Prezent na zakończenie roku szkolnego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: michalr607 »

kociamberek nie odpisuj nawet na posty dragoness bo szkoda z typową przedstawicielką wiecznie pokrzywdzonych nauczycieli rozmawiać
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

michalr607 pisze:kociamberek nie odpisuj nawet na posty dragoness bo szkoda z typową przedstawicielką wiecznie pokrzywdzonych nauczycieli rozmawiać
wiem ze masz rację, ale świetnie się bawię
moHer
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 marca 2012, 09:27

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: moHer »

Witajcie .... dlaczego piszecie, że podziękowanie swojemu wychowawcy nie jest na miejscu? Od razu łapówka, weź przestań.
Nie popieram kupowania drogich rzeczy, ale pamiątkowy album, bombonierka, kwiat czy po prostu dobra whisky, to tylko wyraz szacunku dla osoby, która przez 3 lub 4 lata być może pomogła kilku osobom w klasie.

Odpowiadając na pytanie: pamiątkowy album, mini tablo klasowe, które wychowawca powiesi sobie w klasie i będzie pokazywał młodszym rocznikom mówiąc: "to była klasa, ehhh".

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

michalr607 pisze:kociamberek nie odpisuj nawet na posty dragoness bo szkoda z typową przedstawicielką wiecznie pokrzywdzonych nauczycieli rozmawiać
Kolejny wielbiciel :hyhy: Może zawrzecie związek partnerski? Aby zjednoczyć siły, bo w pojedynke cienkie z was bolki. Umiecie tylko obrażać i nic to do tematu nie wnosi. Kociamberku, współczuję, że tylko takie zabawy Ci zostały. Znajdź sobie kobietę, co?
moHer pisze:Witajcie .... dlaczego piszecie, że podziękowanie swojemu wychowawcy nie jest na miejscu? Od razu łapówka, weź przestań.
Nie popieram kupowania drogich rzeczy, ale pamiątkowy album, bombonierka, kwiat czy po prostu dobra whisky, to tylko wyraz szacunku dla osoby, która przez 3 lub 4 lata być może pomogła kilku osobom w klasie.

Odpowiadając na pytanie: pamiątkowy album, mini tablo klasowe, które wychowawca powiesi sobie w klasie i będzie pokazywał młodszym rocznikom mówiąc: "to była klasa, ehhh".

Pozdrawiam.
Jako głos rozsądku w dyskusji zostaniesz zaraz zwyzywany/a od belfrów. Witaj w klubie.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

moHer pisze:Witajcie .... dlaczego piszecie, że podziękowanie swojemu wychowawcy nie jest na miejscu? Od razu łapówka, weź przestań.
Nie popieram kupowania drogich rzeczy, ale pamiątkowy album, bombonierka, kwiat czy po prostu dobra whisky, to tylko wyraz szacunku dla osoby, która przez 3 lub 4 lata być może pomogła kilku osobom w klasie.

Odpowiadając na pytanie: pamiątkowy album, mini tablo klasowe, które wychowawca powiesi sobie w klasie i będzie pokazywał młodszym rocznikom mówiąc: "to była klasa, ehhh".

Pozdrawiam.
i tu pojawiło się w końcu słowo klucz - PAMIĄTKA nie PREZENT. Pamiątka i prezent to kolosalna różnica której i tak dragoness i paru innych belfrów z tego forum nie pojmie :P
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze: Kolejny wielbiciel :hyhy: Może zawrzecie związek partnerski? Aby zjednoczyć siły, bo w pojedynke cienkie z was bolki. Umiecie tylko obrażać i nic to do tematu nie wnosi. Kociamberku, współczuję, że tylko takie zabawy Ci zostały. Znajdź sobie kobietę, co?
więc moja droga nie ja pierwszy zacząłem obrażać tylko Ty, za związek partnerski dziękuje, nie wiem jak ty ale ja jestem Hetero, siły jednoczyć też nie muszę bo Ty wyimaginowałaś sobie jedynie że piszesz z racją więc to Ty zjednocz z kimś siły żeby w końcu przekonać mnie o swoich racjach, zdradzę Ci że kobietę mam i jestem w stałym związku od wielu lat nie napisze ile bo byś się przekręciła z wrażenia stara panno, Śmieszy mnie też uciekanie przez ciebie od wątków do których ewidentnie nie masz argumentów, przykładem jest sprawa z napiwkami, gdzie chciałaś zrobić ze mnie donosiciela, gdzie sama się nim mogłabyś nieświadomie stałaś. Brak seksu ewidentnie bije ci na psychikę, i przestań się już :cenzura:lić bo robisz z siebie pośmiewisko wśród uczniów i nie tylko
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

Pamiątka i prezent to kolosalna różnica której i tak dragoness i paru innych belfrów z tego forum nie pojmie
Dobra whisky na pamiątkę, mniam... Pogrążasz się, kociamberku, coraz bardziej. Najzabawniejsze, że jak to było u Sapkowskiego; nie znasz mnie, nie widziałeś i już nie lubisz. Świadczy to o tobie, nie o mnie. Nawet moich postów nie czytasz, bo na sam widok nicka nienawiść Cię zaślepia. Żeby było zabawniej, swoim najlepszym absolwentom w tym roku to ja kupiłam pamiątkowe prezenty; za własne pieniądze. Ale oczywiście nie uwierzysz, bo wygodniej jest Ci opluwać mnie anonimowo na forum, skoro nie miałeś jaj zrobić tego, gdy chodziłeś do szkoły. I może w tym jest problem.
stara panno,
Brak seksu ewidentnie bije ci na psychikę
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Quod erat demonstrandum
moHer
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 marca 2012, 09:27

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: moHer »

Jestem belfrem, lubię wykonywać swój zawód, akceptuję też krytykę.
Szacunku do uczniów nauczyli mnie moi nauczyciele i wychowawczyni z ZST w Jaśle. Ja tylko staram się im dorównać.
W życiu bywa różnie, czasami trzeba przeprosić, czasami podziękować. Czy to takie trudne?

... z tą whisky i pamiątką wyszło nieźle, ale ja lubię wspominać dobre imprezy :)

Chcecie pogadać o karcie nauczyciela, o swobodach i przywilejach, załóżcie osobny temat.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

moHer pisze:Jestem belfrem, lubię wykonywać swój zawód, akceptuję też krytykę.
Szacunku do uczniów nauczyli mnie moi nauczyciele i wychowawczyni z ZST w Jaśle. Ja tylko staram się im dorównać.
W życiu bywa różnie, czasami trzeba przeprosić, czasami podziękować. Czy to takie trudne?



Chcecie pogadać o karcie nauczyciela, o swobodach i przywilejach, załóżcie osobny temat.
bardzo miło wspominam moich nauczycieli ale tych z powołania i bardzo ich szanuję i wiem że ich nie było by stać na takie dyskusje jaki prawi dragoness
w poście który napisałeś moHer jest coś co przekonuje ze ty właśnie jesteś nauczycielem z powołaniem
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze: Dobra whisky na pamiątkę, mniam... Pogrążasz się, kociamberku, coraz bardziej.
gdzie ja napisałem o whisky na pamiatke, kobieto ogarnij się albo zmień dealera bo obecny ewidentnie daje ci trefny towar,
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: dragoness »

wychowawczyni z ZST w Jaśle
tak z ciekawości, kto to był?
kociamberek pisze:
dragoness pisze: Dobra whisky na pamiątkę, mniam... Pogrążasz się, kociamberku, coraz bardziej.
gdzie ja napisałem o whisky na pamiatke, kobieto ogarnij się albo zmień dealera bo obecny ewidentnie daje ci trefny towar,
Cytowałeś moHera, kolejny dowód, że nie czytasz dokładnie :rotfl:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze:
wychowawczyni z ZST w Jaśle
tak z ciekawości, kto to był?
kociamberek pisze:
dragoness pisze: Dobra whisky na pamiątkę, mniam... Pogrążasz się, kociamberku, coraz bardziej.
gdzie ja napisałem o whisky na pamiatke, kobieto ogarnij się albo zmień dealera bo obecny ewidentnie daje ci trefny towar,
Cytowałeś moHera, kolejny dowód, że nie czytasz dokładnie :rotfl:
cytowałem, CYTOWAŁEM CAŁY post z którego wyszło że pamiątka a prezent to różnica, jak ty uczysz te biedne dzieci, po takich naukach zamiast siedzieć w ciepłym biurze muszą korespondencje roznosić :kwasny:
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: kowalski38200 »

Mam pytanie do szanownego grona pedagogicznego, komplet srebrnej biżuterii za kilkaset PLN to prezent czy pamiątka?
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: rkoh »

hehe ale ubaw, ale z drugiej strony, to już trochę wkurzające, że prawie w każdym wątku kłócą się te same osoby :P
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Prezent na zakończenie roku szkolnego

Post autor: jaselko »

Najlepszym prezentem na zakończenie roku sa WAKACJE!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ