Polonia Przemysl-Lublinianka x
Karpaty Krosno-Orleta Lukow x
Stal Sanok-Orzel Przeworsk x
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 1
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2
Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 1
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 2
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 1
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 2
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 18 - (14-16 czerwca)
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 0:1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 5:0
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 2:2
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 5:0
Avia Świdnik - Stal Mielec 0:1
Czarny Lotos
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
JKS
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków x
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
dolo
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
OBCY
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
carlo07
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec x
copACABana
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
progres
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
kuba1975
Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 2
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2
sasza
Polonia Przemysl-Lublinianka x
Karpaty Krosno-Orleta Lukow x
Stal Sanok-Orzel Przeworsk x
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 1
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2
Messer
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Diego Forlan
Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 1
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 2
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
Najlepszy typer 26 kolejki ( 5/7 typów trafionych ): sasza.
Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - osiem razy.
2. sasza - siedem razy.
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - pięć razy.
4. Czarny Lotos, Messer - cztery razy.
5. nielegalny1910, copACABana, dolo - trzy razy.
6. Jacek1986, mop123, JKS - dwa razy.
7. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.
TABELA LIGI TYPERA (po 27 kolejce):
1. OBCY - 99 pkt
2. Messer - 97 pkt
3. JKS - 94 pkt
4. kuba1975 - 93 pkt
5. Czarny Lotos, carlo07, Diego Forlan - 92 pkt
6. progres - 89 pkt
7. dolo - 82 pkt
8. sasza - 79 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 54 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 0:1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 5:0
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 2:2
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 5:0
Avia Świdnik - Stal Mielec 0:1
Czarny Lotos
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
JKS
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków x
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
dolo
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
OBCY
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
carlo07
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec x
copACABana
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
progres
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
kuba1975
Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 2
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2
sasza
Polonia Przemysl-Lublinianka x
Karpaty Krosno-Orleta Lukow x
Stal Sanok-Orzel Przeworsk x
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 1
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2
Messer
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Diego Forlan
Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 1
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 2
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
Najlepszy typer 26 kolejki ( 5/7 typów trafionych ): sasza.
Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - osiem razy.
2. sasza - siedem razy.
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - pięć razy.
4. Czarny Lotos, Messer - cztery razy.
5. nielegalny1910, copACABana, dolo - trzy razy.
6. Jacek1986, mop123, JKS - dwa razy.
7. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.
TABELA LIGI TYPERA (po 27 kolejce):
1. OBCY - 99 pkt
2. Messer - 97 pkt
3. JKS - 94 pkt
4. kuba1975 - 93 pkt
5. Czarny Lotos, carlo07, Diego Forlan - 92 pkt
6. progres - 89 pkt
7. dolo - 82 pkt
8. sasza - 79 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 54 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 19 - (19 czerwca)
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło
Stal Mielec - Izolator Boguchwała
Zapraszam do typowania
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło
Stal Mielec - Izolator Boguchwała
Zapraszam do typowania
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
kolejka 19-19 czerwca
ASvia Swidnik-Polonia Przemysl 1
Stal Mielec-Orleta R-P 1
Podlasie B-P-Stal Krasnik x
Izolator Boguchwala-Chelmianka Chelm 1
Czarni Jaslo-Stal Sanok x
Orzel Przeworsk-Karpaty Krosno 2
Orleta Lukow-Lublinianka 2
kolejka 29-22 czerwca
Stal Sanok-Polonia Przemysl 1
Chelmianka Chelm-Karpaty Krosno x
Stal Krasnik-Lublinianka 1
Tomasovia-Orleta Lukow 1
Orleta R-P-Orzel Przeworsk 2
Avia Swiodnik-Czarni Jaslo 1
Stal Mielec- Izolator Boguchwala 1
ASvia Swidnik-Polonia Przemysl 1
Stal Mielec-Orleta R-P 1
Podlasie B-P-Stal Krasnik x
Izolator Boguchwala-Chelmianka Chelm 1
Czarni Jaslo-Stal Sanok x
Orzel Przeworsk-Karpaty Krosno 2
Orleta Lukow-Lublinianka 2
kolejka 29-22 czerwca
Stal Sanok-Polonia Przemysl 1
Chelmianka Chelm-Karpaty Krosno x
Stal Krasnik-Lublinianka 1
Tomasovia-Orleta Lukow 1
Orleta R-P-Orzel Przeworsk 2
Avia Swiodnik-Czarni Jaslo 1
Stal Mielec- Izolator Boguchwala 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 19 - (19 czerwca)
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 19 - (19 czerwca)
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 2
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 2
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 19 - (19 czerwca)
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno X
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło X
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno X
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło X
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl x
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk x
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło x
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl x
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk x
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło x
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 19 - (19 czerwca)
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok X
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno X
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok X
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno X
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk X
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk X
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok x
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk X
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok x
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk X
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno x
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Kolejka 29 - (22 czerwca)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno x
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1