Jaki depilator wybrać?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
ciasteczkowy_potwór
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2012, 17:59

Re: Jaki depilator wybrać?

Post autor: ciasteczkowy_potwór »

wiem, że temat dotyczy depilacji ale ja gorąco polecam elektryczną golarkę damską. Osobiście używam Philips Ladyshawe, dostałam ją w prezencie.
Zero bólu, raz-dwa i po robocie a nogi naprawdę gładkie. Po zwykłych maszynkach miałam problem z wrastającymi włoskami, a po tej problemu brak. I posiada bardzo przydatny trymer :rotfl:. Oczywiście są też minusy bo nogi trzeba golić częściej niż po depilatorze, ale coś za coś.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Jaki depilator wybrać?

Post autor: marley »

fonia pisze:Ja mam Braun Silk-epil 7 i jestem z niego bardzo zadowolona. Podoba mi się głównie fakt, że można go używać pod prysznicem.
ja również posiadam taki i faktycznie pod prysznicem mniej boli ,ale skóra po wydepilowaniu i tak nie jet idealnie gładka :looka:
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Jaki depilator wybrać?

Post autor: cytrynowakredka »

też bym kupiła sobie depilator, ale za duży wybór jest, ale trzeba się na coś zdecyować :)
Zyjintensywnie
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 czerwca 2013, 11:48

Re: Jaki depilator wybrać?

Post autor: Zyjintensywnie »

W naszym artykule znajdziecie wiele informacji na temat depilacji: http://www.zyjintensywnie.pl/gladko-poszlo/ Polecamy!
Obrazek
martynika
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 4 października 2013, 12:47

Re: Jaki depilator wybrać?

Post autor: martynika »

moim zdaniem najlepszy jest braun, ta marka specjalizuje się w tej branży.
kejzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 21:20

Re: Jaki depilator wybrać?

Post autor: kejzi »

Używam/ałam Rowenty, kupiona jakieś 6 lat temu i jak depilowałam się regularnie, to bolało coraz mniej, ale jak tylko przestałam - wiadomo w lato nie będzie człowiek czekał, aż będzie odpowiednia długość włosków, to masakra jakoś nie mogę do tego wrócić, bo ból mnie przeraża, ale coś za coś ;) Muszę porozglądać się za jakimiś nowościami, więc jak ktoś znajdzie dobrą ofertę może mi podesłać;)
ODPOWIEDZ