Fotograf na wesele

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Koń Podolski

Post autor: Podolski »

warez pisze:Podolski próbuje dać ubaw po same pachy forumowiczom - aż dziw bierze, że są na tym terenie tacy wieśniaccy (stan umysłu) pieniacze. :dontgetit:
P.S. Do wątku wymienionego wrócę w okolicach grudnia. podolski pory roku ci się mylą.
Widzisz, jak chcesz, to potrafisz "zbudować" zdanie:)
Wiem, że do grudnia daleko i się nudzisz:(
Z chęcią bym z tobą porozmawiał ... ale zastanawiam się o czym?
Jeszcze żebyś się trzymał tematu, a ty wyjeżdżasz z jakimś "numerem" majtek !

Ludwig pisze:
Podolski pisze: Widzę, że "Ludwik" powoli stara się być kulturalny (słabo mu to wychodzi)... ale BRAWO (lepiej późno niż wcale)
"Inteligent", widzę, że masz nawet problem żeby poprawnie przepisać nickname ;)
Co do twojego "nickname":
Jesteś tak mało znaczącą osobą, że jak napisze "Ludwik", "Ludwig" ... czy "Srudwig" to i tak nie będzie to miało żadnego znaczenia w kontekście tej dyskusji.

Co kozaku?
Masz coś jeszcze do powiedzenia "ZAWODOWY FOTOGRAFIE" ?
ARGUMENTY SIĘ JUŻ SKOŃCZYŁY ???
Gdzie pozostali ???
Ludwig pisze:
Podolski pisze: Może w końcu się ujawnisz? Boisz się?
Ja jako osoba prywatna i klient nie muszę, ale ty "zawodowiec" powinieneś.
Niech wszyscy wiedzą z kim mają do czynienia (przy okazji zobaczymy efekty twojej pracy).
Gdybym chciał robić prezentacje przed burakiem, to wyszedłbym w pole lub do warzywniaka :zglupkiem:
Dokładnie, tak jak piszesz twoje miejsce jest na polu (jak słusznie zauważyłeś - między burakami")
Jak to mówią: "Chłop z wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy"
To powiedzenie idealnie pasuje do ciebie.
Naprawdę ci współczuję, że nie potrafisz (jak przystało na osobę reprezentującą zawód fotografa) rozmawiać na wyższym poziomie.

Dlatego ukrywasz się pod nickiem (jak byś był profesjonalistą to byś się ujawnił)
Boisz się, że ludzie dowiedzą się kim jesteś ?!
Przed klientami "grasz kulturalnego", a tak naprawdę jesteś zwykłym prostakiem...


Ponawiam prośbę - UJAWNIJCIE SIĘ - "zawodowi fotografowie" ukrywający się pod nickami !
Jako klienci mamy prawo wiedzieć z kim rozmawiamy.


Następna sprawa.
DLACZEGO NA ŻADNEJ STRONIE ZAWODOWYCH FOTOGRAFÓW NIE MA KALENDARZA ???
Klient musi tracić czas wydzwaniając do Was i prosić o łaskawą odpowiedź.
Gdybym wszedł na stronę danego fotografa - zobaczył że dany termin który mnie interesuje jest już zajęty - nie tracił bym na niego więcej czasu...
Rozumie, że to jest Wasz chwyt marketingowy, żeby przyciągnąć zainteresowanego (żeby zadzwonił, napisał e-maila - w skrócie - zainteresował się waszą osobą.)
Lecz, gdy klient próbuje się kontaktować (bo musi sprawdzić, a nie ma innej możliwości), to niektórzy "ZAWODOWI FOTOGRAFOWIE" go OLEWAJĄ !!!
Zdecydujcie się O CO WAM TAK NAPRAWDĘ CHODZI, BO WAS NIE ROZUMIE !
Domyślam się, że nie macie zapełnionych grafików ... ale to nie wstyd (także w oczach konkurencji).

To samo dotyczy się CENY (pisałem o tym wcześniej)

Czekam na sensowną odpowiedź !!!
Ludwig
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 09:17

Kabaret "Burak Podolski" lepszy niż "Koń Polski";-)

Post autor: Ludwig »

Podolski pisze: Zdecydujcie się O CO WAM TAK NAPRAWDĘ CHODZI, BO WAS NIE ROZUMIE !
Buraku, to że nic nie rozumiesz to już wszyscy wiedzą :P
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Podolski »

Ludwig pisze:
Podolski pisze: Zdecydujcie się O CO WAM TAK NAPRAWDĘ CHODZI, BO WAS NIE ROZUMIE !
Buraku, to że nic nie rozumiesz to już wszyscy wiedzą :P
Napisałem sensowną odpowiedź - naucz się czytać ze zrozumieniem.

Poza tym, wypowiadaj się za siebie, a nie innych (podejrzewam, że nikt inteligentny nie chce mieć z tobą nic wspólnego).
DRODZY FOTOGRAFOWIE, MUSICIE W KOŃCU OTWORZYĆ SIĘ NA KLIENTA - KLIENT CHCE DLA WAS DOBRZE, A NIE ŹLE !
Na pewno wyjdzie Wam to na dobre.
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2013, 19:20 przez Podolski, łącznie zmieniany 2 razy.
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Fotograf na wesele

Post autor: amivisage »

Podolski, jak ktoś pcha głowę w paszczę lwa to powinien się liczyć, że lew głowę odgryzie.
Ty chyba wiesz co będzie jak się wszyscy ludzie dowiedzą kim jesteś. Ja wiem, będziesz musiał wymyślać 4 nazwę dla swojej firemki. Dwie pierwsze nazwy już spalone, trzecia wydaje ostatnie tchnienia i z udawacza fotografa będziesz musiał się przekształcić na ogrodnika.
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Podolski »

amivisage pisze:Podolski, jak ktoś pcha głowę w paszczę lwa to powinien się liczyć, że lew głowę odgryzie.
Ty chyba wiesz co będzie jak się wszyscy ludzie dowiedzą kim jesteś. Ja wiem, będziesz musiał wymyślać 4 nazwę dla swojej firemki. Dwie pierwsze nazwy już spalone, trzecia wydaje ostatnie tchnienia i z udawacza fotografa będziesz musiał się przekształcić na ogrodnika.
Następny "ZAWODOWY" który nie ma już ARGUMENTÓW ???
Co ty mnie tutaj straszysz ???
Pomyśl lepiej, co będzie jak się ludzie dowiedzą kim ty jesteś "anonimowy profesjonalisto"
"LWEM" tutaj jest KLIENT ... a wy niektórzy "pseudo - ukrywający się pod nickami - fotografowie" jesteście takimi "sarenkami", które miotają się na lewo i prawo, bo zostały przyparte do muru ... i nie wiedzą co mają ze sobą zrobić.
Każdym postem pogrążacie się jeszcze bardziej (m.in. ty i ludwig)
patpat
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 14:01

Re: Fotograf na wesele

Post autor: patpat »

To działa tak: przestańmy komentować to co pisze niejaki P. to może zwątpi i przestanie zapychać forum.... Bo sami go nakręcamy... a z nim jak z dzieciakami na CB - trzeba ZLEKCEWAŻYĆ...to dopiero się zdenerwuje :D
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Podolski »

patpat pisze:To działa tak: przestańmy komentować to co pisze niejaki P. to może zwątpi i przestanie zapychać forum.... Bo sami go nakręcamy... a z nim jak z dzieciakami na CB - trzeba ZLEKCEWAŻYĆ...to dopiero się zdenerwuje :D
Zrozum drogi kolego, że nie robię tego (już tyle dla siebie), co dla przyszłych osób które będą chciały skorzystać z usług "fotografa weselnego".
Z tego co widzę, takiego szukasz - może przydadzą Ci się niektóre spostrzeżenia tu zawarte (nie koniecznie moje)
Ja zostawiłem dla potomnych, tylko i wyłącznie SWOJĄ opinię.

Zachęcam wszystkich do dzielenia się doświadczeniami związanymi z fotografami.
Proszę również o zostawienie komentarza - dlaczego właśnie ta osoba.
Osoby z jednym postem, nie należy traktować jako opiniotwórcze.

Dużo ludzi to czyta, zawsze da się wyłapać coś ciekawego dla siebie.
Justyna 2012
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 12:22

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Justyna 2012 »

Podobno FILMEX robi bajeczne fotki. Wiem że filmuje ale też i robi fotki z żoną albo inną kobietą.
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: Fotograf na wesele

Post autor: pack »

fotoblum robi super polecam
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: Fotograf na wesele

Post autor: shadowman25 »

oldamsa pisze:Czy chodzi o ten:
http://filmex.com.pl/

Tak bajeczne zgadzam się z Tobą w zupełności:
http://filmex.com.pl/index.php/galeria/ ... rig&id=131
http://filmex.com.pl/index.php/galeria/ ... rig&id=118
http://filmex.com.pl/index.php/galeria/ ... rig&id=102
http://filmex.com.pl/index.php/galeria/ ... rig&id=121

Kadr, obróbka, styl - no sama bajka uchwycona bajecznym D3100

Ludzie opanujcie się...
Kolejny przykład na to, że w czasach lustrzanek każdy może być fotografem ;) Cena może i jakaś spcjanie wysoka w porównaniu z innymi nie jest, ale te zdjęcia to są zwykłe "pstryki", zero obróbki, kolega fotograf nie ma pojęcia co to jest balans bieli, przecież biel ma być biała a nie zaczerwieniona. Moim zdaniem to jest zwykły jpg wyciągnięty z puszki. "Ostrość" bije po oczach.

Nie piszę tego by kogoś zdołować, ale po to by wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jeśli bierzemy się za zarobek na fotografii to róbmy to przynajmniej na jakimś poziomie.

Aha jestem z konkurencji ;)
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Podolski »

Justyna 2012 pisze:Podobno FILMEX robi bajeczne fotki...
pack pisze:fotoblum robi super polecam
Super, tylko że jeżeli chcecie się podzielić swoimi opiniami, doświadczeniami - UZASADNIJCIE TO.
Może być jedno, lub kilka zdań, ale ważne żeby było wiadomo dlaczego właśnie ten fotograf / firma fotograficzna.
Każda opinia jest ważna ... o ile coś wnosi do dyskusji i daje komuś jakiekolwiek wskazówki.
shadowman25 pisze:Kolejny przykład na to, że w czasach lustrzanek każdy może być fotografem ;) Cena może i jakaś spcjanie wysoka w porównaniu z innymi nie jest, ale te zdjęcia to są zwykłe "pstryki", zero obróbki, kolega fotograf nie ma pojęcia co to jest balans bieli, przecież biel ma być biała a nie zaczerwieniona. Moim zdaniem to jest zwykły jpg wyciągnięty z puszki. "Ostrość" bije po oczach.
Nie piszę tego by kogoś zdołować, ale po to by wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jeśli bierzemy się za zarobek na fotografii to róbmy to przynajmniej na jakimś poziomie.
Najlepiej żeby każdy (w zależności od gustu i zasobu portfela) sam zdecydował kogo zamierza zatrudnić.
Są osoby które zrobią reportaż ślubny poniżej 1tyś złotych.
Na pewno znajdą swoich klientów, których po prostu nie stać na fotografa z wyższej półki (2tyś - 4tyś zł)
Wiemy dobrze w jakiej sytuacji ekonomicznej jest miasto Jasło i okoliczne miejscowości...
Jakość zdjęć fotografów z "niższej półki" zazwyczaj nie zadowoliłaby "pasjonata fotografii"...
Parze Młodej (która ze względu na finanse) na to się decyduje, być może wystarczyć taka oferta (choć na pewno chcieliby droższą, lepszą)

Przykładem może być sieć sklepów "Biedronka".
Dlaczego inne jasielskie sklepy świecą pustkami, a właśnie ta sieć ma zawsze mnóstwo klientów (w Polsce również)
Odpowiedź jest prosta - CENA
Jeżeli kogoś nie stać na droższe produkty (podejrzewam większości z Nas) - nad jakość, przekłada cenę.

Wierzę w to, że(podobnie jak było to w przypadku "Biedronki") z czasem jakość tanich usług fotograficznych będzie pięła się w górę i będzie w stanie stanowić choć niewielką konkurencję dla dobrych, droższych fotografów.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Fotograf na wesele

Post autor: _WHISKEY_ »

Podolski, turlaj beret siurku, bo zrobiłeś sobie prywatny folwark z publicznego - nomen omen - forum...
Załóż sobie oddzielny wątek, gdzie ewentualny "czytacz" będzie się mógł spodziewać twoich fantastycznych przemyśleń i włażąc w goowno będzie tego świadom, póki co strach czytać wątek o fotografach na wesele bo można wleźć w podolskiego...
łeee...
Fruń obsrywaczu.
:wstyd:
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Podolski »

_WHISKEY_ pisze:Podolski, turlaj beret siurku, bo zrobiłeś sobie prywatny folwark z publicznego - nomen omen - forum...
Załóż sobie oddzielny wątek, gdzie ewentualny "czytacz" będzie się mógł spodziewać twoich fantastycznych przemyśleń i włażąc w goowno będzie tego świadom, póki co strach czytać wątek o fotografach na wesele bo można wleźć w podolskiego...
łeee...
Fruń obsrywaczu.
:wstyd:
Forum jest dla każdego "zawodowy fotografie".
Każdy niech zostawia przemyślenia, ja również tak będę robił .... bo niby kto ma mi zabronić ?
Ty ?
A kim Ty jesteś ?

Ludzie Was niektórzy "zawodowi fotografowie" ocenią - nie martw się o to !!!
Wiem że ich macie za idiotów, ale uwierz mi, "popędzą" Was z torbami szybciej niż Wam się wydaje.

DLACZEGO się nie ujawnisz? Boisz się kogoś? ... ostatni klienci by Cię opuścili:( ???

Piszę nie po Twojej myśli (co mnie bardzo cieszy) ... i to Cię boli:)

To, że jesteś osobą mało "rozgarniętą" zarówno intelektualnie, jak i emocjonalnie - naprawdę mnie smuci (chciałbym Ci jakoś pomóc)
Od fotografa zawodowego (wymaga się trochę więcej).
ROZUMIESZ?
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Fotograf na wesele

Post autor: _WHISKEY_ »

Nie :rotfl:
Podolski
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 29 marca 2013, 00:36

Re: Fotograf na wesele

Post autor: Podolski »

_WHISKEY_ pisze:Nie :rotfl:
Tak myślałem:(
Mimo wszystko Cie pozdrawiam
.... i wróć jak będziesz miał coś sensownego do powiedzenia (w końcu jesteś "zawodowym fotografem"), który z niewiadomych względów boi się ujawnić...
ODPOWIEDZ