Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: nikita530 »

:cisza: własnie ile Baciarki ??? wie ktos ?
eliminator
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 26 lutego 2013, 15:18

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: eliminator »

Głupie pisanie Zadzwońcie do nich i się zapytajcie.Proste!
eliminator
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 26 lutego 2013, 15:18

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: eliminator »

nikita530 napisał(a):Witam, Polecam grupę Whispers! Muzyka na żywo, zresztą można ich po słuchac http://www.planujemywesele.pl/18754-whispers :super: :super:


Słuchałem ''WHISPERS"na pl wesele i muszę przyznac że na żywo grają lepiej niż na nagraniu, dlatego Polecam
tombrzeg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 listopada 2012, 20:53

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: tombrzeg »

eliminator pisze:nikita530 napisał(a):Witam, Polecam grupę Whispers! Muzyka na żywo, zresztą można ich po słuchac http://www.planujemywesele.pl/18754-whispers :super: :super:


Słuchałem ''WHISPERS"na pl wesele i muszę przyznac że na żywo grają lepiej niż na nagraniu, dlatego Polecam
Również, podbijam :ok:
wies
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 października 2012, 10:07

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: wies »

:dobani: czy wy wszyscy co tak usilnie polecacie WHISPERS jestescie totalnie glusi czy poprostu sami swoi!!! przeciez tego wokalu sie nie daje sluchac!!! ZENADA!!! :dobani: :dobani:
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: nikita530 »

wies pisze::czy wy wszyscy co tak usilnie polecacie WHISPERS jestescie totalnie glusi czy poprostu sami swoi!!! przeciez tego wokalu sie nie daje sluchac!!! ZENADA!!!
:szok: O..!!! znowu wiesiu??? :dobani: :dobani: :dobani:
Ostatnio zmieniony 4 marca 2013, 22:29 przez nikita530, łącznie zmieniany 2 razy.
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: nikita530 »

wies pisze::dobani: czy wy wszyscy co tak usilnie polecacie WHISPERS jestescie totalnie glusi czy poprostu sami swoi!!! przeciez tego wokalu sie nie daje sluchac!!! ZENADA!!! :dobani: :dobani:
:!: Jednemu podoba się ''to'' drugiemu ''tamto'' albo inaczej Jednej ''Marek'' drugiej ''Darek'' lub "babka albo dziadek" i taki tutaj jest przypadek!!!Dziękuję Pozdrawiam Cię mały wiesiu :rotfl: :rotfl: :rotfl:
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: marzenka24 »

Jej, aż weszłam na stronę tego zespołu, bo tak hucznie o nim ale w sumie nic nadzwyczajnego.
Co prawda każdy ma prawo do wygłaszania własnej opinii ale wg mnie jest wiele lepszych zespołów i faktycznie coś z tym wokalem nie tak...
eliminator
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 26 lutego 2013, 15:18

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: eliminator »

e.. co Ty gadasz jest dużo gorszych zespolików :krzeslem: Ci akurat podobają się mi , napisałem ponieważ słyszałem ich na żywo :ok: a na pl weselko to jakieś stare nagrania mają faktycznie muszę przyznac Powinni sobie zmienic i nie byłoby tyle głupiego gadania o nich, widocznie są na tyle dobrzy ,że nie potrzebują już reklamy internetowej skoro po takich opiniach nie robią nic w tym kierunku zeby to zmienic , wychodzi na to,że takimi poscikami od byle kogo się wogóle nie przejmują.
diesirae
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 27 lutego 2013, 11:18

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: diesirae »

eliminator pisze:e.. co Ty gadasz jest dużo gorszych zespolików :krzeslem: Ci akurat podobają się mi , napisałem ponieważ słyszałem ich na żywo :ok: a na pl weselko to jakieś stare nagrania mają faktycznie muszę przyznac Powinni sobie zmienic i nie byłoby tyle głupiego gadania o nich, widocznie są na tyle dobrzy ,że nie potrzebują już reklamy internetowej skoro po takich opiniach nie robią nic w tym kierunku zeby to zmienic , wychodzi na to,że takimi poscikami od byle kogo się wogóle nie przejmują.
a które to są te "gorsze zespoliki"? skoro akurat Ci podobają się Tobie to może któryś z rzekomo "gorszych" zespołów podoba się komuś innemu.
"widocznie są na tyle dobrzy ,że nie potrzebują już reklamy internetowej" - to dlaczego ktoś z tego zespołu ("Whispers") ciągle prowadzi autoreklamę na tym forum?
hmmm, pewnie jak tacy dobrzy to nie mają żadnych wolnych terminów w tym roku już na wesela.
pewnie moim pościkiem też się nie przejmą bo uznają mnie za "byle kogo" zapewne... ach ta mania wielkości!
eliminator
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 26 lutego 2013, 15:18

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: eliminator »

Dokładnie, co innego każdemu się podoba! Są i gorsze są i lepsze kto co woli, jest tyle ,że do koloru do wyboru. Ten zespół się mi nadał więc poleciłem, tak samo mogę polecic Babiorze fajnie grają ale to już na Rzeszowie. :ok:
niunia2
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:23

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: niunia2 »

bylam na weselu u kolezanki gral zespol BIS BEND oni sa z okolic Tarnowca
Virus
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 sierpnia 2011, 16:53

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: Virus »

Polecam zespół Deja vu z Sanoka świetnie grają i można się przy nich wybawić :)
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 22:10

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: mirinda »

Na moim weselu zagra zespół Benett, który gorąco polecam, ponieważ zapewniali oprawę muzyczną kilku wesel w mojej rodzinie. Moim zdaniem ich największe atuty to: piękny damski wokal, umiejętność prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie, bogaty repertuar i co dla mnie było ważne grają i śpiewają z pasją(widać, że lubią to co robią). Nie mogę nie wspomnieć o bardzo miłym kontakcie przy załatwianiu wszelkich formalności ;) Dla mnie zespół z klasą i tak zwany "pewniak" :ok:
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: Jaki Zespół na Wesele???!!!!

Post autor: nikita530 »

mirinda pisze:Na moim weselu zagra zespół Benett, który gorąco polecam, ponieważ zapewniali oprawę muzyczną kilku wesel w mojej rodzinie. Moim zdaniem ich największe atuty to: piękny damski wokal, umiejętność prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie, bogaty repertuar i co dla mnie było ważne grają i śpiewają z pasją(widać, że lubią to co robią). Nie mogę nie wspomnieć o bardzo miłym kontakcie przy załatwianiu wszelkich formalności ;) Dla mnie zespół z klasą i tak zwany "pewniak" :ok:
z tym repertuarem to nie do końca jest tak natomiast muzyka nawet nie zła :ok:
ODPOWIEDZ