się wypowiadać....Dlaczego jak ktoś próbuje coś zrobić, coś mu się udaje to zaraz musi być krytykowany?? (często niesłusznie...)
No i może faktycznie pan menadżer trochę niefortunnie dobrał słowa....

Tak czy inaczej ja pomimo wszystko mogę polecić tą restaurację :):)
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Marysia88 »

Mam nadzieję że w piąteczek będzie dostępny schabik i że ceny się nie podniosły:):):) pozdrawiam - lojalna klientka:)
By the way... Ottiiiii...gdzie jakiś rabacik dla stałego klienta:)?
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: NotoriusBIG »

OOOOO nie.... co to to NIE!!!!
Ktoś cenzuruje forum i niewygodne wątki...
Dzisiaj był napisany post o restauracji Perła- zapewne przez marny marketing (no.. ale uczą się- także należy im wybaczyć..).
W tym wątku udzieliłem się - był napisany przez osobę, która dopiero co założyła konto, oraz miała 1 posta i w tym właście poście wypisała jaka to wspaniała jest restauracja Perła, jakie pyszne jedzenie, pyyyyszne pierogi jak u mamy... LOL
A na koniec był link do FB i coś typu wejdźcie i zobaczcie.. Coś takiego..

Napisałem komentarz ośmieszający, aby następnym razem ten marny marketinowiec napisał kilka wątków, żeby nie wybijał z 1 postem zachwalającym i żeby to konto miała przynajmniej kilka dni...
...i co WĄTEK ZOSTAŁ USUNIĘTY...

CENZURA I MARNY MARKETING HOLETU PERŁA....................

A tak w ogóle - jak to robicie, że na wasze zawołanie usuwają Posty? To można tak? :) hehe

Fajnie tam jest w tym Hotelu i życzę Wam jak najlepiej... ale nie tą drogą, sam pracowałem w reklamie i to co robicie jest dobre, bo jeśli się o kimś gada to jest ok... ale nie w ten sposób bo to było ŻENUJĄCE.............
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: obiektywnyObserwator »

Potwierdzam, także widziałem posta o którym mówi Notorius :)
niunia2
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:23

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: niunia2 »

Bylam i polecam!! dobre jedzenie,miła obsługa. Pod koniec Maja bedzie audycja w tv:) ciekawe czy też tależami rzucała hehe
nemo23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:26

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: nemo23 »

jak na dzien dzisiejszy jest tak jak bylo gdy zarzadzila Pani G. sie okaze jak dalej bedzie, ja bylem w niedziele na obiedzie jedzenie naprawde super,kto byl to wie jak jest. polecam jutro sie wybieram tez z kumplami na piwko i zarelko
zakopce30
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 6 marca 2013, 12:40

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: zakopce30 »

jak wam sie podoba nowa nazwa? nie jest taka straszna jak niektorzy tutaj pisza, mi sie podoba fajnie dobrany wystruj wnetrza.
Moze zle nie bedzie jak wroci Pani G:)
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 217
Rejestracja: 16 września 2011, 21:19

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: drechu »

a mozna gdzies zobaczyc zdjecia z restauracji po "liftingu" ?
ODPOWIEDZ