Meble, gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
ona-1986
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 listopada 2012, 20:39

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ona-1986 »

No niestety Relax ma duży wybór, ale nachalność obsługi odstrasza potencjalnych klientów. Znajomy kupił tam zestaw wypoczynkowy, po kilku miesiącach chciał złożyć reklamacje jednak obsługa nie była już tak pomocna jak przy wyborze mebli. Chcą tylko aby komuś coś wepchnąć a potem spadaj człowieku, my cię nie znamy. Z tego co wiem to był już na tym forum wątek na z tematem RELAX MEBLE i jakoś komuś zapewne nie spasował i został usunięty, a ja się pytam dlaczego ???
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: rkoh »

ej kater, dlaczego w prawie kazdej swojej wypowiedzi linkujesz do stron? nie ma chyba rzeczy, której nie robiłeś "miesiąc temu" albo "właśnie"
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: marcel12 »

tylko internet
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Zynek6 »

tak myślę i chyba w sklepie meblowym kupisz meble.
Pikaczu
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 3 lipca 2011, 11:16

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Pikaczu »

ewitka pisze:ja prawie wszystkie meble zamawiałam przez internet, przede wszystkim ze względu na cenę, najbardziej jestem zadowolona sypialni, w której są meble klasyczne drewniane zakupione w sklepie seart
tak...tak...a pracujesz w Jaśle i krzyczysz że zarobki masz kiepskie...tylko in ternet na zakupy a podkarpacie skansenem szybciej zostanie.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: sylwula13 »

Zynek6 pisze:tak myślę i chyba w sklepie meblowym kupisz meble.
też mam takie wrażenie :D
maleoo
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:47

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: maleoo »

Heyki.
Troszkę zareklamuję ;) Jeśli Ci się styl podoba to możesz wybrać sobie jakieś mebelki z IKEI.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Diego Forlan »

Witam. Nie wiecie czy w Jaśle/okolicy nie można kupić używanych mebli? Chodzi mi konkretnie o sofe lub coś w tym stylu. Oczywiście pomijam rupieciarnie w Niegłowicach.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: avicularia »

Diego Forlan pisze:Witam. Nie wiecie czy w Jaśle/okolicy nie można kupić używanych mebli? Chodzi mi konkretnie o sofę lub coś w tym stylu. Oczywiście pomijam rupieciarnie w Niegłowicach.
Jakieś dwa lata temu kupiliśmy czarny, skórzany narożnik w z ofert z ogłoszeń na portalu. Oczywiście bądźmy szczerzy, są to meble z wystawek przeddomowych z Niemiec lub Austrii, czyli to, co ludzie na zachodzie wyrzucili na śmieci :] Narożnik jest w całkiem dobrym stanie, jak na razie nie potrzebuje renowacji, chociaż wiadomo,że za parę lat będzie trzeba to i owo podreperować
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: cytrynowakredka »

a ja proponuje zrobić na wymiar, wybierasz co chcesz,na dobrych akcesoriach a wtedy meble będą służyć długimi latami, a nie jak te ze sklepów meblowych są jak z katonów, delikatne i się po kolei coś w nich psuje-to zawiasy skrzypią, rdzą zachodzą zawiasy, uchwyty się psują, całe się kiwają i odkleja się ta okleina wykończeniowa, ja robię teraz już tylko i wyłącznie na wymiar, bo już się przejechałam na tych sklepowych mebelkach.
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: marcel12 »

no ja mam takie na wymiar w kuchni , farba przy galkach zeszla po roku , zawiasy zardzewiale, szuflady porozklejane a miało być wszystko najlepszego gatunku, jedyny plus ze wszystko na styk wkomponowane w kuchni, a mam meble robione seryjnie z niemiec 15 lat i jak nowe,
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: cytrynowakredka »

zależy też u kogo robisz te meble, trzeba mieć sprawdzonego stolarza, ja mam i robię tylko u niego, bo mam go od znajomych
paul_proteus
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 22 maja 2013, 09:26

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: paul_proteus »

celina32 pisze:Ja meble a konkretnie krzesła łódź zamawiałam w tym sklepie i bardzo sobie chwalę ;) Zależało mi na dobrej jakości w niskiej cenie i to dostałam. Naprawdę warto poszukać fajnych mebli w sieci - takie sklepy oferują niekiedy o wiele niższe ceny niż stacjonarne.
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ewelinka21 »

jesli chcecie miec dobre meble to polecam tylko sklep na ul. Kasprowicza miła obsługa z cena mozna sie dogadac dowóz do klijenta na terenie Jaslo gratis tak ze polecam tyljko TOP MEBLE koło Chinczyka po drugiej stronie ulicy a o RELAKSIE to nie chce słyszec nawet kupiłam naroznik to z reklamacja na materiał miałam tyle kłopotu ze nie pujde donich nigdy po nic.POLECAM TYLKO TOP MEBLE UL> KASPROWICZA wjazd brama nie ten pierwszy od ul. tylko ten za brama strzałki panstwa skieruja donich
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Człowiek Legenda »

Witek- Kraków, najlepsze meble!
ODPOWIEDZ