Rasizm i STERYDY JASŁO

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
konopielka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 17 marca 2007, 19:44
Lokalizacja: jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: konopielka »

kasiulo, ja tylko odparlam twoje argumetny wg ktorych nie dzialamy przeciw przemocy, a co do plotkowania to wskaz mi choc jedno moje takie zdanie. nie sadze zeby reszta swoje wypowiedzi tez uwazala za plotkowanie. co do rozmowy na moj temat na forum nie ma przeciwskazan, jednako uwazam, ze nie dostarczam tak emocjonujacych powodow, ale jesli by sie tak zdarzylo to zapewne pojawilabym sie na forum i odpowiedziala, nie potzrebowalabym mediatorow. miejmy nadzieje ze temat na forum pomoze i nastepnym razem przekona kogos do reakcji w takiej sytuacji.
kasiulka21
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 lipca 2007, 18:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: kasiulka21 »

konopielko napisze to jeszcze raz nie wystepuje tu na forum w roli mediatora czy adwokata kamila.pojawila bys sie i odpowiedziala>?ok wiesz sadze ze kamil tez by to zrobil gdyby zdawal sobie z tego sprawe a moze o tym wie ale po co ma sie udzielac na ten temat/ jeszcze raz powtorze nie staje w obranie kamila! ani przemocy.byc moze go znam byc moze nie to nie jest wazne chodzi o to ze nie lubie gdy ktos rozmawia o kims o czym<nawet o problemie>poza plecami zainteresowanego,a jesli jeszcze to jest forum to uwazam ze nikt nie ma prawa wyp[isywac tu nazwiskpozdrawiam
jaślanin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: jaślanin »

Ludzie dajcie sobie juz spokoj!! Zalozyl ktos bezesensowny temat i z tego powodu wojna na forum? :hyhy:
konopielka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 17 marca 2007, 19:44
Lokalizacja: jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: konopielka »

dobra nie skomentuje bo i tak krazymy caly czas w kolo, tylko zastanow sie bo ja o "tym panu" raczej nie pisalam. skoro tak stawiasz sprawe to moze postraj sie go poinformowac ze istnieje taki temat, bo wydaje sie ze go znasz i wiesz jaki jest, nie mow nie bo tak wynika z twoich wypowiedzi, wtedy nikt nikomu nie zarzuci sie sie rozmawia za czyimis plecami, wyczerpalam temat. a nie lubie sie p[owtarzac/pozdrawiam wszystkich/
Awatar użytkownika
Papii
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2006, 18:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Papii »

kasiulka21 powtarzasz sie :hyhy: nie za plecami bo to jest forum i kazdy ma do niego dostep i za kogo sie uwazasz zeby mowic kto do czego prawo ma :zdegustowany: mowisz w sposob jakbys uwazala ze przysluguje tylko prawo do mordobicia , reszta plecie bzdury wg ciebie , nie dopuszczasz do siebie ze mozesz sie mylic i zgrywasz role bohaterki ktora staje w obronie 'ofiary' i skoncz juz te jojki bo to twoje powtarzanie sie robi sie nudne :hyhy:
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

Dobrze zrobił, że go ostukał. Padło pytanie, za co sobie zasłużył, za co z chęcią bym Ci opowiedział, za co mało tego powinien ostukać i ta laskę, że była z tą gnidą mułzumanską. Tak dla sprostowania to nie był na 100% arab tylko muzułmanin dużo ludzi myli muzułmanów z arabami. Był to zapewne Kurd. Tub Turek albo Irakijczyk. Panna zapewne przyjechała do rodzinnego miasta lub okolic z Anglii na wakacje skąd przywiozła tego kogoś. Polka za granica hmmmmmm byłem trochę w Anglii 2 lata napatrzyłem się tego trochę. Polki to naprawdę są chyba największe k……. oczywiście nie mowie tutaj o wszystkich, bo bym przesadził, ale polski za granica to masakra. Muzułmanin tu nie chodzi o wiarę wyobrazicie sobie, że wasza córka, siostra, koleżanka jest z typowym typem, co go pokazują w dzienniku w panoramie, co chodzi w karabinem w ręku w Iraku, bo taka jest prawda. Nie będę historii o Kurdach, czy Turkach czy Irakijczykach opowiadał, bo to nie ma sensu. Prawda jest taka, że taki typ to ma kilka lasek, bo to u nich normalne większości muzułmanów ma więcej niż dwie żony. Roznoszą choroby a może Ty później będziesz się z tą poleczką kochał!!!!!!!!!! Uwierz mi ona Ci nie powie ze była z kimś takim. Powiem szczerze, że laska musi być odważna przywożąc tego typa do polski. Takie pytanie może to była Wioletta W. Starego Żmigrodu, bo Ona z takim kimś jest. Takie są katoliczki na zachodzie – prawda dziewczyny prawda tu chłopaków okłamujecie a tam d…. dajecie znam takie przypadki, katoliczki dzwonią do domu i opowiadają ze z koleżankami mieszkają a taki ciapaty ja utrzymuje (ciapaty tak Polacy nazywają takich ludzi) dla niewtajemniczonych taki typ wygląda jak Rumun lub jasielski cygan. Wniosek nie trzeba być sterydem lub rasistą żeby takiemu obic ryjka. P.S pozdrawiam poleczki, które są z ciapanymi, murzynami, Włochami a szczególnie to, co języka nie znają, ale wiedza jak rozszerzyć nogi.
kasiulka21
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 lipca 2007, 18:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: kasiulka21 »

Sluchaj kolezanko jesli uwazasz zezyjesz w tak wyzwolonym kraju to an pewno nie zaszkodzi ci sie wypowiedziec na glos przy nim co o nim myslisz!moze zalozymy forum na temat ciebie i twoich zachowan???powtarzam sie bo wciaz ciagniesz ten temat i nadal nie rozumiesz ze to jest zle.ok niech bedzie ze on postepuje zle w takim razie ty tego wtym mokmencie nie robisz?opk do forum kazdy ma prawow takimrazie moze ma ktos namiar na kamila i ktos mu przekaze zeby i on sie wypowiedzial>?moze to bedziesz ty?tak smialo piszesz swoja opinie?a ty za kogo sie uwazasz wielka bohaterko ze potrafisz tu wypisywac na kogos???skoro tak ci zalezy na braku przemocy to wstap do jakiejs organizacji.moze postaraj sie rozglosnic poglady na temat kamilabardziej glosno?proponuje na zywo nie przez forum bo chyba czujesz sie czyms urazona?!tacy ludzie byli i beda tak ajk ja i ty.jeszcze raz powtorze kamil h to nie jedyny chlopak ktoryu w jasle stoi pod europa ktoryuzywa przemocy i ktory bierze sterydy.!!!!!!wiec zbierzcie dane i nbajlepiej o kazdym cos napiszcie.na pewno poprawi to sytuacje w Jasle a zagrozenia mina.a moze go wyrzucmy z jasla?wtedy to bedzie dopiero cicho spokojnie i bezpiecznie boprzeciez kamil h zrobil z tego miasta miejsce przemocy

[ Dodano: 18 Lipiec 2007, 17:26 ]
a tak a propo jesli tak strasznie ci on przeszkadza to poprostu go omijaj
Niepoprawny1910
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 00:27
Lokalizacja: Z domu:-)

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Niepoprawny1910 »

napisze to tak: kOORWA WY CZYTAC NIE UMIECIE ?? PRZECIEZ NAPISAŁEM ZE KAMIL ZADNEGO araba W SOBOTE NIE STUKNOŁ I NIE OKRADŁ STAŁO SIE TO JUZ DAWNO,ALE NIE ON tylko zrobił to jajo JAG GO KTOS ZNA TO WIE KTOR razem z cyganem(i)
kasiulka21
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 lipca 2007, 18:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: kasiulka21 »

nareszcie ktos kto tam byl i moze cos o tym powiedziec
Awatar użytkownika
Papii
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 września 2006, 18:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Papii »

kasiulka21 a skad wiesz czy sie nie wypowiedzialam :hyhy: a po drugie nie wypowiadam sie dokladnie na jego temat hehe nie porownuj mnie z wszystkimi ani razu nie uzylam zadnego imienia ..................i ch uj ci do tego czy jestem czyms urazona !!moze i mam powod a ty w to nie wnikaj :] a do organizacji to ty wstap mozesz byc nawet na czele i ja reprezentowac bo widze ze sie doskonale na tym znasz hehe chwala ci :znudzony:
moja opinia zostala wyrazona i swoja jej nie odmienisz :hyhy:
pozdro

[ Dodano: 18 Lipiec 2007, 17:46 ]
i sie juz nie wypowiadam swoje powiedzialam :hyhy:
kasiulka21
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 lipca 2007, 18:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: kasiulka21 »

Biedactwo....bardzo mi przykro że kamil Cie czymś uraził.Nie chce odmieniać twojej opinii:)i wiesz jakoś jestem pewna ze się nie wypowiedzialaś w tym temacie do samego Kamila gdybyś miała na tyle odwagi na pewno nie mówila byś tego na forum.

[ Dodano: 18 Lipiec 2007, 18:48 ]
Również temat zakończyłam
;)
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

kasiulka21 pisze:Również temat zakończyłam
To już drugie zakończenie:)

Nie wiem co się działo, nie byłem, ale znam osoby poszkodowane przez inne osoby (bez nazwisk, żebyś się kasiulka21, nie obruszyła znowu i nie musiała po raz kolejny pisać w zakończonym temacie). Cóż, są różne sposoby na zdobywanie poklasku i szacunku co widzimy w powyższej dyskusji. Jedni wyrywają Polki, inni biją, jeszcze inni piszą na forum...

Odnośnie podawania nazwisk na forum... Wolność słowa mamy, ale niebezpieczne to jest ,bo można pluć na kogo się chce i zarzucić każdemu jakąś wyimaginowaną sytuację... Jednak właśnie o to chodzi żeby czasem kogoś napiętnować i żeby ktoś robiący coś nie tak nie czuł się bezpiecznie i anonimowo, a forum jest doskonałym do tego miejscem. Jeśli ktoś zaś się czuje obrażany i niesłusznie pomawiany na forum to od tego są moderatorzy i admini, do których można się zwrócić o zamknięcie tematu lub jego usunięcie.

Batman, ale walnąłeś post! Same uogólnienia... Trochę przesadziłeś według mnie, nie jest aż tak źle... No chyba, że ja się w innym środowisku obracam.
Awatar użytkownika
Ataman
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 18 lipca 2006, 17:12
Lokalizacja: z nikąd

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Ataman »

Co Ty Batman dbasz o czystość narodu polskiego?
Nawet jeśli ofiara była winna coś oprawcy , nawet jeśli zasłużyła sobie na najgorszą karę to nic nie tłumaczy przemocy skierowanej w jej stronę!! Bo przemoc nie jest najlepszą metodą do rozwiązania konfliktu, ba! Przemoc nie jest żadną metodą! A jak oni biorą sterydy , jedzą pasze dla świń to ich sprawa tylko niech później nie wykorzystują tego względem słabszych...przyjdzie kryska na matyska. :)

Obojętność jest gorsza od faszyzmu! – dobrze że ktoś założył ten temat

Aha jak chcecie zakończyć temat to nie dopisujecie kolejnych postów mniej lub bardziej trafnych z akcentem na mniej
kasiulka21
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 lipca 2007, 18:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: kasiulka21 »

:cwaniak:
Awatar użytkownika
wesemir
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 17:34
Lokalizacja: Jasło / Krakow

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wesemir »

brphp :P glupoty kazdy dostanie to na co zasluzyl :>
Zablokowany