SEZON 2013/2014

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: juve_fan »

Marek_Myśliwiec pisze: Nikt wam nie pasuje internetowi napinacze a sami nic nie zrobicie tylko krytyka wszystkiego i wszystkich
Cytując klasyka: "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu". Był Pan, byli panowie W. był Pan B. i zawsze kończy się na tym, że "nic nie zrobili dla klubu". Tak jak tutaj ktoś niedawno napisał lepiej chyba jest usiąść w gronie etatowych malkontentów, otworzyć piwko i pienić się na wszystkich, że źli, beznadziejni i niekompetentni :) Tacy ludzie są najszczęśliwsi, bo o pracy i działalności na rzecz określonej grupy społecznej wiedzą tyle, ile wyczytają w gazetkach reklamowych Lidla. Nikt takich osób nie krytykuje, nikt ich nie atakuje poprzez anonimowe konta na forum, bo po prostu są zwykłymi szarakami, dla których krańcową granicą odpowiedzialności w życiu jest doglądanie czy ziemniaki na obiad nie wykipiały.
Ot, zwykła jasielska rzeczywistość...
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: amaro87 »

Zgadzam się z tobą w 100% nasza jasielska mentalność. Dlatego nie ma sponsorów.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: CYNGIEL »

juve_fan pisze:
Marek_Myśliwiec pisze: Nikt wam nie pasuje internetowi napinacze a sami nic nie zrobicie tylko krytyka wszystkiego i wszystkich
Cytując klasyka: "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu". Był Pan, byli panowie W. był Pan B. i zawsze kończy się na tym, że "nic nie zrobili dla klubu".
Czy kibic nie będący działaczem nie ma prawa oceniać działalności zarządu?Coś mi tu panie juve pachnie polityką PIS ,gdzie o swoim wodzu -nihil nisi bene. A ja mimo to będę oceniał tak jak to czuję.Panowie W /a przynajmniej młody/zrobił dla klubu bardzo dużo -złego- ,pan B.zrobił dużo dobrego ale nie wszystko mu wyszło niekoniecznie z jego winy,pan M.był krótko,fakt,tak jak napisałem- cudów ni dokonał -ale nie zrobił też nic złego dla klubu.To mój osąd i można się z nim nie zgadzać. :niepewny: A to czy jestem idiotą panie juve nie takiemu dupkowi jak pan oceniać. ;)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: juve_fan »

Każdy z nich zrobił na pewno więcej niż Ty, więc nie hejtuj, bo jest to żałosne.

PS: Jeśli chcesz prowadzić dialog na zasadzie ataków ad personam to najpierw się koleżko przedstaw, bo nie gustuję w dyskusjach z anonimowymi napinaczami. Łączenie w temacie o sezonie 2013/14 Czarnych Jasło z PiS i JK to naprawdę wielka sztuka - gratuluję.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Mat »

CYNGIEL pisze:
juve_fan pisze:
Marek_Myśliwiec pisze: Nikt wam nie pasuje internetowi napinacze a sami nic nie zrobicie tylko krytyka wszystkiego i wszystkich
Cytując klasyka: "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu". Był Pan, byli panowie W. był Pan B. i zawsze kończy się na tym, że "nic nie zrobili dla klubu".
Czy kibic nie będący działaczem nie ma prawa oceniać działalności zarządu?Coś mi tu panie juve pachnie polityką PIS ,gdzie o swoim wodzu -nihil nisi bene. A ja mimo to będę oceniał tak jak to czuję.Panowie W /a przynajmniej młody/zrobił dla klubu bardzo dużo -złego- ,pan B.zrobił dużo dobrego ale nie wszystko mu wyszło niekoniecznie z jego winy,pan M.był krótko,fakt,tak jak napisałem- cudów ni dokonał -ale nie zrobił też nic złego dla klubu.To mój osąd i można się z nim nie zgadzać. :niepewny: A to czy jestem idiotą panie juve nie takiemu dupkowi jak pan oceniać. ;)
Jeśli możesz to rozwin trochę szerzej swoje osądy bo trochę nie tresciwie wyglądają
mandingo
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 lipca 2013, 14:34

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: mandingo »

ej napinacze napinacze wbijcie sobie do glowy ze w tym sezonie bd porazka za porazka,wszyscy odchodza z klubu nikt nie chce przyjsc bo za darmo to sobie mozna pograc pod blokiem apropo transferow sluchy mnie doszly ze cempa do krosna prawda?
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: wi610 »

Przemysław Ślarski podpisał roczną umowę z Sokołem Sieniawa.Patrzyłem na internecie za sparingami Czarnych Jasło nigdzie nie było więc podaje:

20 lipca - Wisłoka nowy Żmigród
24 lipca- Glinik Gorlice
27 lipca Wisłoka Dębica ?
3 sierpnia Monis Bielowy Strzegocice

Także sparingi nie za ciekawe 4 i 5 ligowe :)
Rafi79PL
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 4 września 2009, 00:25

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Rafi79PL »

Miłosz Biernacki dzisiaj na treningu Nafty Jedlicze
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: CYNGIEL »

Rafi79PL pisze:Miłosz Biernacki dzisiaj na treningu Nafty Jedlicze
Przykre.Ostatnio w niktórych meczach był lepszy od Ślarskiego.
jasło2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 października 2012, 18:20

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: jasło2000 »

Nie ma się co dziwić jak te wszystkie "dziadki" z trybun, krzykacze znający się na wszystkim i na niczym tak mu psyche zrypały, ze dziwie się chłopakowi ze w ogolę do końca dociągnął żeby grac te mecze. Mimo tego ze chłopak na prawdę na nie jednym meczu pokazał się z tej dobrej strony, albo gole nie były z jego winy to Ślarski i tak w ich oczach był najgorszy. Zapewne chorda forumowych krytyków i tak będzie uważał ze jest inaczej, ale moim obiektywnym zdaniem Ślarski jest na prawdę dobrym młodym bramkarzem.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: buła »

Orientujecie się kiedy będzie podany terminarz naszej ligi ?
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: kuba1975 »

no to zosalismy bez bramkarza :cisza: :cisza:
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Mat »

kuba1975 pisze:no to zosalismy bez bramkarza :cisza: :cisza:
Nie panikuj jest jeszcze Roland Kmiecik... :ok:
Damy radę :-)
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: kuba1975 »

obawiam sie ze moze byc tak jak z krasnikiem na jesien..
nie wiadomo kto zostaje
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Mat »

kuba1975 pisze:obawiam sie ze moze byc tak jak z krasnikiem na jesien..
nie wiadomo kto zostaje
Smutne ale Czarnym cieżko bedzie sklecić przyzwoitą 11 meczową a o kadrze 18-20 osób to chyba juz bedzie tylko mozna pomarzyć. Czarnych widzę bardzo Czarno, a i jeszcze wątek o którym nie sposób nie wspomnieć to nie spełnione obietnice Pana Bazana względem zawodników oraz innych podmiotów, oraz brak zarządu klubu który jesli to prawda ze działa w trzy osoby to działa nie prawnie i powinien jak najszybciej uregulować ta kwestie gdyż ktoś kiedyś może ich gonić za ta sytuacje (oby nie).
ODPOWIEDZ