A więc rozpoczynamy IV EDYCJE typera "Czarni Jasło".
Zasady jak w poprzednich edycjach.
1. Typujemy standardowo 1, X lub 2.
2. Nie ma podpórek typu 1X lub 2X.
3. Za dobrze wytypowany typ przyznawany jest 1 punkt, za zły typ 0 punktów.
4. Typ będzie zaliczony jeśli będzie wytypowany przed rozpoczęciem danego meczu.
5. Jeśli ktoś się spóźni może typować mecze te, której jeszcze się nie zaczęły.
6. Nie ma edycji postów więc typować z głową - bo nie można będzie już tego zmienić.
7. Nie ma bonusów.
8. Tabela jest wyrocznią, wiec w przypadku późniejszego walkower w danym meczu - typ rozpatrywany jest ponownie.
Zapraszam starych jak i nowych typerów.
Powodzenia
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 1 - (10-11 sierpnia)
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz
Piast Tuczempy - Sokół Nisko
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno
Zapraszam do typowania
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz
Piast Tuczempy - Sokół Nisko
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno
Zapraszam do typowania
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów X
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 2
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów X
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 2
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce x
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce x
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło X
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło X
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 2
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 2
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło x
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło x
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wolczanka W-P-Strumyk Malawa x
Kolbuszowianka-Wislok Strztzow 1
Wisloka Debica-Czarni Jaslo 1
Cosmos Nowotaniec-Stal Nowa Deba 1
Pogon Lezajsk-LKSPisarowce1
Przelecz Dukla-Jednosc Niechobrz 1
Piast Tuczempy-Sokol Nisko 1
OKS Mokrzyszow-Rzemieslnik Pilzno2
Kolbuszowianka-Wislok Strztzow 1
Wisloka Debica-Czarni Jaslo 1
Cosmos Nowotaniec-Stal Nowa Deba 1
Pogon Lezajsk-LKSPisarowce1
Przelecz Dukla-Jednosc Niechobrz 1
Piast Tuczempy-Sokol Nisko 1
OKS Mokrzyszow-Rzemieslnik Pilzno2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce X
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz X
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce X
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz X
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
- nielegalny1910
- VIP
- Posty: 598
- Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
- Lokalizacja: SZOPENA
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło X
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 2
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 2
Piast Tuczempy - Sokół Nisko X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło X
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 2
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 2
Piast Tuczempy - Sokół Nisko X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz
Piast Tuczempy - Sokół Nisko X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz
Piast Tuczempy - Sokół Nisko X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno X
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 1 - (10-11 sierpnia)
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 6:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 0:2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1:0
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 2:2
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 2:0
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 2:0
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 0:1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2:0
Czarny Lotos
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów X
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 2
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
progres
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce x
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
OBCY
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
dolo
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
zychu9
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło X
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno X
JKS
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 2
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
copACABana
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło x
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
kuba1975
Wolczanka W-P-Strumyk Malawa x
Kolbuszowianka-Wislok Strztzow 1
Wisloka Debica-Czarni Jaslo 1
Cosmos Nowotaniec-Stal Nowa Deba 1
Pogon Lezajsk-LKSPisarowce1
Przelecz Dukla-Jednosc Niechobrz 1
Piast Tuczempy-Sokol Nisko 1
OKS Mokrzyszow-Rzemieslnik Pilzno2
Messer
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
Diego Forlan
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce X
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz X
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
nielegalny1910
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło X
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 2
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 2
Piast Tuczempy - Sokół Nisko X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
sztywny
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno X
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 1 kolejki ( 5/8 typów trafionych ): OBCY, dolo, Messer.
TABELA LIGI TYPERA (po 1 kolejce):
1. OBCY, dolo, Messer - 5 pkt
2. progres - 4 pkt
3. Czarny Lotos, zychu9, JKS, copACABana, kuba1975, Diego Forlan - 3 pkt
4. nielegalny1910 - 2 pkt
5. sztywny - 0 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 6:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 0:2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1:0
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 2:2
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 2:0
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 2:0
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 0:1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2:0
Czarny Lotos
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów X
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 2
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
progres
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce x
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
OBCY
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
dolo
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
zychu9
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło X
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno X
JKS
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 2
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
copACABana
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło x
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
kuba1975
Wolczanka W-P-Strumyk Malawa x
Kolbuszowianka-Wislok Strztzow 1
Wisloka Debica-Czarni Jaslo 1
Cosmos Nowotaniec-Stal Nowa Deba 1
Pogon Lezajsk-LKSPisarowce1
Przelecz Dukla-Jednosc Niechobrz 1
Piast Tuczempy-Sokol Nisko 1
OKS Mokrzyszow-Rzemieslnik Pilzno2
Messer
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 1
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
Diego Forlan
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 2
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło 1
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce X
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz X
Piast Tuczempy - Sokół Nisko 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 2
nielegalny1910
Wólczanka Wólka Pełkińska - Strumyk Malawa 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 1
Wisłoka Dębica - Czarni 1910 Jasło X
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - LKS Pisarowce 2
Przełęcz Dukla - Jedność Niechobrz 2
Piast Tuczempy - Sokół Nisko X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno 1
sztywny
Cosmos Nowotaniec - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Sokół Nisko X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Rzemieślnik Pilzno X
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 1 kolejki ( 5/8 typów trafionych ): OBCY, dolo, Messer.
TABELA LIGI TYPERA (po 1 kolejce):
1. OBCY, dolo, Messer - 5 pkt
2. progres - 4 pkt
3. Czarny Lotos, zychu9, JKS, copACABana, kuba1975, Diego Forlan - 3 pkt
4. nielegalny1910 - 2 pkt
5. sztywny - 0 pkt
Jak bym się pomylił to pisać