Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Łyssy »

Czy ktoś wie gdzie w Jaśle można kupić piwo z browaru w Grybowie ???
ribka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 13 lutego 2012, 10:30

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: ribka »

Najlepiej to szukaj w MPM na kopernika, ale to powinno być również w kauflandzie, przynajmniej tak pisze na stronie browaru.
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Magladenka »

Jest w tym nowym sklepie alkoholowym na Szajnochy, El Dorado. Koło Zakładu Pogrzebowego (przynajmniej spokojne sąsiedztwo mają:P)
xmax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 268
Rejestracja: 2 maja 2011, 10:53

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: xmax »

W "ABC" na Kopernika też jest.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Łyssy »

Wielkie dzięki.
Koniec tematu.
lord Viader
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 19:49

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: lord Viader »

ale też i Grybowskie teraz , zwłaszcza niepasteryzowane, z jakiejś nowej serii - smakuje wyśmienicie - polecam , tylko tudno to dostać.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Łyssy »

Słyszałem, że najlepiej samemu pojechać do browaru :)))
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Akasha »

W Agro Markecie kupowałam :D
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Drapichrust »

lord Viader pisze:ale też i Grybowskie teraz , zwłaszcza niepasteryzowane, z jakiejś nowej serii - smakuje wyśmienicie - polecam , tylko tudno to dostać.
Dokładnie. Najlepiej samemu jechać, no i trafić na to piwo. Faktycznie jest niepasteryzowanie. Okres przydatności do spożycia wynosi 17 dni. A jak trafisz na lane. Palce lizać. Gdy miejscowi dowiadują się że jest lane w mig znika. Przychodzą ludzie z co najmniej 2 litrowymi butelkami (trafiają się też osoby które przynoszą bańki po mleku) i napełniają piwem. Jedno i drugie piwo - rewelacja smakowa.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Pemek94 »

Potwierdzam, w browarze lane piwko jest cudowne. Do tego cena niska, nic tylko tam mieszkać :D A w Jaśle dostać to piwo już można w wielu sklepach, jeszcze niedawno był problem ale teraz i Kaufland ma i MPM, El Dorado, Agro ;)
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Łyssy »

Skuszony waszymi zachętami polazłem do MPM-u na JPII i zrobiłem przegląd półki. Znalazłem tam piwko z Grybowa ale znalazłem też piwo o nazwie Świeże z Mazur, niepasteryzowane z browaru w Olsztynie. Bardzo dobre, leciutka goryczka niepsująca smaku, niezbyt mocne bąbelki niewalące w nos przy głębszym gulu :)
Ale to i tak pikuś ;) W niedzielę zapuściłem się do źródła - do browaru i wytachałem stamtąd 4 litry piwa lanego, niefiltrowanego. Własnie dopijam końcówkę..... Poezja :P Niezbyt mocne, fajnie mętne, nie wali żadną chemią, po prostu CUDO :piwo:
zajefajnie się je degustuje, nie ma czkawki ani kaca. Chyba zostanę koneserem :hyhy:
A, kierowniczka tego wodopoju powiedziała mi, że to lane niefiltrowane mają ciągle, chyba, że keg się skończy i wtedy trzeba poczekać ze 20 min, ale warto :)))
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Mecenas »

Łyssy pisze:Skuszony waszymi zachętami polazłem do MPM-u na JPII i zrobiłem przegląd półki. Znalazłem tam piwko z Grybowa ale znalazłem też piwo o nazwie Świeże z Mazur, niepasteryzowane z browaru w Olsztynie. Bardzo dobre, leciutka goryczka niepsująca smaku, niezbyt mocne bąbelki niewalące w nos przy głębszym gulu :)
Ale to i tak pikuś ;) W niedzielę zapuściłem się do źródła - do browaru i wytachałem stamtąd 4 litry piwa lanego, niefiltrowanego. Własnie dopijam końcówkę..... Poezja :P Niezbyt mocne, fajnie mętne, nie wali żadną chemią, po prostu CUDO :piwo:
zajefajnie się je degustuje, nie ma czkawki ani kaca. Chyba zostanę koneserem :hyhy:
A, kierowniczka tego wodopoju powiedziała mi, że to lane niefiltrowane mają ciągle, chyba, że keg się skończy i wtedy trzeba poczekać ze 20 min, ale warto :)))
Popieram w 100% - niepasteryzowane i niefiltrowane piwo lane... pychota :)))))))))))
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: wieśniak »

A jaka cena tego piwka w browarze ?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Łyssy »

3 zeta za 0,5 L.

Prawdopodobnie będę się wybierał w przyszłym tygodniu jakby ktoś chciał :piwo:
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Piwo z browaru Grybów w Jaśle

Post autor: Mecenas »

wieśniak pisze:A jaka cena tego piwka w browarze ?
Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 2,80 lub 2,90 zł za 0,5 L - czyste butelki 1,5L plastikowe dają gratis :)
ODPOWIEDZ