Prezent na zakończenie roku szkolnego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Blu 66
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 czerwca 2013, 10:22

Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: Blu 66 »

Witam macie może propozycje na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Szukam czegoś innego niż kwiatki :dobani:
Maciek366
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2013, 12:13

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: Maciek366 »

Według mnie to się świetnie nadaje http://www.cafemax.com.pl/zestaw-prezen ... d-173.html
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

Blu 66 pisze:Witam macie może propozycje na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. Szukam czegoś innego niż kwiatki :dobani:
A po co?
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: lenka77 »

Dobrym pomysłem jest herbata liściasta w puszce, taka z wyższej półki.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: President »

A wymyślacie nie wiadomo co, kupuj ten kwiatek i najbardziej się nim ucieszy a nie kombinujesz jak nie wiem co.:)
kuku Elephant szkło
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:22

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kuku Elephant szkło »

no właśnie po co ??
Symboliczny kwiatek i starczy, a nie jakieś kubki za 80 zł, nagrody za uczenie dzieci nauczyciele otrzymują w postaci pensji; inne "prezenty''pachną korupcją.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: mija »

Tak nie stety jest rodzice wymyślają co tu kupić jak prezent ale tak jest właśnie przyjęte , że jak np kończą dzieci czy przedszkolaki zerówkę czy szkołę to robi się prezenty na zakończenie i tego chyba już nikt nie zmieni bo wszędzie się to praktykuje kwiatek to tylko dodatek do całej reszty :)
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: Fps »

Nie prawda, mój wychowawca był genialny 4 lata z nim to :super: :super: :hurra: :hurra: :rotfl: :rotfl: nauczyciel z prawdziwego zdarzenia, na lekcji nauczyciel, na przerwie przyjaciel, w razie pomocy pomagał, potrzeba bylo cos załatwić pomagał i prezent, kazda klasa nam go zazdrościła :cwaniak: :cwaniak:
A teraz spotykamy sie na grilach, utrzymujemy kontakt, i prezent moze nie kupiliśmy jakiego wyszukanego, bo zegarek, ale widząc jego zachowanie wtedy stwierdzam ze prezent trafiony, bo głos odjelo, i praktycznie lzy ze szczęścia poleciały, tak wiec jak nauczyciel zasługuje i jest dobry to warto mu sie odwdzięczyć
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

No i teraz dochodzimy do kwestii, od jakiej sumy zaczyna się korupcja. Moi uczniowie w zeszłym roku, zainspirowani artykułem na Wirtualnej Polsce o tym, jak to nauczyciele dostają niestworzone rzeczy, sprzęt AGD, biżuterię i uwaga! chińską porcelanę, poszli do "Chińczyka" i kupili mi za 20 zł komplet dwóch, nota bene bardzo ładnych filiżanek, żeby jak to ujęli, prawdzie stało się zadość :rotfl: Oczywiście, wszystko zależy od nauczyciela, ja się niesamowicie ubawiłam, podobnie jak waflami ryżowymi, zawiniętymi w ozdobny papier jak wielki cukierek, które dostałam na Dzień Nauczyciela. A na poważnie, dobrze dowiedzieć się o zainteresowania i może jakiś drobiazg pod tym kątem, jeśli już? Niezbyt kosztowny, bo to strasznie krępujące.
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: COCONUT »

' zobaczcie sobie 1 post pisze biedny poczatkujacy "co kupic?" o jejku? a w drugim zaraz ten co ma sklep proponuje kup kawe:D boze coraz wiecej reklamy na tym forum :D a najlepsze to, ze juz sami sobie temty ludziska zakładaja
:D
chopie nikt sie nie bedzie wykosztowywał;d zrzutka po 2 zł na bukiet i koniec! nauczyciele maja kase na wczasy pod grusza zle im nie będzie:D
IndiosBravos
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 10:13

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: IndiosBravos »

daj mu święty spokój to mu wystarczy heh
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: Mary »

Moim zdaniem same kwiatki spokojnie wystarczą , nie rozumiem mody na kupowanie nauczycielom drogich prezentów typu zestawy biżuterii czy coś . Nauczyciel przecież nie wykonuje swojej pracy "za darmo". Nie zapominajmy, że prezent powinien mieć wymiar symboliczny ;)
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kleszczkleszcz »

mercedesa
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

kleszczkleszcz pisze:mercedesa
Jestem za. Takiego firmy Matchbox.
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: michalr607 »

nauczycielom prezent a za co?są grupą zawodową która w tym kraju ma chyba najlepiej więc się pytam za co.ja żeby zarobić to co nauczyciel to musiałbym robić 300 godzin w miesiącu a nie w nie 100.a poza tym całych wakacji i ferii też by mi nikt nie zapłacił że nie wspomnę o innych okolicznościach typu dzień nauczyciela itd.
ODPOWIEDZ