APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Wydarzenia i komentarze z Jasła
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: _WHISKEY_ »

mieszkancyjasla pisze:Jak widać „miłośnicy” Czarnych nie potrafią ( może nie chcą?) normalnie dyskutować. Myślą że można wszystkich wyrównać do swojego poziomu. Czyli –wulgarne obrażanie, ustawki przy bramie i nie dopuszczanie do słowa ludzi o innych poglądach, zainteresowaniach. Niekończące się teksty w postaci „temat do zamknięcia” nic nie wnosi do dyskusji, a nawet wręcz przeciwnie. Daje do zrozumienia że fani JKS nie mają nic do powiedzenia. Jak widać po tym temacie osób którym nie podoba się zachowanie kibiców Czarnych jest więcej. Niestety nie każdy chce się wypowiadać gdyż ludzie są zastraszani. Przykre to jest że policja nie reaguje na przestępstwa i wykroczenia których dopuszczają się kibice.Znudziły mi się ( i chyba nie tylko mi) tłumaczenia jacy to kibice niby spokojni i grzeczni. Dlaczego więc tak dużo policji i ochrony musi być wokół stadionu w czasie meczu? Na siatkówce czy imprezach plenerowych jak Dni Jasła jakoś nie wymagane są takie ilości. A zapomniałem- policja przychodzi prowokować tych porządnych obywateli w kominiarkach i szalikach.

Odbył się mecz charytatywny z Sandecją. Impreza bardzo dobrze zorganizowana i trzeba przyznać że pomysł wypalił. Zebrano pieniążki i właśnie w taki sposób klub powinien uzyskiwać środki do funkcjonowania, a nie wymuszać na Urzędzie Miasta dofinansowanie. Pieniądze publiczne powinny być wykorzystywane na inny cel a nie finansować pasję kilkuset fanatyków. Bo jak sami zainteresowani określili jest to pasja. Pan Lato w innym temacie przyznaje że na mecze ligowe przychodzi około 300-400 osób czyli jak na miasto prawie 40 tysięczne jest to zainteresowanie bardzo niewielkiej ilości osób. Klub dostaje 200 tys. by ta grupa ludzi mogła się bawić. Czy nie wydaje się Wam że nie jest to za wiele pieniędzy jak na takie niszowe hobby kilku zapaleńców. Jeżeli chodzi o kulturę i rozrywkę to te pieniądze można by przeznaczyć na organizację kilku plenerowych imprez jak Dni Miasta i zaprosić za te pieniądze ciekawych artystów. Na takie imprezy plenerowe przychodzi zdecydowanie więcej ludzi niż przez cały sezon na Czarnych. Więc chyba normalnym byłoby sponsorowanie inicjatyw które cieszą się większym zainteresowaniem.

Jeszcze takie luźne informacje dla tych którzy nie orientują się w ogólnej polityce i organizacji klubu.
1. Był tu omawiany temat dzieci i młodzieży w klubie. Że niby klub umożliwia rozwijanie się swoim wychowankom. Po części tak jest ,ale w takim razie jak wytłumaczy taką sytuację że większość zawodników którzy wywalczyli awans do trzeciej ligi zostało odesłanych do drugiej drużyny a na ich miejsce klub zakupił innych ,niekoniecznie lepszych zawodników którym po rundzie jesiennej dał wolną rękę i mogli odejść. Czy to nie są pieniądze wyrzucone w błoto. A może samorząd nie potrafi ogarnąć tematu i przerasta ich ta funkcja w klubie??
2.Jeżeli chodzi natomiast o przyznawane pieniądze przez miasta to ktoś z kibiców Czarnych porównał JKS z Karpatami Krosno i podał nieprawdziwe informacje. Miasto Krosno na klub przeznaczyło 70 tys pln gdy Jasło przeznaczyło 200 tys. Różnica jest kolosalna dlatego Krosno ma pieniądze na inne dziedziny kultury i rozrywki. Której tam nie brakuje w porównaniu do Jasła.

W Jaśle ludzi z pasją nie brakuje więc może w tym roku miasto powinno zainwestować w zlot motocyklistów, imprezę z konikiem polskim, jedną z kilku imprez tematycznych które odbywają się w Podkarpackiej Troi, rowerzyści górscy też mają swoje osiągnięcia i też zasługują na swoją imprezę czy też większy wkład w „Cyklokarpaty”… i wielu innych. Jasło to nie tylko JKS Czarni Jasło!!!!

Nie czytałem wątku, poza pierwszym wpisem domyślam się kto go założył i w jakim celu, mało tego, jako kibic Czarnych omijam watek szerokim łukiem bo wiem czego można się w tym bełkocie doczytać, nie zamierzam się denerwować, wypowiadam się po raz pierwszy i ostatni.

Tobie panie ładny o nicku "mieszkancyjasla" kto dał upoważnienie do wypowiadania się w moim imieniu ? Kto ? Jestem mieszkańcem TEGO miasta !
JESTEM KIBICEM, pracuję, mam rodzinę, płacę podatki, nie grandzę na meczu, kocham mój klub, nikogo nigdy na meczu nie uderzyłem, dlaczego mnie obrażasz ?

Ponieważ jak wcześniej wspomniałem jestem mieszkańcem tego miasta i płacę tutaj niemałe podatki, chciałbym, abym mógł w sobotę lub niedziele zażyć nieco emocji sportowych. Mam prawo oczekiwać od włodarzy miasta, żeby wspomogli pasje jego mieszkańców, bez względu na to czy się to podoba jakiemuś jemiołowi z internetu czy nie. Mało tego, to jest OBOWIĄZEK zarządzających miastem !

Pieniądze.
200 tys. na funkcjonowanie klubu, który jest wizytówką miasta i 103 tradycją to dużo ?
Prawie 200 chłopaków trenujących piłkę nożną, mających swoją pasję jest dla Ciebie bez wartości ? Twoja dyscyplina jak mniemam jest "fajniejsza".
200 tys za reklamę miasta w regionalnych i ogólnopolskich mediach to są pieniądze delikatnie mówiąc marne. Nie ma lepszej i bardziej medialnej reklamy jak sport.
Możecie sobie bazgrolić fanatycy siatkówki, pływania i innych niszowych dyscyplin (tak, tak, to wy sracie na Czarnych na wszystkich jasielskich portalach bo wam w gardle stoi nieudacznicy, że nikt nie chce oglądać waszych "sukcesów" i Czarni jako klub dostają z Urzędu najwięcej pieniędzy,szkoda tylko, że nie widzicie ilu ludzi trenuje piłkę i ilu się nią pasjonuje).
Ten post tez założył niszowy nieudacznik, martwi mnie tylko, że Kibice Czarnych podjęli dyskusje z tym kompleksem.
Trolla się nie karmi...

W kwestii punktu 2.
Najpierw się zorientuj, potem się wypowiadaj.
Miasto Krosno może i daje 70 tys., ale lobbuje za swoim klubem i przekazuje kasę na klub poprzez Stowarzyszenie, a ponadto załatwia środki na funkcjonowanie Karpat pod pręgierzem kontraktów i innych fajnych tematów, np. przez kontrakty biznesowe. Ponadto Krosno nie każe sobie płacić za wynajem obiektów. Kolego Lato kiedyś to wszystko dobrze, kawa na ławę opisał, nie chce mi się szukać, Panie Piotrze jeżeli znajdziesz jeszcze siłę w tym bełkocie - wrzuć proszę).
Prawda jest taka, że z tych niby 200 tys. połowa wraca do Urzędu Miasta. Może zacznijmy pisać prawdę koledzy "sportowcy" ?

Kończę.
W [...] mam was wszyscy zazdrośnicy. Siatkarze (ZWŁASZACZA WY POD PRZEWODEM WYBITNEGO DZIAŁACZA PARTII NIEBYŁEJ), innych dyscyplin z nazwy nie wymienię bo nie wrzucę do jednego wora z wami ponieważ zbyt wielu dobrych ludzi robi tam fajną robotę z dzieciakami (judo, karate)

Sport w Jaśle jest na takim poziomie doinwestowania, że ludzie zamiast się wspierać to się gryzą, i to jest przykre i nie do zaakceptowania, ale dla człowieka sportu zakładanie takiego wątku to już degrengolada totalna.

Jak ty się golisz człowieku ? Możesz jeszcze na swój ryj spoglądać ?


NIE KARMCIE TROLLA !!
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Konrad Walczak »

Mam wrażenie, że klub powinien być utrzymywany z pieniędzy miasta ponieważ trenują tam nasze pociechy i to one dają obraz naszego miasta jak to upadnie to będziemy mieli większą przestępczość w tym mieście nic innego. Swoją agresje nie wyładują na treningu tylko na ulicznym koszu, znaku i witrynie sklepowej. A co do pierwszej drużyny to prezes zakasa rękawy i zapierdyka do wszystkich firm i po parę groszy każdy na pewno da ale trzeba głowę pochylić przed ludzi ,albo zaprzestać działalności z potężnymi kosztami i mizernymi wynikami niech tam grają juniorzy.
ktośś
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2009, 15:12

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: ktośś »

http://demotywatory.pl/4069644/Cala-prawda-o-kibolach krótka wypowiedź o tych kibolach co "zastraszają i gwałcą" ;)
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: czarni-fan 1910 »

kotek27 pisze:nie mial kasy dla CZARNYCH szkoda ale troszke podratowalismy budrzet spotkaniem z Sandecja nowy Sacz oj duuzo ludzi bylo
zanim sie wypowiesz ''Kotku'' idz do szkoly i naucz i poprawnie pisac. :cisza: :cisza: :cisza: :cisza:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: czarni-fan 1910 »

mieszkancyjasla pisze:Jak widać „miłośnicy” Czarnych nie potrafią ( może nie chcą?) normalnie dyskutować. Myślą że można wszystkich wyrównać do swojego poziomu. Czyli –wulgarne obrażanie, ustawki przy bramie i nie dopuszczanie do słowa ludzi o innych poglądach, zainteresowaniach. Niekończące się teksty w postaci „temat do zamknięcia” nic nie wnosi do dyskusji, a nawet wręcz przeciwnie. Daje do zrozumienia że fani JKS nie mają nic do powiedzenia. Jak widać po tym temacie osób którym nie podoba się zachowanie kibiców Czarnych jest więcej. Niestety nie każdy chce się wypowiadać gdyż ludzie są zastraszani. Przykre to jest że policja nie reaguje na przestępstwa i wykroczenia których dopuszczają się kibice.Znudziły mi się ( i chyba nie tylko mi) tłumaczenia jacy to kibice niby spokojni i grzeczni. Dlaczego więc tak dużo policji i ochrony musi być wokół stadionu w czasie meczu? Na siatkówce czy imprezach plenerowych jak Dni Jasła jakoś nie wymagane są takie ilości. A zapomniałem- policja przychodzi prowokować tych porządnych obywateli w kominiarkach i szalikach.

Odbył się mecz charytatywny z Sandecją. Impreza bardzo dobrze zorganizowana i trzeba przyznać że pomysł wypalił. Zebrano pieniążki i właśnie w taki sposób klub powinien uzyskiwać środki do funkcjonowania, a nie wymuszać na Urzędzie Miasta dofinansowanie. Pieniądze publiczne powinny być wykorzystywane na inny cel a nie finansować pasję kilkuset fanatyków. Bo jak sami zainteresowani określili jest to pasja. Pan Lato w innym temacie przyznaje że na mecze ligowe przychodzi około 300-400 osób czyli jak na miasto prawie 40 tysięczne jest to zainteresowanie bardzo niewielkiej ilości osób. Klub dostaje 200 tys. by ta grupa ludzi mogła się bawić. Czy nie wydaje się Wam że nie jest to za wiele pieniędzy jak na takie niszowe hobby kilku zapaleńców. Jeżeli chodzi o kulturę i rozrywkę to te pieniądze można by przeznaczyć na organizację kilku plenerowych imprez jak Dni Miasta i zaprosić za te pieniądze ciekawych artystów. Na takie imprezy plenerowe przychodzi zdecydowanie więcej ludzi niż przez cały sezon na Czarnych. Więc chyba normalnym byłoby sponsorowanie inicjatyw które cieszą się większym zainteresowaniem.

Jeszcze takie luźne informacje dla tych którzy nie orientują się w ogólnej polityce i organizacji klubu.
1. Był tu omawiany temat dzieci i młodzieży w klubie. Że niby klub umożliwia rozwijanie się swoim wychowankom. Po części tak jest ,ale w takim razie jak wytłumaczy taką sytuację że większość zawodników którzy wywalczyli awans do trzeciej ligi zostało odesłanych do drugiej drużyny a na ich miejsce klub zakupił innych ,niekoniecznie lepszych zawodników którym po rundzie jesiennej dał wolną rękę i mogli odejść. Czy to nie są pieniądze wyrzucone w błoto. A może samorząd nie potrafi ogarnąć tematu i przerasta ich ta funkcja w klubie??
2.Jeżeli chodzi natomiast o przyznawane pieniądze przez miasta to ktoś z kibiców Czarnych porównał JKS z Karpatami Krosno i podał nieprawdziwe informacje. Miasto Krosno na klub przeznaczyło 70 tys pln gdy Jasło przeznaczyło 200 tys. Różnica jest kolosalna dlatego Krosno ma pieniądze na inne dziedziny kultury i rozrywki. Której tam nie brakuje w porównaniu do Jasła.

W Jaśle ludzi z pasją nie brakuje więc może w tym roku miasto powinno zainwestować w zlot motocyklistów, imprezę z konikiem polskim, jedną z kilku imprez tematycznych które odbywają się w Podkarpackiej Troi, rowerzyści górscy też mają swoje osiągnięcia i też zasługują na swoją imprezę czy też większy wkład w „Cyklokarpaty”… i wielu innych. Jasło to nie tylko JKS Czarni Jasło!!!!
Czlowieczku ,nie szkody ci czasu w stukanie w klawiature i pisanie glupot .Zapewne jestes jakims posranym siatkarzykiem czy tym podobnym i masz za zle ze Urzad Miasta dal wiecej kasy niz na siatkowke czy inna dyscypline i chcesz pokazac a zarazem oczernic kibicow jak i klub .Nie stukaj wiecej w klawiature i nie pisz bredni.Bez odbioru.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: dragoness »

Zapewne jestes jakims posranym siatkarzykiem czy tym podobnym
Sportowy duch się odezwał... :wstyd: i o czym to świadczy?
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Diego Forlan »

Co jak co ale czy tak wiele trzeba żeby w końcu znieść to głupkowate płacenie za stadion? Czy Czarni to jakiś mongolski klub sportowy żeby płacić za użytkowanie obiektów Mosiru? To Jasielski Klub Sportowy i korzystanie z miejskich obiektów powinno być bezpłatne.
Justyna 2012
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 12:22

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Justyna 2012 »

Zobaczcie na post "pomoc dla CzarnychII" jak kibice szanuja zaplecze drużyny. Wstyd!!! Jestem w Polsce od 3 dni i czytam zaległe forum to włosy mi na głowie stają.
ODPOWIEDZ