Odchudzanie z Linea?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
stokrotka2010
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 15:31

Odchudzanie z Linea?

Post autor: stokrotka2010 »

Czy któraś z Was stosowała ten preparat na odchudzanie?
nemo23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:26

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: nemo23 »

moja siostra stosuje mowilem jej zeby poszla pobiegac i mniej jadla ale nie ona woli polykac jakies swinstwo!!
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: czarna30 »

W tv dużo jest programów na temat takich preparatów , każdy powoduje efekt jojo
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: Lady_P »

Ja stosowałam... może i nie jest to najlepszy pomysł...ale schudłam (dużo :) ) Dodatkowo oczywiście ograniczyłam jedzonko. Było to w tamtym roku... w tym zamierzam pozbyć się jeszcze kilku kilkogramów
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: dragoness »

To musi być powiązane; preparaty, ograniczenie jedzenia i ruch. Magicznych pigułek nie ma, niestety.
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: km_1981 »

nie ma się co oszukiwać, żadne diety cud ani temu podobne wynalazki nie pomogą wam w uzyskaniu dobrego wyglądu na stałe, tylko racjonalna dieta, bez udziału słodyczy gwarantuje takie efekty.no i oczywiście ruch, mnóstwo ruchu.
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: ważna »

To prawda, ruch i trochę racjonalnego żywienia i efekt musi przyjść! A racjonalne jedzenie wcale nie musi oznaczać katowanie się, wręcz odwrotnie. Ja osobiście mam za sobą jakieś 16kg, teraz dopracowuję resztę. Zostało jeszcze z 8 do pełni szczęścia. Polecam stronę http://vitalia.pl/ . Ja czerpię z niej pomysły na pyszne jedzonko i motywację do działania, oglądając zdjęcia babek :-), nic poza tym. Dietę można oczywiście dodatkowo suplementować, by poprawić spalanie, ale sam preparat za nas niczego nie zrobi. Z wlasnego doświadczenia wiem, że zgubione kilogramy przekładają się na ogromne samozadowolenie i pewność siebie, a to ważne sprawy, by pod względem psychicznym dobrze funkcjonować. Warto więc się spocić, zmęczyć, by obserwować efekty. A idzie wiosna (ponoć :-) ), więc zaczniemy zrzucać grube kurtki ;-) ;) :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: dragoness »

I dlatego też wybieram się http://www.facebook.com/#!/events/146449782188110/ uprzednio łyknąwszy ThermLine i L-karnitynę. :hyhy:
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: ważna »

Hmm... tzn na co, dragoness? Bo mi się nic nie wyświetliło :(
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: dragoness »

ważna pisze:Hmm... tzn na co, dragoness? Bo mi się nic nie wyświetliło :(
Kurcze, u mnie chodzi... cóż wczoraj w Dębicy był Międzynarodowy Maraton zumby i fitnessu. Następna impreza 11 maja w Krośnie.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: avicularia »

czarna30 pisze:W tv dużo jest programów na temat takich preparatów , każdy powoduje efekt jojo
tzw efekt ,,jojo" to ponowne tycie , ale nie jest spowodowane preparatami, tylko tym,że po diecie ( i schudnięciu) znów się żre jak świnia. :] Żaden preparat ,,na odchudanie" nie powstrzyma Cię przed ciągłym zaglądaniem do lodówki.
dragoness pisze: łyknąwszy ThermLine i L-karnitynę. :hyhy:
Popieram. L-karnityna( jakieś pół godz przed treningiem) + intensywny wysiłek aerobowy = spalanie tłuszczu. Ale jak się nie ćwiczy, to można i wagon L -karnityny zjeść , a i tak nie pomoże.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: nitro »

avicularia pisze:
czarna30 pisze:W tv dużo jest programów na temat takich preparatów , każdy powoduje efekt jojo
tzw efekt ,,jojo" to ponowne tycie , ale nie jest spowodowane preparatami, tylko tym,że po diecie ( i schudnięciu) znów się żre jak świnia. :] Żaden preparat ,,na odchudanie" nie powstrzyma Cię przed ciągłym zaglądaniem do lodówki.
dragoness pisze: łyknąwszy ThermLine i L-karnitynę. :hyhy:
Popieram. L-karnityna( jakieś pół godz przed treningiem) + intensywny wysiłek aerobowy = spalanie tłuszczu. Ale jak się nie ćwiczy, to można i wagon L -karnityny zjeść , a i tak nie pomoże.
Bez diety, można biegać po 50km dziennie, nie pomoże :P L-karnityna zaburza gospodarke cukrową organizmu... Jak już chcecie placebo to np. dużo kawy i zielona herbata :ok: Dobra dieta, wyrzucić słodycze, jeść regularnie i tyle :padam:
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: greg@@ »

Ja bym polecił dla mocno zdesperowanych nie mających czasu lub chęci katować się na siłowni lub w terenie środek niestety nie dostępny w Polskich aptekach ale na czarnym rynku można śmiało kupić :) wystarczy poszukać w internecie.Jedna tabletka dziennie bez żadnej diety możesz zjeść coś na co masz ochotę i ślina ci nie cieknie na widok kawałka pizzy.Efekt 15 kg. w ciągu trzech miesięcy bez katowania się.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: avicularia »

greg@@ pisze:Ja bym polecił dla mocno zdesperowanych nie mających czasu lub chęci katować się na siłowni lub w terenie środek niestety nie dostępny w Polskich aptekach ale na czarnym rynku można śmiało kupić :) wystarczy poszukać w internecie.Jedna tabletka dziennie bez żadnej diety możesz zjeść coś na co masz ochotę i ślina ci nie cieknie na widok kawałka pizzy.Efekt 15 kg. w ciągu trzech miesięcy bez katowania się.
za takie posty powinno się publicznie chłostać :kwasny: Propagowanie środków zakazanych chyba jest karalne?? :dobani: Za chwilę głupie małolaty z kołem ratunkowym zamiast talii zaczną szukać różnych tabsów zamisat przestać się obżerać czipsami.
nitro pisze:Bez diety, można biegać po 50km dziennie, nie pomoże L-karnityna zaburza gospodarke cukrową organizmu... Jak już chcecie placebo to np. dużo kawy i zielona herbata Dobra dieta, wyrzucić słodycze, jeść regularnie i tyle
Bez ćwiczeń to zamiast tłuszczu zacznie się spalać tkankę mieśniową. A jak wiadomo serce to też mięsień. Nic nie zastąpi zdrowego rozsądku. Mi tam L -karnityna pomaga( szczególnie ta w płynie szybko się wchłania) mam zwojoną wydajnosc organizmu i szybciej się regeneruje.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Odchudzanie z Linea?

Post autor: greg@@ »

avicularia pisze:greg@@ napisał(a):
Ja bym polecił dla mocno zdesperowanych nie mających czasu lub chęci katować się na siłowni lub w terenie środek niestety nie dostępny w Polskich aptekach ale na czarnym rynku można śmiało kupić wystarczy poszukać w internecie.Jedna tabletka dziennie bez żadnej diety możesz zjeść coś na co masz ochotę i ślina ci nie cieknie na widok kawałka pizzy.Efekt 15 kg. w ciągu trzech miesięcy bez katowania się.
avicularia pisze:za takie posty powinno się publicznie chłostać Propagowanie środków zakazanych chyba jest karalne?? Za chwilę głupie małolaty z kołem ratunkowym zamiast talii zaczną szukać różnych tabsów zamisat przestać się obżerać czipsami.
Dlaczego chłostać w krajach takich jak USA,Niemcy,Anglia środki te są dostępne w aptekach, a że Polska jest krajem zacofanym i daleko nam do tych państw to musi jeszcze trochę lat upłynąć zanim wejdą do naszych aptek
ODPOWIEDZ