przeterminowana kultura

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
ann
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 lipca 2007, 21:27
Lokalizacja: z bliska

przeterminowana kultura

Post autor: ann »

Witam

Ktoś napisał już o bałaganie na stronach jasielskiego portalu; wiem że najłatwiej jest krytykować, ale po co istnieje ten portal, jeśli nie ma w nim bieżących informacji, chodzi o dział kulturalny. Czy tam ktoś zapadł w sen zimowy???? Przecież są wakacje i dużo się dzieje tylko nikt nic nie wiem co w trawie piszczy!!!!Informacje kuturalne i repertuar kina dawno już są po dacie wskazanej do spożycia!!!!! czy to się kiedyś zmieni??? pytam
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: przeterminowana kultura

Post autor: wuju »

jaslo4u.pl podobnie jak cały Sejm udało się na urlop i czeka na kolejne wybory :hyhy:

Swoją drogą kultura w Jaśle jest niestety prawie zawsze przeterminowana :/
Kolkrak
Administrator
Administrator
Posty: 18
Rejestracja: 2 października 2006, 12:39
Lokalizacja: Jaslo

Re: przeterminowana kultura

Post autor: Kolkrak »

ann pisze: po co istnieje ten portal, jeśli nie ma w nim bieżących informacji, chodzi o dział kulturalny. Czy tam ktoś zapadł w sen zimowy???? Przecież są wakacje i dużo się dzieje tylko nikt nic nie wiem co w trawie piszczy!!!!Informacje kuturalne i repertuar kina dawno już są po dacie wskazanej do spożycia!!!!! czy to się kiedyś zmieni???
Jeśli chodzi o kino to przez ostatnie kilka tygodni było nieczynne, natomiast repertuar dzisiaj został zaktualizowany. Który dział masz na myśli mówiąc informacje kulturalne?
ann pisze:czy to się kiedyś zmieni???
Pracujemy nad tym i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej:/
ann
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 lipca 2007, 21:27
Lokalizacja: z bliska

Re: przeterminowana kultura

Post autor: ann »

Witam

Dziękuje za reakcje w sprawie aktualizacji repertuaru kina. Dobrze wiedzieć że sugestie, o które prosicie na form nie trafiają w próżnię, a to w naszej rzeczywistości jest nagminnym zjawiskiem. Wiem, że bieżące informacje kulturalne podawane są w WYDARZENIACH KULTURALNYCH to w takim razie po co KALENDARZ IMPREZ, gdzie czas stanął na imprezach z maja, a w INFORMATORZE tURYSTYCZNYM, który nie jako ma być wizytówką ciekawych miejsc w regionie i zachęcać do zwiedzania znalazło się zaledwie 12 pozycji. A wszyscy dobrze wiemy, że u nas naprawdę jest co zwiedzać i nasz teren obfituje w piękne miejsca. My (mieszkańcy Podkarpacia) to wiemy (choć nie wszyscy), ale co z przyjezdnymi którzy chcieliby też się dowiedzieć?????To nie jest krytyka:)Ale naprawdę warto żeby w tej dziedzinie coś się zadziało ;)
Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 6 lipca 2006, 11:54
Lokalizacja: Jasło

Re: przeterminowana kultura

Post autor: Hejowiec »

W sumie racja. Wartoby dodac wiecej info w dziale turystyka. Cos 'na bierząco' - o watrze, imprezach itp. Tak zeby ten dzial zyl.
ann
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 lipca 2007, 21:27
Lokalizacja: z bliska

Re: przeterminowana kultura

Post autor: ann »

Coś zaczęło się dziać w dziale kulturalnym !! :) , oby tak dalej!!

[ Dodano: 19 Wrzesień 2007, 20:36 ]
Nie lubie się powtarzać, ale wiadomości, o tym co w trawie piszczy w okolicy, odżyły naprawdę:) i za to warto pochwalić :super:
koes
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 10:52
Lokalizacja: stąd

Re: przeterminowana kultura

Post autor: koes »

ann, no wiadomo co sie dzieje w okolicy.
ODPOWIEDZ