Poszukiwani graficy 2D/3D! - Gra -

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
dex69
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 1 czerwca 2011, 01:30

Poszukiwani graficy 2D/3D! - Gra -

Post autor: dex69 »

Witam
Poszukujemy zdolnych grafików 2D/3D . Poziom ogarniętości jaki szukamy to JEDEN (lubie pare) z tych skilli:
- dobry rysunek
- ogarnięcie w Photoshopie
- posługiwanie się tabletem graficznym
- ogarnięcie programu Blender / grafika 3D
- programista

Obecnie nasz zespół liczy dwie osoby. Pracujemy nad grą zręcznościową/arcade'ową która będzie przeznaczona na urządzenia przenośne jak np. tablety dotykowe.

Wszelkie szczegółowe informacje tutaj:
gg: 4005951
mail: [email protected]

Zapraszamy do współpracy!
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Poszukiwani graficy 2D/3D! - Gra -

Post autor: rkoh »

Witam,

1. Macie jakieś doświadczenie ?
2. Na jakim silniku? Unity?
3. Jak bardzo skomplikowana gra?
4. Grafik 3d do czego? Same modele, modele + textury, czy model + textura + animacja ?
5. Musi być blender? Nie trawię tego programu...a znam 3ds max, maya, softimage, modo, cinema4d
6. Praca za free?
7. Macie już coś zrobione? Można dostać jakieś próbki żeby zobaczyć jak to ogólnie wygląda?
dex69
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 1 czerwca 2011, 01:30

Re: Poszukiwani graficy 2D/3D! - Gra -

Post autor: dex69 »

Witam
By było jasne: nie jesteśmy żadną firma czy PRO grupką która szuka pracowników... jesteśmy póki co.... dwójką, która lubi odważne pomysły i ma ciekawy pomysł. Dlatego piszemy między innymi tutaj by zebrać grupkę takich zapaleńców i spróbować chociaż .. coś stworzyć i odrobinę się rozwinąć. Ja np. cały czas się uczę : Znam bardzo dobrze photoshopa + rysuje na tablecie to i owo (jestem samoukiem)
tutaj jakaś moja stara praca:
http://www.youtube.com/watch?v=Zc7pINvhVuc
Dodatkowo pracuje na Blenderze (bo darmowy) no i już bez problemów zrobię nawet i bardziej skomplikowany model + texutry(ciągle się ucze) + proste/prymitywne :D animacje. Lecz to jest ciągle za mało... Dlatego poszukujemy nowych osób...

1. Jeden z nas pracuje zawodowo w branży i robił wiele aplikacji pod urządzenia dotykowe w tym gry. Więc zna się na rzeczy.
2. On przygotuje silnik póki co nie znam szczegółów.
3. Gra z poziomu samego gameplaya wydaje się prosta, lecz będzie ona rozbudowana więc samo stworzenie to ogromne wyzwanie. Musiałbym opisać zasady rozgrywki dokładnie by przybliżyć co i jak by można było sobie to wyobrazić jak mniej więcej by wyglądało ale to już na GG(zapraszam). Chociaż widok byłby z rzutu izometrycznego więc same modele mogą a nawet powinny być proste! (gre musi udźwignąć tabet)
4. Modele + textury / ewentualnie animacja - póki co animacja jest potrzebna do dwóch postaci ( ruch ) i myślę że to wszystko.
5. Dlatego napisałem blender z racji że jest on darmowy, ale jeśli znasz takie pro programiki jak Maya czy 3Ds Max to tylko pogratulować skilla i portfela :D
6. Póki co za free ale jeśli projekt by się rozwinął to można by było wystartować na kickstarterze(lub inny program pomocy).
7. Gra jest w bardzo wczesnej fazie. Dlatego zbieramy ludzi i chętnych. Póki co mam pare prostych modeli (okna etc. nic szczególnego) no i koloruje szkice. Chciałbym zrobić więcej materiału by było co pokazać(ale to już dla bardziej zainteresowanych)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Poszukiwani graficy 2D/3D! - Gra -

Post autor: rkoh »

Dlatego napisałem blender z racji że jest on darmowy, ale jeśli znasz takie pro programiki jak Maya czy 3Ds Max to tylko pogratulować skilla i portfela :D
Jak zapewne wiesz blender nie ustępuje w niczym innym "pro" programom, a nawet w niektórych miejscach jest lepszy. To, że go nie trawię, to raczej z przyzwyczajenia do innych, ale muszę się w końcu zmusić, bo jak napisałeś jest darmowy :)
co do portfela, to są triale, a dawniej były wersje personal learning edition ;) ;) ;)

odezwę się później na priv, bo mam jeszcze kilka pytań
dex69
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 1 czerwca 2011, 01:30

Re: Poszukiwani graficy 2D/3D! - Gra -

Post autor: dex69 »

Ciągle poszukujemy nowych osób ! prosimy śmiało pisać na GG: 4005951 lub tel. 782970856
ODPOWIEDZ