Sprawnosciowka do policji

O wszystkim, czyli o niczym...
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: nitro »

Nikt?????? hehe no popatrz TY :P
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: byku89 »

no pisałem, weź zapytaj na komendzie w jednostce doboru kadr, powinni mieć informacje o osobach które składały papiery i być może dowiesz się kto jedzie.
kakakatalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2013, 17:44

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: kakakatalina »

papiery sklada sie w Rz, takze w Jasle nie maja o tym pojecia kto startuje :)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: kasiuńcia »

Nikt nie ujawni danych to po pierwsze, po drugie w Komendzie Policji w Jaśle nie posiadają informacji, kto aktualnie złożył dokumenty, gdyż cała procedura rekrutacyjna ma miejsce w Rzeszowie, a dokładniej w Oddziałach Prewencji, czyli tam gdzie składałaś papiery ( od razu mówię, że tam również nikt Ci nie poda nazwisk)
Dla autorki tematu podpowiedź: Skorzystaj z bardzo popularnego ostatnio forum policyjnego, na którym zawsze zaloguje się ktoś, kto jedzie wraz z Tobą na egzamin. Na jaslo4u ŻADNEJ pomocy raczej nie uzyskasz :)
No i życzę powodzenia.

P.S.
Mam nadzieję, że poćwiczyłaś z piłką lekarską, bo na tym odpada najwięcej kobitek.
kakakatalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2013, 17:44

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: kakakatalina »

Dzieki Kasiuncia :) Pilka opanowana, wszystko zalezy od techniki i szybkosci...rezultat moze byc rozny-jestem dobrej mysli :) TWO opanowane na blache :)
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: cup »

mój brat,który chodzi do szkoły w Kołaczycach jedzie. Z tego co wiem,wybiera się z cała grupą i ich opiekunem. Jak chcesz się coś dowiedzieć więcej to napisz do mnie na priv. Pozdrawiam
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: kasiuńcia »

Autorka miała testy w poprzedni weekend, czyli już nie pojedzie. Przynajmniej póki co, bo gdyby nie zdała ma szansę na powtórzenie testów w niedługim czasie. Jeśli nie zda za drugim razem musi zaczynać całą rekrutację od początku. Autorko daj znać, czy zaliczyłaś :]
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: szlapt »

kasiuńcia pisze: Autorko daj znać, czy zaliczyłaś :]
Przeciez tam jest taki czas na zaliczenie, ze aby tego testu nie zaliczyc to naprawde trzeba byc niezlym ułomkiem
kakakatalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2013, 17:44

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: kakakatalina »

Witam, wybiera sie ktos 13.04.2013 na TWO i sprawnosciowke do Szczytna??? uwazajcie na linie przy rzutach pilką :kwasny:
kakakatalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2013, 17:44

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: kakakatalina »

kasiuńcia pisze:Autorka miała testy w poprzedni weekend, czyli już nie pojedzie. Przynajmniej póki co, bo gdyby nie zdała ma szansę na powtórzenie testów w niedługim czasie. Jeśli nie zda za drugim razem musi zaczynać całą rekrutację od początku. Autorko daj znać, czy zaliczyłaś :]
Kasiuncia, testy wiedzy 37/40 naprawde nie bylo nic z poza pytan podanych na necie ale niektore odpowiedzi sa nieaktualne i byla mala rozkminka :) A co do sprawnosciowki to 4 pilka spadla na linie i nie zaliczyl sedzia wiec 5 pilką chcialam wziac wiekszy zamach i jak to sedzia stwierdzil dotknelam butem lini :mur:
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: kasiuńcia »

No to faktycznie przykre, ale tak jak stwierdziłam wcześniej rzuty piłką sprawiają największą trudność i nie chodzi tu tylko o brak siły ( w przypadku kobiet ) ale też o technikę, która jest kluczem do sukcesu, oraz trochę szczęścia ( sędziowie ).
Mam nadzieję, że się nie poddajesz i jedziesz ponownie, za drugim razem jesteś bogatsza o doświadczenia i wiesz na co uważać ;)
No i jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, zainwestuj w piłkę lekarską na własny użytek i rzucaj w wolnej chwili. Ja swoją właśnie sprzedałam w zasadzie za grosze, osobie przygotowującej się do egzaminu.
Powodzenia!
dfbhd
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 marca 2012, 18:24

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: dfbhd »

Te testy two i tsf to wielki pic na wode prawdziwe schody zaczynają się dopiero na multiselsct, wiem bo przechodziłem to rok temu, jak ja zdawałem multiselect to z 30 osób zdało 5 które pewnie już miały plecy, więc naprawdę żeby to przejść to musicie mieć bardzo duże szczęście prawie jak 6 w totolotka.
kakakatalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2013, 17:44

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: kakakatalina »

Muliselectem sie nie przejmuje :) Damy rade :P A Kasiuncia...masz sw racje...tam 4 pilka padla na linie (a nie moze) teraz rzucam dzien w dzien i poza linie..i to dobry kawałek :D wazne , zeby opracowac technike jak zlapac pilke jak obrac wyrzut :) Wiem, faceci to nawet rozmachu nie biora i dziwia sie o czym my tutaj gadam :) Dla kobiety jest to wysilek tym bardziej, ze wczesniej biega sie z 28 kilogramowym czlowieczkiem :)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: wilhelm »

oj kaska kaska w d.... ci sie poprzewracalo zeby w tej policji siedziec :D
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Sprawnosciowka do policji

Post autor: nitro »

Piłeczkami się dziewczynki przejmują, jakie to słodkie :P Różowe pałeczki wam dadzą może w tej milicji...
ODPOWIEDZ