Dobry adwokat od rozwodow

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
janekburek
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2012, 13:50

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: janekburek »

Rozwód bez dwóch zdań. Ja bym im jeszcze założył sprawę (mężowi i teściowej) w obronie swojego godnego imienia o naruszenie godności osobistej . Będą płacić jak za zgniłe jaja.
mieszko2012
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 listopada 2012, 18:13

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: mieszko2012 »

A czy jest w Jaśle dobry adwokat od rozwodów dla faceta?Ktos godny polecenia
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: buno1 »

w krośnie jest dobry dam ci tel na pw
mieszko2012
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 listopada 2012, 18:13

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: mieszko2012 »

A znajdzie się jakiś w Jaśle?
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: MarioPuccini »

Sory.Tak czytam bo u nas to też temat na czasie.W wyżej wymienionej sprawie męża i teściowej to sprawa na lata.Dobrze, że matka zapisała mieszkanie na siebie bo teraz cieli by je piłą.Obrona swojego imienia i godności osobistej to sprawy praktycznie nie do udowodnienia.Wspólne auto do podziału, działka do podziału. Pieniądze z wesela przenieść na inne konto( matki, ojca, sąsiada) i nie do udowodnienia.W Jaśle raczej też specjalistów nie znajdziecie od rozwodów.
Podsumowując walka rozwodowa to obrzucanie sie gnojem, świadkami(najlepiej podstawionymi) i paragrafami.Coś dla ludzi o mocnych nerwach.Generalnie taplanie sie w [...].Coś po czym ta pokrzywdzona strona po rozprawie staje sie jeszcze bardziej pokrzywdzoną.Generalnie nie jest to sprawa jak w M jak Miłość.To tak na szybko.
ewahm
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 11:22

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: ewahm »

cd. sprawy znajomej :
dzisiaj dziecko wróciło od ojca ( czyli od dziadków, bo tam "tatuś" mieszka ) i powiedziało, cytuję: " mamusiu jesteś kur....ą" :szok: :szok: :szok:
evos1989
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2013, 10:16

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: evos1989 »

ponawiam pytanie poprzedników:

czy znajdę w Jaśle/Krośnie dobrego adwokata od rozwodów dla faceta?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: paulo06 »

truskawka23
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 marca 2014, 20:39

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: truskawka23 »

A ja znów na odwrót i wręcz przeciwnie bo Adwokat Magdaleny Górki nie polecam. Jest niekompetentna nie potrafi załatwić żadnej sprawy.. I moim zdaniem jako adwokat nie zna się na wielu sprawach.
tiger545
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 marca 2014, 12:30

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: tiger545 »

jeśli chodzi o rozwód to szczerze polecam adwokata Furmankiewicza z Jasła. naprawdę fajny i dobry adwokat a przede wszystkim wie jak należy podejść do takich spraw :) :) :) poleciłem już go mojej znajomej i też bardzo zadowolona
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: Alladyn »

truskawka23 pisze:A ja znów na odwrót i wręcz przeciwnie bo Adwokat Magdaleny Górki nie polecam. Jest niekompetentna nie potrafi załatwić żadnej sprawy.. I moim zdaniem jako adwokat nie zna się na wielu sprawach.
Też przychylam się do tej wypowiedzi... siedzi na sali i tylko notuje to co mówi Sędzia... a dokładnie to samo może zobaczyć po rozprawie, ponieważ każda ze stron ma wgląd w akta sprawy.. nie potrafi podejść do tematu profesjonalnie... osobiście uważam że w małym Jaśle jest daleko z tyłu w stosunku do Kolegów po fachu...
gossiek530
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2014, 20:45

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: gossiek530 »

a pozbawiał ktoś władzy rodzicielskiej z udziałem Pani Adwokat Lubaś ?
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: Alladyn »

gossiek530 pisze:a pozbawiał ktoś władzy rodzicielskiej z udziałem Pani Adwokat Lubaś ?
Nie zawracaj sobie nią głowy nie warto.... wydasz niepotrzebnie pieniądze i na tym się skończy... z tego co wiem z doświadczenia i przekonałem się na własnej skórze może ma wiele zalet ale słowo SKUTECZNOŚĆ to coś czego z pewnością brakuje tej Pani.... ale każdy ma swoje zdanie... może dobrze prowadzi podrzędne sprawy, lecz te z podwyższonym priorytetem i oczywiście wartością to dla tej Pani czarna magia... a le w końcu każdy musi z czegoś żyć...:)
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: samaslodycz »

a czy ktoś wie moze ile sie teraz czeka w krośnie na rozprawe rozwodowa?
maritakoszynska5
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 sierpnia 2016, 13:33

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: maritakoszynska5 »

...polecam Panią Magdalenę Górkę-Lubaś, sama korzystałam z jej usług ;) ma kancelarię na ul. Jagiełły, w linku masz dane kontaktowe...

JA NIESTETY STANOWCZO ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z PANIĄ ADWOKAT MAGDALENA GÓRKA-LUBAŚ. JEJ MIŁY UŚMIECH I ROZMOWA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PROFESIONALNOŚCIĄ ZAWODU ADWOKATA. WRĘCZ PRZECIWNIE, NIE JEST RZETELNA I SUKCESYWNA W POLECONEJ SPRAWIE. KATEGORYCZNIE ODRADZAM!!!!
ODPOWIEDZ