plener na zdjecia slubne

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: grafos »

witam wszystkich

to wszystko przede wszystkim zależy od pary młodej
ja zartobliwie mowie "ze dobieram młodych pod plener lub plener pod mlodych"
nie ma zlotego miejsca gdzie i co
ale ja np nie lubie i nie robie w PARKU w DEBOWCU i TARNOWCU !!!!
wagabunda
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 25 maja 2012, 16:45

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: wagabunda »

skały w odrzykoniu i fajne tam są korzenie drzew na wierzchu takie potężne, bazylika w dębowcu, diabli kamień na foluszu lub tam też wodospadzik:)
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: japonka12 »

Ja zdjecia plenerowe mialam robione w stadninie koni w Bieździedzy,bo wg mnie to miejsce nie jest takie oklepane jak inne i zdj.wyszly rewelacyjnie, sa tam dwa stawy, jest łodka, sa konie i z nimi tez mozna porobic zdj. Jest tam ładnie, mozna podjechac tam w kazdy dzien i poogladac sobie, dodam ze jak ktos chce to mozna tez wynajac bryczke. maja strone internetowa takze na googlach mozna luknać.
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: Mysia84 »

a jaki jest koszt jesli robisz zdjecia w tej stadninie ??
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: japonka12 »

a jaki jest koszt jesli robisz zdjecia w tej stadninie ??

Bralam slub miesiac temu i gdy pytalam jaki koszt to babka powiedziala mi ze chca ciasto i weselna :] jakbys byla zainteresowana tym miejscem to musisz wczesniej z nimi to uzgodnic i zaklepac sobie termin bo ta bryczka tez czesto wozi mlodych do slubu takze nie zawsze w soboty jest dostepna ale zdj.bez bryczki tez ładnie wychodza
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: Mysia84 »

Dzięki za info ;)
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: wścieklica »

"Stajnia Galicja" w Bieździedzy jest własnością (prowadzoną dla hobby) - P. Stasiowskiego z Krajowic. Właściciela "Astry".
justyna.s20
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 stycznia 2012, 09:01

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: justyna.s20 »

A ja miałam w zieleni w ogrodzie przy domu i na stacji kolejowej. Zdjęcia są piękne. Dużo od fotografa zależy jak wszystko wyeksponuje na zdjęciu. Słyszałam też o Tarnowcu , że fajne miejsce ale nie byłam osobiście. a zmieniając temat ma do sprzedam piękną suknię ślubną z kolekcji Agnes model 10492 z dodatkiem haftu. Kolor biały rozmiar M, miseczki E. Tren podpinany. Suknia obecnie znajduje się w salonie sukien ślubnych "Ona" Jasło u. Franciszkańska. Można oglądać i mierzyć również w Skołyszynie. Przeróbki krawieckie w cenie. Cena ok 1200 - do negocjacji.
Skórzane białe buty z paskiem rozmiar 37 obcas 6,5 cm oraz biała kamizelka ślubna rozmiar L.
tel kontakt. 507 060 668
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: bubble »

a zmieniając temat ma do sprzedam
To jest FORUM i konkretny temat do rozmów, w którym nie bardzo na miejscu jest stwierdzenie 'a zmieniając temat' i wplatywanie w niego ogłoszenia. Ogłoszenia mają na tym portalu swoje miejsce - może warto z niego skorzystać i nie robić bałaganu. Pozdrawiam.
kowalik267
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 18:27

okulista dziecięcy

Post autor: kowalik267 »

Witam czy ktoś zna dobrego okulistę od dzieci tu w jaśle lub w krośnie .Z góry dziękuje.
pomocny
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 26 lutego 2012, 20:35

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: pomocny »

My wybraliśmy się aż do Tarnowca na sesje do sanktuarium , mieliśmy ponad 30 km, ale no warto było. jak jest dobry i kreatywny fotograf to może się tam wykazać bo jest tam wyjątkowo ładnie i nie tak banalnie , a szczególnie wieczorem
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: asterka »

ja polecam wydział sadz technicznych w rafinerii Jasło,pektowin bo tam jeszcze Was nie ciągał fotograf !!
Awatar użytkownika
ChatNoir
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 czerwca 2013, 13:10
Lokalizacja: tu i tam

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: ChatNoir »

Można pod kościołem, w którym braliście ślub, będzie najbliżej ;-)
Można w parku miejskim w Jaśle, można w parku przy pałacu Sroczyńskich (k. szpitala)
Jest wiele możliwości
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: warez »

Stacja Orlen podczas zakupu hot-dogów i polewanie pani młodej sosem... oczywiście pana młodego :looka:
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: Tulix »

Wiem że to nie do końca odpowiedź na temat, ale wtrącę swoje 3 grosze.
Sesja ślubna jest... Bez sensu. Kupiliśmy, zapłaciliśmy, zrobiliśmy sobie sesję w Tarnowcu. Fotograf bardzo dobry, pogoda jak marzenie (Złota Polska Jesień), i wszystko cud - miodzio. (Ten "dreszczyk" - nasza sesja)

Na dzień dzisiejszy katalog z tymi zdjęciami to najmniej chyba odwiedzany rejon pośród kilkuset gigabajtów wspólnych pamiątek/filmów. Czemu to służy? Sztuczne "a pan młody stanie tak a pani młoda tak, no i - smile"...
Jeśli ktoś chce utrwalić tą radość w na prawdę niezapomniany sposób - zróbcie coś nietypowego. Ale z frajdą - np. spływ Dunajcem we dwoje + ew. fotograf. Romantycznie - na łódce na jeziorku w Krempnej, albo "ekstremalnie" na szczycie Trzech Koron przy zachodzie słońca (żartowałem z tym ekstremalnie;) - nie mniej można by przynajmniej coś powspominać)
Nasz region jest cudowny, i "magiczna sesja" jaką np. zafundował moim znajomym jeden koleżka w Parku Jasielskim w nocy przy fontannie... Trochę mija to się z celem. No ok, zdjęcia były ładne. Ale nie wierzę że oni to tak miło wspominają, bo zamiast bawić się na weselu z gośćmi latali w koło fontanny i obsypywali się płatkami róży... :/

Takie coś np. to była by fajna sprawa ^ ^ -
https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos- ... 3284_n.jpg
ODPOWIEDZ