wrozka Alicja Gorlice

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
aga ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 12:26

wrozka Alicja Gorlice

Post autor: aga ka »

Witam,

Jakis czas temu bylam u wrozki w Gorlicach. Pani byla bardzo przekonujaca i sympatyczna. Wszystko co powiedziala brzmialo prawdopodobnie niestedy jak dotad nic sie nie sprawdzilo. Ktos moze byl i ma jakies doswiadczenie...
Pozdrawiam
Aga
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: wlad »

Odwiedz szybko doktora. Najlepiej psychiatre.
aga ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 12:26

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: aga ka »

Widze, ze masz jakies doswiadczenie ale nie takie, o ktore pytam. Dzieki za rade.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: CYNGIEL »

Jak najszybciej do psychiatry! :zalamany:
aga ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 12:26

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: aga ka »

Widze, ze mam doczynienia z kibicami pilki noznej... a moze raczej kopaniny jezeli chodzi o lige wiec poczekam na bardziej konstruktywne opinie
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: dragoness »

No, wróżki z reguły są przekonujące i sympatyczne, z dobrą znajomością psychologii. Widocznie ta nie utrafiła z przepowiednią...pech.
aga ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 12:26

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: aga ka »

W koncu jakas wypowiedz, majaca zwiazek z tematem. Dziekuje. Chociaz mialam nadzieje uslyszec, ze komus sie cos sprawdzilo powiedzianego przez ta Pania
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: amivisage »

aga ka pisze:Witam,
Jakis czas temu bylam u wrozki w Gorlicach. Pani byla bardzo przekonujaca i sympatyczna.
Co się tyle czaisz?
Dawaj wreszcie ten adres, numer telefonu i dopisz, że usłyga jest bardzo tania, poniżej 100 zł za 5 minut.
Ty tą panią bardzo polecasz i absolutnie nie wspominaj, że to twoja nawiedzona ciotka i niechaj wszyscy jaślanie jadą do Gorlic z pełną sakiewką poznać kiedy dosięgnie ich kolejny koniec świata.
aga ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 12:26

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: aga ka »

No wlasnie, ze nie polecam. I nie uwazam, ze tania. Wlasnie dlatego pytam o opinie. Bo jeszeli, ktos ma jakies pozytywne doswiadczenie i faktycznie sie sprawdza to jeszcze ok, usluga warta zaplaty ale jezeli nie to ja wole pieniadze na fryzjera wydac
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: marley »

moje kolezanki chodzily do wroza zawsze smialam z tego ze tak w to wierza itd ,nigdy nie wierzylam w takie rzeczy :hyhy: raz mnie ze soba zabraly i bylam w szoku kiedy ten wroz powiedzial cos z przeszlosci o czym kolezanki nie wiedzialy.. wtedy sie nieco wystraszylam :hyhy: ale cos tam jeszcze wrozyl i wrozyl , kilka rzeczy naprawde sie sprawdzilo ale w odstepie pol roku od tej calej wizyty ,natomiast niektore nie , a co bylo najdziwniejsze ten wroz nie bral zadnej kasy kiedy ktos mu chcial zaplacic to powiedzial ze nie i koniec wiec ludzie mu przynosili czekolady itp :super: sympatyczny pan,szkoda ze juz nie zyje :|
aga ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 12:26

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: aga ka »

To sie nazywa pasja, pracowac za czekolady:( .... Pani Alicja za czekolady nie pracuje dlatego probuje sie dowiedziec czy komus cos sie sprawdza. Jak place za usluge to chce wiedziec, czy Pani jest kompetentna
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: zielony87 »

Kobieto,na co ci znać przyszłość. Jak będzie dobrze to będzie dobrze,jak będzie źle - to lepiej nie wiedzieć zawczasu by się nie martwić.Idź do fryzjerki/fryzjera, lepiej wydasz swoje pieniądze...
niechaj wszyscy jaślanie jadą do Gorlic z pełną sakiewką poznać kiedy dosięgnie ich kolejny koniec świata.
Nie jestem jasnowidzem,wróżem,guślarzem itd,ale przypuszczam że w razie Eskalacji na półwyspie Koreańskim albo w wypadku ataku na Iran będzie najbliższa okazja na koniec świata.Jak zaczną latać rakiety to będzie koniec świata i to taki który można w pełni przewidzieć.Pocieszam się myślą,że akurat Jasło rzeczy wartych trafienia głowicą o mocy kilku megaton nie ma...
aga ka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 12:26

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: aga ka »

mam teraz takie wrazenie, ze lepiej jakbym te pieniadze wydala na fryzjera. Nie interesuje mnie koniec swiata, raczej moje prywatne zycie.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: marley »

widzisz nie dla wszystkich liczy sie kasa kasa i jeszcze raz kasa , mnie to bardziej urzeklo że ten pan wolal dostac symboliczna czekolade od pieniedzy , jedno bylo pewne nie byl zadnym naciagaczem co sie dzisiaj rzadko zdarza .. a ty zapewne robisz reklame tej calej pani alicji i to wszystko
kimlil
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 marca 2013, 14:59

Re: wrozka Alicja Gorlice

Post autor: kimlil »

dokladnie zgadzam sie z marley to ze ktos nie chce brac pieniedzy nie wynika ze nie jest kompetentny, rowniez slyszalam o starszym panu ktory wrozyl i nie bral pieniedzy byc moze to ten sam , aga ka - to najwidoczniej ta wrozka alicja nic nie warta skoro nic sie nie sprawdzilo :dobani:
ODPOWIEDZ