wasz ideał - szukacie czy macie?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: Maja321 »

Ideał....hmmm człowiek sam nie jest dla siebie idealny a ma wymagać tego od drugiego czlowieka?....ciekawe....
Mam wspaniałego męża kochamy się i wspieramy ale muszę przyznać że coś wygasło...nie ma sensu się oszukiwać że może druga polowa się zmieni i znów będzie rózowo jak kiedyś, chcąc mieć związek i spokojne życie trzeba jednak zaakceptować wady ukochanego, nej a nie na siłe je zmieniać. I kompromisy,choć nie łatwe, lepiej czasem popuścić...ale nie za dużo :krzeslem:
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: jesusmyname »

Gratulować takiej żony.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: wilhelm »

nitro pisze:Już widzę ten turecki ideał :P Ty pracujesz na zachodzie i masz problem ze znalezieniem kogoś?!! To się nie godzi, zacznij szastać tym euro ;)
no to jak widzisz to gratuluje bo jest na czym oko zawiesic i nawet do niektorych instytucji sie mozna przekonac ;)
nawet jak szastam to te wartosciowsze dziewczyny nie chca na to leciec, jesli ja osobiscie sie im nie podobam.Nie ma co uszczesliwiac kogos na sile. Dwa razy juz jak bylem na urlopie poznalem dziewczyny ktore nie leca na fajne auto i wizje jakiejs fajne nietypowej randki niekoniecznie w oklepanej knajpie - dwwie godziny i pozniej seks w aucie. jak juz seks to w dobrym hotelu haha :hurra:
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: nitro »

Ty chyba jesteś strasznie brzydki, skoro Cię żadna nie chce :P Będziesz do końca życia przeżywał tą raszple? :dobani:
karol5522
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 1 grudnia 2010, 21:33

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: karol5522 »

....Nie ma ideałów...;)
m3r4inka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 16 września 2012, 22:59

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: m3r4inka »

ideaLY SA ale w filmach
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: demon666 »

No nie ma :) ale każdy ma jakiś swój w głowie :) i najważniejsze żeby znaleźć taką jemu najbliższa :)
Awatar użytkownika
zosiaa3
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 listopada 2012, 02:39

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: zosiaa3 »

Ideałów nie ma. Życie to życie.

Ja znalazłam partnera z którym jestem przeszczęśliwa, pomimo, że zdaję sobie sprawę z jego wad.
martynka24
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2012, 22:23

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: martynka24 »

mam swój ideał :)
hannakot4
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 13:14

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: hannakot4 »

wiecie kto znajduje ideały w życiu? ludzie, którzy potrafią docenić pozytywne cechy w partnerach a nie tylko ich krytykować, na szczęście ja w porę to zrozumiałam bo gdybym miała takie podejście jak dawniej pewnie do końca życia zostałabym sama. Pamiętajcie też żeby nie dowartościowywać się partnerem. To wy macie sami osiągać sukcesy, robić kariery i dobrze wyglądać a nie na siłę szukać tego u partnerów.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: wilhelm »

No dobra my samo o siebie zadbamy ale czemu mamy miec tez jakis nieudacznikow?? nie mowie zeby slepo szukac bizeswoman albo prawniczki a inne odrzucac bo w sklepie pracuja ale jesli ktos ma wymagania zeby to nie byla osoba bezrobotna to nie dziwie sie. Co to za facet jesli nie ma pracy bo mu sie nie chce szukac??? ( nie mowie o zdarzeniu ze straci robote bo to chyba wypadek losowy i z 3 mies moze minac zanim znajdzie cokolwiek) dziwie sie ludziom, a raczej facetom ktorzy marzekaja ze nie maja za co dziewczyne na drinka zabrac bo roboty nie ma. Nie ma owszem ale d.... trzeba ruszyc i moze troche poszukac czasem i wyjechac za granice. za granica nikt dla samej przyjemnosci nie siedzi ja np musze bo w polsce nie ma dla mnie perspektyw.
dzis ciezko znalezc kobiete ktora nie bedzie patrzyla tez na to kim jest partner. Ale ja sie akurat nie dziwie. Jak sie z kims jest to raczej zeby zostac na dluzej a jak na dluzej to pasowalo by zeby facet byl do zycia i umial w razie czego rodzine utrzymac. A jak facet szuka wiecznie posady kierowniczej to wiadome ze zadna baba z nim nie wytarzyma. Wszystko jest zalezne od czegos innego.
Awatar użytkownika
smerfetka21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, 15:11
Lokalizacja: Jasło

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: smerfetka21 »

Mój ideał mnie zostawił ;( od tamtej pory jestem sama
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: jasnowidzroman »

Nie koniecznie 90/60/90 ,ale coś w ten deseń :PP Czarne włosy i czarne oczy . Reszta sama się wyrobi :))
Awatar użytkownika
smerfetka21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, 15:11
Lokalizacja: Jasło

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: smerfetka21 »

jasnowidzroman pisze:Nie koniecznie 90/60/90 ,ale coś w ten deseń :PP Czarne włosy i czarne oczy . Reszta sama się wyrobi :))
To chyba cyganka
Awatar użytkownika
smerfetka21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, 15:11
Lokalizacja: Jasło

Re: wasz ideał - szukacie czy macie?

Post autor: smerfetka21 »

Moim zdaniem kolor włosów nie ma znaczenia...mi też sie podobają chłopaki o czarnych włosach ;D a jak się okazało moim ideałem był szatyn:)
ODPOWIEDZ