Odkurzacz na prezent

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
antylopa
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 00:27

Odkurzacz na prezent

Post autor: antylopa »

Moja mama ma niedługo urodziny i chciałabym jej sprezentować nowy odkurzacz, bo ze starym się już męczy. Jest ciężki, duży i słabo już ciągnie. Ma dość duże mieszkanie i odkurzanie stało się już dla niej niemałym problemem. Polećcie mi jakiś mały, lekki odkurzacz o dość dużej mocy. Ja mam wodny, ale on jest ciężki, więc dla mamy odpada.
mirella
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2013, 09:32

Re: Odkurzacz na prezent

Post autor: mirella »

od razu po przeczytaniu Twojego posta pomyślałam o automatycznym odkurzaczu, ale nie wiem jakie fundusze chcesz przeznaczyć bo to będzie jakoś z tysiąc zł. I w ogóle brałeś pod uwagę automatyczne odkurzacze? Moim zdaniem same plusy jakby to miał być odkurzacz dla starszej osoby, przy nim nie trzeba sobie nadwyrężać kręgosłupa przy schylaniu i noszeniu bo jeździ sobie sam, a dodatkowo nie robi hałasu i jest cichy.
Amelia85
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwietnia 2013, 12:44

Re: Odkurzacz na prezent

Post autor: Amelia85 »

Mam taki odkurzacz i na prawdę go polecam!
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Odkurzacz na prezent

Post autor: ŚmIaŁeK »

A ja polecam np Zelmer Meteor...mały, lekki, tani, solidny, duża moc :cwaniak: :szok: :cwaniak:
centka22
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2013, 20:24

Re: Odkurzacz na prezent

Post autor: centka22 »

Robojeta mam od nie dawna,bardzo sobie chwalę!Dobrze wydane pieniądze,odkurza każdy kąt,a nawet kocią sierść,która jest wszędzie:) Nie wahaj się:) Kupuj od razu.
debraska
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwietnia 2013, 10:43

Re: Odkurzacz na prezent

Post autor: debraska »

Ja od lat używam zelmera i według mnie to najlepsza marka.
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Odkurzacz na prezent

Post autor: ŚmIaŁeK »

Ja również tak twierdzę :) I przynajmniej mama jbc bedzie miała gwarancje na 2 lata :P
ODPOWIEDZ