zdjecia naszych tatuazy:)

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: OBCY »

Wykonanie Adam R.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: lena »

adameoo pisze:no ciekawy tylko ze tribale juztak wychodza z mody.łysy zapraszam mam cos wolnych terminow tylko daj znac kiedy tak z trzy, czer dni wczesniej
No właśnie, wychodzą z mody :(. Dobrze że mam w takim miejscu ( na krzyżach) że go mam schowanego. Ale co zrobią Ci którzy zaszaleli i zrobili sobie na rękach, nadgarstkach i stopach ? W szczególności chodzi mi o kobiety. Dzisiaj wygląda super :ok: ,nożka zgrabna, ciałko jędrne , piękne motywy no po prostu super. Ale za parę lat gdy to ciałko niestety nie jest już jędrne i wzór niemodny............. :mur: Uwielbiam tatuaże i to jest naprawdę jak narkotyk, chciałoby się więcej i więcej ale jak wcześniej wspomniał Adameoo co zrobić jak wyjdzie z mody a schować się go nie da ?
The Nun

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: The Nun »

To tatuaż wykonuje się dla siebie, czy dlatego, że to modne?
Masakra, ostatnio co druga panienka dziara sobie piórko.. Chce gdzieś odlecieć, czy co? ;)
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Messer »

The Nun pisze:To tatuaż wykonuje się dla siebie, czy dlatego, że to modne?

dla siebie. ze względu na modę to sobie można koszulkę kupić ale nie dziarę. koszulkę zawsze można kupić nową, a skórę nową to chyba nie jeszcze ;)
IndiosBravos
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 10:13

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: IndiosBravos »

pokazywanie tatuaży swoich na stronach to nie jest dobry pomysł , chyba , że ktoś jest "ułożony" heh pózniej łatwiej kogoś wykryć :)
The Nun

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: The Nun »

Messer pisze:
The Nun pisze:To tatuaż wykonuje się dla siebie, czy dlatego, że to modne?

dla siebie. ze względu na modę to sobie można koszulkę kupić ale nie dziarę. koszulkę zawsze można kupić nową, a skórę nową to chyba nie jeszcze ;)
To było pytanie retoryczne.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: ananasek »

lena Zrobiłaś sobie tatuaż, a teraz się go wstydzisz i cieszysz się, że jest on w niewidocznym miejscu ? :rotfl:

Ja mam 2 tatuaże. Żadne gwiazdki, jaskółki, piórka i nie obchodzi mnie to czy komuś się one podobają czy nie. Jeżeli się robi tatuaż to chyba warto przemyślec jaki wzór wybrac, żeby za 10 lat nie myślec tylko jak go tu schowac :)

Tak samo jak teraz przeminęła moda na tribale, pająki i ciernie tak za chwile przeminie moda na jaskółki i piórka.
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: lena »

ananasek pisze:lena Zrobiłaś sobie tatuaż, a teraz się go wstydzisz i cieszysz się, że jest on w niewidocznym miejscu ? :rotfl:

Ja mam 2 tatuaże. Żadne gwiazdki, jaskółki, piórka i nie obchodzi mnie to czy komuś się one podobają czy nie. Jeżeli się robi tatuaż to chyba warto przemyślec jaki wzór wybrac, żeby za 10 lat nie myślec tylko jak go tu schowac :)

Tak samo jak teraz przeminęła moda na tribale, pająki i ciernie tak za chwile przeminie moda na jaskółki i piórka.

Ja nie napisałam że się go wstydzę. Ja napisałam że cieszę się że go mam w takim miejscu że go nie widać. Chodzi mi o to że sama decyduję kiedy go chcę eksponować a kiedy nie ;) . A wstydzić się ? raczej nie bo tak jak mówię MAM GO SCHOWANEGO i póki jeszcze mogę ,to go pokazuję bo uważam że jednak jest to seksi. A wyobraź sobie kobietę , starą kobietę która ma ręce styrane, pomarszczone w plamy wątrobowe (chyba tak się nazywają te plamy?) i np. pajączek lub jaszczurka lub obojętnie co na tych rękach. Nie, niefajnie to będzie wyglądać. Jeszcze tego nie widać bo nasze babcie nie zdobiły w ten sposób ciał ale to pokolenie dziewczyn kiedyś też się zestarzeje. Dlatego naprawdę trochę wyobraźniiiiiiiiiiii !
I na koniec , dla mnie ani na tribale ani na jaskółki, pająki i co tam jeszcze moda nie przeminie bo uwielbiam tatuaże ( oczywiśćie profesjonalne)ale tylko na młodych ciałach. Bo na starych...........no nie jest to seksi i już.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: ananasek »

lena Oj tam, ja bym ją postrzegała jako fajną babcie :rotfl:
Załączniki
109703.jpg
109703.jpg (50.48 KiB) Przejrzano 6283 razy
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: lena »

ananasek pisze:lena Oj tam, ja bym ją postrzegała jako fajną babcie :rotfl:
:D pocieszyłaś mnie , dzięki Bogu mając 80 lat (o ile dożyję ) to tylko w bikini na plaży będzie go widac :hurra:
gonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 18:47

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: gonzo »

Szkoda, ze to az tak trwale.
maximusica
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 sierpnia 2013, 22:06

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: maximusica »

Tatuaże to popularna forma charakteryzacji swojego ciała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni chętnie korzystają z salonów tatuaży. Najważniejszą rzeczą jest wybranie odpowiedniego salonu z odpowiedzialnym tatuażystą, oraz wytypowanie odpowiedniego miejsca i wzoru tatuażu. Oto kilka propozycji na plecy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: japonka12 »

już od jakiego czasu mysle zrobić sobie tatuaż,pewne hasełko w pewnym miejscu. kogo mi polecacie? ja jestem zielona w tym temacie wiec bylabym wdzieczna za udzielone odpowiedzi.
marcel12
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, 19:35

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: marcel12 »

widze ze interes z tatuażami kwitnie, szkoda ze to dla naiwnych ludzi , którzy chcą być oszpeceni,którzy sobie robią brudnopis na ciele, i twierdza ze to nie moda tylko ze dla siebie, ja się pytam, pytam się, po co tatuaż na plecach i tyłku jak se go nie zobaczę chyba ze jak narcyz w lusterku, dawniej była moda na długie włosy , spodnie dzwony , na hipisa Sex, drugs and rock'n'roll .......a dzisiaj łysy z kozią bródką z falusowymi dziarami na ciele , awangardowo z tunelami w uszach i piercingiem , horror ,Koszmar z ulicy Wiązów !
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: copACABana »

nowy:))

Obrazek
ODPOWIEDZ