SEZON 2013/2014

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Jozin »

kibic1910 pisze:jozin trollu internetowy, zmykaj do swojej budy i szczuj tam swoje pieski. Proponuję wszystkim tu obecnym zastosować sie do powiedzenia " Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi Cie na swój poziom i pokona doświadczeniem"
Co, zabolało kilka słów prawdy ?
No cóż........
jogojebe
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 17:41

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: jogojebe »

copACABana pisze:Jozin - skoro masz wy.jebane za przeproszeniem w sponsorowanie klubu to czas najwyższy byś nie wypowiadał sie na tematy które masz w h.uju.
A reszta osób co ma tak dużo do powiedzenia na temat trenera i wogóle to - ogarnijcie sie bo jeszcze sie sezon nie zaczał a WY już wszystkich przekreślacie, przez takich jak WY ludzie sie tylko śmieją o tym ze sezon sie nie zaczał i wogole a WY juz trenera skreślacie, jeżeli chcecie dobrze dla klubu to pomóżcie a nie stukacie tylko w klawiature i oceniacie cały zarząd i klub.
ty to najwiekszy kibic jestes! chodzisz zaledwie rok na mecze a masz juz najwiecej do powiedzenia. takie tematy zostaw ludziom co maja juz jakis staż w tej dziedzinie...
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: copACABana »

jogojebe pisze:
copACABana pisze:Jozin - skoro masz wy.jebane za przeproszeniem w sponsorowanie klubu to czas najwyższy byś nie wypowiadał sie na tematy które masz w h.uju.
A reszta osób co ma tak dużo do powiedzenia na temat trenera i wogóle to - ogarnijcie sie bo jeszcze sie sezon nie zaczał a WY już wszystkich przekreślacie, przez takich jak WY ludzie sie tylko śmieją o tym ze sezon sie nie zaczał i wogole a WY juz trenera skreślacie, jeżeli chcecie dobrze dla klubu to pomóżcie a nie stukacie tylko w klawiature i oceniacie cały zarząd i klub.
ty to najwiekszy kibic jestes! chodzisz zaledwie rok na mecze a masz juz najwiecej do powiedzenia. takie tematy zostaw ludziom co maja juz jakis staż w tej dziedzinie...

hahahah beka załóż jeszcze 100 kont jak Ci sie nudzi :) i nie mam zamiaru sie zniżać do TWOJEGO poziomu bo domyślam sie kim jesteś :)
mandingo
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 lipca 2013, 14:34

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: mandingo »

co kur...a sie nadajecie wszyscy napinacze !!!! a na mecze zaden z was
nie chodzi pajace
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: progres »

niesamowite w jaki sposób kilku "użytkowników" potrafi zrobić z forum piaskownice dla zakompleksionych dzieciaków :wstyd:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: CYNGIEL »

Dzisiaj zaczynamy.Nigdy nie liczyłem na inny wynik niż zwycięstwo ale w obecnej sytuacji będę zadowolony i z remisu.Dębica ma podobno niekiepski skład i grają u siebie.A może jednak przywieziemy komplet punktów? :D :ok:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: CYNGIEL »

Niestety,przegraliśmy 1:0.W środę będzie lepiej.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Mat »

Niestety ale trzeba sie przyzwyczaić do tego. Juz kolejny sezon zawodnicy rozpieszczaja kibiców przegranymi. Powoli w kierunku kolejnej ligi.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: kuba1975 »

wisloka co prawda to beniaminek,ale wzmocniony chocby Remutem..
my całkiem inny sklad niz w 3lidze czy chocby z sezonu z przed 2lat...
trudno wyrokowac ,na pewno mecz w srode duzo wyjasni,jak nasza mlodziesz zaprezentujesie na tle solidnego zespolu z nowotanca
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: kuba1975 »

http://www.czarnijaslo.pl/minimalna-por ... k-iv-ligi/
a gdzie grający prawie we wszystkich sparingach Madejczyki
Huan Pinera
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 19:54

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Huan Pinera »

Chciałem się powymądrzać. Każdy ma prawo wyrazić kulturalnie swoją opinię. Zawsze moje serce biło dla Czarnych ale ręce opadają kiedy widzę do czego doprowadzili ludzie który dorwali się do klubu. Chciałbym zwrócić uwagę że do III ligi weszliśmy z długiem. (Omijam tutaj Pana Prezesa Bazana bo w dużej mierze wpompował swoją kasę w klub. Szkoda tylko że nieodpowiednio dobrał sobie doradców.) Błędy popełnione po awansie jakimi było ściągnięcie i płacenie grajkom z zewnątrz co na wstępie zepsuło atmosferę w klubie. Kolejna rzecz to zatrudnienie i pensje trenera i dyrektora, którzy fajnie to między sobą rozegrali, szkoda tylko że spalili za sobą mosty a kiedy klub ich potrzebował nie kwapili się i uciekli z podkulonym ogonem. W Jaśle jest masa szkoleniowców, która w tym czasie pracowałaby by za "uścisk dłoni" Druga drużyna też generuje koszty, w takiej sytuacji finansowej klubu zdecydowanie niepotrzebnie wystartowała.

Tak się zastanawiam, skoro wiemy jakie grosze zarabiają trenerzy grup młodzieżowych dlaczego nie poznaliśmy płac trenera I zespołu i dyrektora sportowego? A może gdzieś jest taka informacja tylko ja przeoczyłem.
Skoro UM Jasła dotuje klub z naszych podatków to chyba mamy prawo wiedzieć na co idą pieniądze? Chyba że klub jest prywatną zabawką.

Czarnym potrzebny jest Manager przez duże "M", który na zimno kalkuluje a nie tylko kieruje się sercem i marzeniami.

Moim zdaniem wyniki sportowe należy odłożyć na bok i budować klub od podstaw zaczynając od załatania budżetu.
W mojej ocenie powinniśmy wystartować nie w IV lecz w V lidze co znacznie ograniczyłoby koszty.

W Jaśle przez najbliższe stulecie nie będzie klubu z lat jego świetności XXw. Za to mamy wspaniałą młodzież oraz sercem oddanych nauczycieli futbolu. Należy im tylko nie przeszkadzać w pracy.

Moim zdaniem czas zmienić filozofię i zamiast inwestować w ligową sinusoidę która przynosi tylko straty, nerwy i upokorzenia, profesjonalnie zająć się szkoleniem dzieciaków - z tego za 15 lat przynajmniej można zrobić pieniądze, być dumnym i mieć satysfakcję.

"Moją wypowiedź proszę traktować jak Pismo Święte którego nie analizuje się wyciętymi cytatami fragmentów"

Pozdrowienia z Hiszpanii :)
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: kuba1975 »

o i sypnelo niespodziankami.. pilzno przegrywa w mokkrzyszowie , a nisko wygrywa w tuczempach :P
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Tur »

Huan Pinera pisze:Chciałem się powymądrzać. Każdy ma prawo wyrazić kulturalnie swoją opinię. Zawsze moje serce biło dla Czarnych ale ręce opadają kiedy widzę do czego doprowadzili ludzie który dorwali się do klubu. Chciałbym zwrócić uwagę że do III ligi weszliśmy z długiem. (Omijam tutaj Pana Prezesa Bazana bo w dużej mierze wpompował swoją kasę w klub. Szkoda tylko że nieodpowiednio dobrał sobie doradców.) Błędy popełnione po awansie jakimi było ściągnięcie i płacenie grajkom z zewnątrz co na wstępie zepsuło atmosferę w klubie. Kolejna rzecz to zatrudnienie i pensje trenera i dyrektora, którzy fajnie to między sobą rozegrali, szkoda tylko że spalili za sobą mosty a kiedy klub ich potrzebował nie kwapili się i uciekli z podkulonym ogonem. W Jaśle jest masa szkoleniowców, która w tym czasie pracowałaby by za "uścisk dłoni" Druga drużyna też generuje koszty, w takiej sytuacji finansowej klubu zdecydowanie niepotrzebnie wystartowała.

Tak się zastanawiam, skoro wiemy jakie grosze zarabiają trenerzy grup młodzieżowych dlaczego nie poznaliśmy płac trenera I zespołu i dyrektora sportowego? A może gdzieś jest taka informacja tylko ja przeoczyłem.
Skoro UM Jasła dotuje klub z naszych podatków to chyba mamy prawo wiedzieć na co idą pieniądze? Chyba że klub jest prywatną zabawką.

Czarnym potrzebny jest Manager przez duże "M", który na zimno kalkuluje a nie tylko kieruje się sercem i marzeniami.

Moim zdaniem wyniki sportowe należy odłożyć na bok i budować klub od podstaw zaczynając od załatania budżetu.
W mojej ocenie powinniśmy wystartować nie w IV lecz w V lidze co znacznie ograniczyłoby koszty.

W Jaśle przez najbliższe stulecie nie będzie klubu z lat jego świetności XXw. Za to mamy wspaniałą młodzież oraz sercem oddanych nauczycieli futbolu. Należy im tylko nie przeszkadzać w pracy.

Moim zdaniem czas zmienić filozofię i zamiast inwestować w ligową sinusoidę która przynosi tylko straty, nerwy i upokorzenia, profesjonalnie zająć się szkoleniem dzieciaków - z tego za 15 lat przynajmniej można zrobić pieniądze, być dumnym i mieć satysfakcję.

"Moją wypowiedź proszę traktować jak Pismo Święte którego nie analizuje się wyciętymi cytatami fragmentów"

Pozdrowienia z Hiszpanii :)
Zgadzam się w 100%. :ok:
PEDROBCN
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 17 marca 2012, 08:31

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: PEDROBCN »

100% racja niech zaczną robić porządki od np. strony www klubu tam nic się nie dzieje nawet skład seniorów z tamtej kolejki a dla ludzi co mieszkają na emigracji to dobre choć trochę info o klubie bo już kluby z wioch zabitych dechami prowadzą swoje strony i coś tam można poczytać ale w takich tempie i z tymi pseudo działaczami to za rok okręgówka a może faktycznie klub skasują i tam np. p. Podkulski lub inny developer wybuduje centrum handlowe zajeb... Biedronkę albo średnie Tesco :hurra:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: CYNGIEL »

[quote="Huan Pinera"]

Moim zdaniem wyniki sportowe należy odłożyć na bok i budować klub od podstaw zaczynając od załatania budżetu.


W Jaśle przez najbliższe stulecie nie będzie klubu z lat jego świetności




"Moją wypowiedź proszę traktować jak Pismo Święte którego nie analizuje się wyciętymi cytatami fragmentów" Ja mimo zastrzeżenia pozwolę sobie na dyskusję z pewnymi fragmentami Twojej wypowiedzi ,z którą zgadzam się w 90% bo w 100% bez uwag był tylko statut i założenia PZPR. Ad rem.W jakim to sporcie nie chodzi o wyniki? :niepewny: drugie:- Plan perspektywiczny zakładający,że Czarni przez najbliższe 100 lat nie będą w III lidze zaskoczył mnie i przeraził.Prorok jakiś jesteś czy co? ;)
ODPOWIEDZ