Prezent na zakończenie roku szkolnego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kowalski38200 »

Opamiętajcie się ludziska. Nauczyciele uchwalili sobie (jako że zawsze byli grupą zawodową najliczniej reprezentowana w Sejmie i Senacie) kartę nauczyciela i są traktowani jak święte KROWY. Przyjmując prezenty uczą dzieci korupcji. Wożą tyłek po wycieczkach za kasę rodziców i ciągle narzekają. Dostają kasę za prace to im wystarczy. NIC NIE KUPUJCIE!!!!! KONIEC ŁAPÓWKARSTWA!!!!!!!!
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze: Wyobraź sobie, że tak. Moja córka jest listonoszem, więc wiem to z "pierwszej ręki".
a córka rozlicza się z napiwków z fiskusem ?? ma taki obowiązek żeby tylko ktoś nie skojarzył która to listonoszka ma matkę nauczycielkę i nie zainteresował tym US :rotfl: Jak można takie głupoty pisać i potencjalnie pogrążać własne dziecko :szok:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

kowalski38200 pisze:Opamiętajcie się ludziska. Nauczyciele uchwalili sobie (jako że zawsze byli grupą zawodową najliczniej reprezentowana w Sejmie i Senacie) kartę nauczyciela i są traktowani jak święte KROWY. Przyjmując prezenty uczą dzieci korupcji. Wożą tyłek po wycieczkach za kasę rodziców i ciągle narzekają. Dostają kasę za prace to im wystarczy. NIC NIE KUPUJCIE!!!!! KONIEC ŁAPÓWKARSTWA!!!!!!!!
nie pisz prawdy bo brać belferska na tym forum będzie próbować Cię zajechać jak mnie :rotfl:
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: grzybel »

kowalski38200 pisze:Opamiętajcie się ludziska. Nauczyciele uchwalili sobie (jako że zawsze byli grupą zawodową najliczniej reprezentowana w Sejmie i Senacie) kartę nauczyciela i są traktowani jak święte KROWY. Przyjmując prezenty uczą dzieci korupcji. Wożą tyłek po wycieczkach za kasę rodziców i ciągle narzekają. Dostają kasę za prace to im wystarczy. NIC NIE KUPUJCIE!!!!! KONIEC ŁAPÓWKARSTWA!!!!!!!!
Może byś jeszcze napisał apel do lekarzy, dyrektorów firm, szpitali, pielęgniarek, urzędników, polityków i ministrów. Sądzę, że podobne argumenty każdego by przekonały i żaden obywatel Polski nie pokalał by sumienia braniem łapówek.
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kowalski38200 »

Inni kradną to my też. Mam przeczucie że tego posta napisał PEDAGOD Z POWOŁANIA!!!!!
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: avicularia »

czytam czytam i zaczyna mnie to nudzić.. Co roku te same problemy. Końcoworoczne flustracje niedorobionych rodziców niedorobionych uczniów. Ktoś ma potrzebę, to niech da kwiatek , nie ma potrzeby niech nie daje :kwasny: Dzizas

Macie problemy ze szkołą, z tymi niedobrymi nauczycielami, co zarabiają 5 tys na rękę i pracują 3 godziny w tygodniu?? Oto rozwiązanie: Nauczanie domowe Dozwolone w Polsce od 2009 roku. Dziecko NIE MUSI CHODZIĆ TO TEJ OKROPNEJ SZKOŁY. Wasze drogocenne skarby nie są plugawione przez belfrów-nerobów. Uczycie je sami w domu , w dowolnym czasie. 2 razy w roku jedzie do kuratorium na egzamin i Finito!!

łatwo , szybko i przyjemnie. I przede wszystkim - co najważniejsze - nic nie kupujecie nauczycielom ( tym nierobom ) bo sami jesteście nauczycielami :D
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kowalski38200 »

Masz dość niedorobionych rodziców niedorobionych dzieci to się zwolnij z pracy i rób karierę w biznesie (sorki - może nie, tam trzeba na siebie zarobić). Załóż prywatną szkołę p przyjmuj do niej tylko dorobionych uczniów oczywiście za odpowiednią opłatą.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

avicularia pisze:czytam czytam i zaczyna mnie to nudzić.. Co roku te same problemy. Końcoworoczne flustracje niedorobionych rodziców niedorobionych uczniów. Ktoś ma potrzebę, to niech da kwiatek , nie ma potrzeby niech nie daje :kwasny: Dzizas

Macie problemy ze szkołą, z tymi niedobrymi nauczycielami, co zarabiają 5 tys na rękę i pracują 3 godziny w tygodniu?? Oto rozwiązanie: Nauczanie domowe Dozwolone w Polsce od 2009 roku. Dziecko NIE MUSI CHODZIĆ TO TEJ OKROPNEJ SZKOŁY. Wasze drogocenne skarby nie są plugawione przez belfrów-nerobów. Uczycie je sami w domu , w dowolnym czasie. 2 razy w roku jedzie do kuratorium na egzamin i Finito!!

łatwo , szybko i przyjemnie. I przede wszystkim - co najważniejsze - nic nie kupujecie nauczycielom ( tym nierobom ) bo sami jesteście nauczycielami :D
kolejny sfrustrowany belfer się wypowiedział :hyhy:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

następna odpowiedź na następnej przerwie :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

kociamberek pisze:
dragoness pisze: Wyobraź sobie, że tak. Moja córka jest listonoszem, więc wiem to z "pierwszej ręki".
a córka rozlicza się z napiwków z fiskusem ?? ma taki obowiązek żeby tylko ktoś nie skojarzył która to listonoszka ma matkę nauczycielkę i nie zainteresował tym US :rotfl: Jak można takie głupoty pisać i potencjalnie pogrążać własne dziecko :szok:
Na pewno chętnie byś ją pogrążył, co? tylko dla satysfakcji dokopania komuś. Spróbuj, może ci się uda. Zacznij dochodzenie. Przy okazji donieś jeszcze na wszystkie kelnerki i kelnerów, którzy dostają napiwki.
Wożą tyłek po wycieczkach za kasę rodziców i ciągle narzekają.
Wyjścia są dwa. Primo, nie organizować wycieczek. Secundo, niech jako opieka jeżdżą też rodzice. Za swoją kasę. Dziwne, że jakoś żaden nie chce się załapać na darmowy wyjazd :hyhy: A proponowałam nie raz.
kolejny sfrustrowany belfer się wypowiedział
Najzabawniejsze, że większość z nas ( i ja również) kocha swoją pracę, a frustracja przebija tu raczej z wypowiedzi drugiej strony, bo większość z Was dzieci nie ma, a pyskuje z czystej zawiści i nudy. Dyskusja zaczyna się robić jałowa. Nie kupować, nie dawać, zabrać dziecko ze szkoły, skoro jest tak beznadziejna, a belfrzy to łapówkarze, lenie i pedofile. :oczami:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Koguta, szynkę itp...

Post autor: warez »

Nauczycielce proponuję dobrego koguta - zamiast tych durnych badyli. :luka:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: warez »

kowalski38200 pisze:Inni kradną to my też. Mam przeczucie że tego posta napisał PEDAGOD Z POWOŁANIA!!!!!
PEDAGOD Z POWOŁANIA? - człowieku w jakim świecie Ty żyjesz, nie osłabiaj się... :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koguta, szynkę itp...

Post autor: dragoness »

warez pisze:Nauczycielce proponuję dobrego koguta - zamiast tych durnych badyli. :luka:
Dobrze gadasz. Wódki Ci dać! ;)
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: marley »

Dawniej składało się dla nauczycieli i kupowało symbolicznie kwiaty i praliny lub jakis prezent od całej klasy dla wychowawcy i np po kwiatku dla innych uczących nauczycieli ,teraz matki kupują prezenty dzieciom aby wręczały z osobna ,bezsensu :mur: i pózniej jest ta dała lepszy tamta gorszy :mur:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze: Na pewno chętnie byś ją pogrążył, co? tylko dla satysfakcji dokopania komuś.
sama wypisujesz głupoty na które zwróciłem Ci uwagę i nie było w tym żadnych podtekstów, sama piszesz rzeczy które ktoś mógłby wykorzystać nawet ktoś z twojego otoczenia, teraz chcesz zrobić ze mnie donosiciela, typowa taktyka ludzi którzy nie mają argumentów.
ODPOWIEDZ