Defqon one

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Defqon one

Post autor: proste1 »

Witam od paru dni jestem w Polsce wróciłem Z Holandii gdzie od Kwietnia grałem w Klubie luna w czerwcu odbył się w Holandii Defqon one Światowej sławy impreza tylko z muzyką klubową również brałem w niej udział jako Dj. Było bardzo dużo polaków na tej imprezie po Festiwalu rozmawiałem z organizatorami imprezy i pytali mnie dlaczego w Polsce nie odbywa się taki festiwal jak Defqon one ??????? sam nie wiedziałem co odpowiedzieć ale miałem dość czasu do namysłu i czemu u nas by nie można czegoś takiego zrobić Polski Defqon one wszystko zależy od organizatorów ja ze swojej strony mogę wystąpić za darmo ale sam takiej imprezy masowej nie po prowadzę trzeba o wiele więcej dj-ów dla organizatorów to bardzo wielka kasa czekam na czyjąś odpowiedz Pozd.Dj.Rufian :ok:
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Defqon one

Post autor: proste1 »

Nie ma Chętnych do zorganizowania imprezy takiej jak defqon1 ??? Jeśli ktoś ma jakieś namiary na władze organizujące imprezy masowe proszę o podanie do nich kontaktu na pw
cys_22
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:18

Re: Defqon one

Post autor: cys_22 »

Jakby było coś takiego jak defqon lub qlimax w Polsce to bym pojechał z chęcią.
Tylko żeby byli dobrzy dj'e tacy jak Headhunterz lub Showtek.

PAMIETAJCIE!!!! >>>HARDSTYLE<<< never DIE!!!
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Defqon one

Post autor: proste1 »

No i właśnie coś takiego chcemy zorganizować pierwsza taka impreza w polsce i to właśnie u nas tylko jak na razie nie widzę żadnego odzewu od żadnych władz organizacyjnych
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Defqon one

Post autor: sylwula13 »

rzeczywiście brałeś udział ale chyba w śnie . nie wiesz chyba co to jest prawdziwy dj .
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Defqon one

Post autor: proste1 »

W śnie to Może i ty brałeś w życiu nie byłeś na defqonie ani w qlimaxie a ja na defqonie brałem udział jako dj i tyle na ten temat czekam na dalszą odpowiedz od innych osób
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Defqon one

Post autor: sylwula13 »

hahahha akurat byś się zdziwił ! :D
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Defqon one

Post autor: proste1 »

Akurat to ja od 3 lat gram w Holenderskim klubie Luna Słyszałeś może o nim ??? wątpię Pod koniec września wracam do Klubu Luna i czekam na defqon one w 2014 roku ma być o wiele więcej dj-i z polski między innymi rezydenci z energy 2000 co do defqona w polsce widzę że nie ma chętnych na zorganizowanie tej imprezy więc dalej będą puszczane kawałki disco polo na festynach pozd.Dj.Rufian
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Defqon one

Post autor: sylwula13 »

wychodzi na to ze jestes dj marzen. na takich imp napewno nie gra bbyle kto a jeszcze z polski:-D hahah dj rufian ty wiesz kto to jest ruffian? jeszcze po kims ksywke brac haha dobre;-d a poza tym qlimax to przezytek;-d mooj chłopak zabrał mnie na masters of hardcore i moh australia i dominator gdzie graja prawdziwe gwiazdy angerfist nosferatu i wiele innych i ty sie porownujesz do takich? ty jedynie mozesz urzadzic wiejska potupanke w stodole ze znajomymi i kupic laser w sklepie po 2.50 i poswiecic a nie zgrywac sie ze brało sie udział w takich imp. bo byle kogo nie dopuszczaja do scen takich co sciagna program na komputer do mixowania i mysla ze odrazu beda dj hahah a kiedy sie obudzisz ze snu daj znac;-) moze cie wezma w kolejnym na MOH lub inne jeszcze ;-) polecam 3 sen na scenie SYNDICATE!!!!
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Defqon one

Post autor: proste1 »

Ha ha ha byłaś gdzieś raz i się zgrywasz co to nie widziałas a tak szczerze to wiesz co widziałas dopisz sobie sama po pierwsze klub luna jest to polski klub w holandi gdzie przeważnie sami polacy biorą udział w imprezie jeszcze za mało wiesz i wogóle już nie pisz bo szkoda mi słów na twoje durne posty co do dj - a ruffiana to bardzo go dobrze znam z luny bo grał parę razy gościnnie w klubie i zauważ tą rużnice że moja łszyksywe pisze się przez jedno f a jego przez dwa więc mi nie mów że się poruwnuje do niego pogadaj że swoim chłopakiem może zabierze cię na disco polo bo tylko tam się nadajesz do stodoły !!
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Defqon one

Post autor: clashtorny »

denny temat denna wiejska muzyczka, nikt tego badziewia w Jaśle na pewno nie będzie chciał robić :) u nas tylko rockowe koncerty mają prawo bytu Rock jest prawdziwą muzyką a nie szmelc z komputera XD
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Defqon one

Post autor: sylwula13 »

jak do mnie piszesz to zacznij używać słownika to po pierwsze. po drugie zal słuchac napewno jak grasz i jeszcze odziwo sie chwalisz ze na defqon.1 grałes? tam napewno nie dopuszczaja do sceny dj ktorzy miksuja na kompie muzyke.Jakos na tym defqonie nie było o tobie słychac a do tego moj chłopak zabiera mnie na konkretne imprezy a nie na jakies gowna jak jakis nowy dj sadzi ze umie grac i zmiksuje piosenke i mysli ze jest juz dj. proponuje jednak ze znajomymi w stodole imprezowac napewno bedziesz krolem sceny :-) Co jak co ale w holandii nie licz na wiele bo to tylko marzenia :-) hardstyle juz jest cienki a prawdziwe imp to przy muzyce hardcore! na ktorej rufian moze popatrzec z daleka na gwiazdy :-) a co do rufiana to mogłes lepsza ksywke wymyslic a nie odmałpowac usuwajac jedno f .Jezeli uwazasz ze jestes taki sławny to moze pokaz jakies dowody tego ze grasz tak bo na słowo kazdy sławny jest jak sni i fantazje ma po alkoholu
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Defqon one

Post autor: proste1 »

Chcesz zobaczyć proszę bardzo zapraszam do klubu luna 17 września jak cię tak twój chłopak zabiera to zabierze cię i tam klub luna Hanower tyle z mojej strony
proste1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 czerwca 2012, 21:05

Re: Defqon one

Post autor: proste1 »

I proszę o zamknięcie tematu przez admina bo nie będę prowadził głupiej gadki z jakąś . . . . dziewczyna która była raz na jakiejś konkretnej imprezie i myśli że już widziała wszystko opowiem w Holandi co rodacy myślą . Tyle z mojej strony
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Defqon one

Post autor: sylwula13 »

to po co zakładasz takie denne tematy i się wymądrzasz swoją zacną sławą ? Jaślanie nie są zainteresowani Twoimi dennymi imprezami z tego co widzisz .. a skoro taki z ciebie dobry i sławny Dj to dlaczego chcesz występować "za darmo" ??? chyba jednak nie jesteś tak rozchwytywany jak piszesz.. zorganizuj sobie taką imprezę w domu, zaproś znajomych, wystąpisz "za darmo" i będziesz mógł w Holandii się pochwalić, że sam zorganizowałeś taką imprezę dla nielicznej grupki i zrobiłeś to zupełnie bezinteresownie . jak napisał kolega wyżej Jaślanie nie chcą słychać takiego "szmelcu z komputera" więc wracaj do Holandii i graj tam hahaha .
Aaaa i jeszcze prosisz admina o zamknięcie tematu, bo wyszło na jaw jaki to "sławny" jesteś ? ale nie przejmuj się Holendrzy zapewne nie czytają tematów z jaslo4u więc nikt się nie dowie hahahahahah..



OFF TOPIC !
ODPOWIEDZ