Katarzyna Wawro-Frączek

O wszystkim, czyli o niczym...
serduszko1984
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 7 lutego 2010, 22:37

Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: serduszko1984 »

Czy ktoś wie ile mniej więcej bierze Pani Doktor za jedną wizytę i czy długo trzeba czekać na tą wizytę?
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Nana »

Najlepiej jest zadzwonic i spytac
bo jak sadze zalezy od ubytku czy innej uslugi
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: JohnnyD. »

znalazlem jej stronę, ale nie ma cennika żadnego www.stomatologjaslo.pl

swoją drogą gabinet pierwsza klasa
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: rkoh »

znałem ją za czasów liceum, strasznie sympatyczna i solidna osoba, więc szedłbym w ciemno :P
megic135
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwietnia 2012, 18:04

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: megic135 »

tez chciałabym uzyskać bliższe informacje na temat cen usług i terminów przyjęć u Pani dr, wnioskuję że nie ma podpisanej umowy z NFZ.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: JohnnyD. »

megic135 pisze:tez chciałabym uzyskać bliższe informacje na temat cen usług i terminów przyjęć u Pani dr, wnioskuję że nie ma podpisanej umowy z NFZ.
z tego co mówił mój teść jak był kiedyś u niej z bólem, to nie ma umowy i nie zamierza gdyż mówi ze NFZ jej nie daje satysfakcji z wykonanej pracy ze wzgledu na jakosc kiepskich materialow, srebrne pląby i inne badziewia co fundusz refunduje, a ona sama woli robić coś dokładnie, starannie i dobrymi materiałami i zeby to po zrobieniu zęba i załorzeniu pląby wygladalo na ładny ząb a nie zeby robić łaty na zembie
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2013, 15:11 przez JohnnyD., łącznie zmieniany 2 razy.
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: asia77 »

Jak nie ma podpisanej umowy z NFZ to niech najpierw ją podpisze a potem robi ładne zęby. Cwana bestia. Chce robić dobrze ale NFZ ją ogranicza. Za chwilę powie, że pacjenci powinni przychodzić do niej ze zdrowymi zębami jak chcą żeby ładnie wyglądały.
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: JohnnyD. »

asia77 pisze:Jak nie ma podpisanej umowy z NFZ to niech najpierw ją podpisze a potem robi ładne zęby. Cwana bestia. Chce robić dobrze ale NFZ ją ogranicza. Za chwilę powie, że pacjenci powinni przychodzić do niej ze zdrowymi zębami jak chcą żeby ładnie wyglądały.

ale jak można zrobić ładny ząb jak się ma do wykorzystania srebrne pląby?? przeciez bedzie po prostu srebrna łata na środku zęba!

byłem kiedyś w Primadencie w Rzeszowie, i moze nie wiem jak wygladaja zęby po zrobieniu przez dr Frącze, bo nie miałem okazji, ale w Rzeszowie mój stary amalgamat wymienili na pląbe w idealnym kolorze zęba tak że nie da się jej odróznić od zęba, z guzkami i bruzdami, normalnie nowy ząb

także wieżę ze na fundusz nie da sie zrobic ładnie bo sam miałem połatane metalowe zęby po NFZecie

a tak btw to wielu w Jaśle przyjmuje tylko prywatnie....
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: rkoh »

asia77 pisze:Jak nie ma podpisanej umowy z NFZ to niech najpierw ją podpisze a potem robi ładne zęby. Cwana bestia. Chce robić dobrze ale NFZ ją ogranicza. Za chwilę powie, że pacjenci powinni przychodzić do niej ze zdrowymi zębami jak chcą żeby ładnie wyglądały.
W jakim świecie Ty żyjesz? NFZ to porażka!! Nie mów mi, że jakbyś miała pełno kasy to byś chodziła do NFZ zamiast prywatnie :/
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: JohnnyD. »

rkoh pisze:
asia77 pisze:Jak nie ma podpisanej umowy z NFZ to niech najpierw ją podpisze a potem robi ładne zęby. Cwana bestia. Chce robić dobrze ale NFZ ją ogranicza. Za chwilę powie, że pacjenci powinni przychodzić do niej ze zdrowymi zębami jak chcą żeby ładnie wyglądały.
W jakim świecie Ty żyjesz? NFZ to porażka!! Nie mów mi, że jakbyś miała pełno kasy to byś chodziła do NFZ zamiast prywatnie :/
popieram!
Bazylia
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 22 marca 2012, 17:26

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Bazylia »

Od pewnego czasu chodzę to Pani Kasi. BTW - poprawia mi wszystkie zęby zrobione przez Słowika. Jest bardzo solidna - wizyta w gabinecie trwa miej więcej godzinę a nie 15 minut jak u konkurencji. Na pierwszej wizycie zrobiła mi totalne odgruzowanie czyli ściąganie kamienia, piaskowanie, itp. - rewelacja po prostu! Następnie miałam naprawianą ukruszoną plombę - zero bólu. Ostatnio wynerwianie. Też zupełnie bez stresu. Jest bardzo miła, ciepła, sympatyczna ale przede wszystkim PROFESJONALNA. Jak już zrobi plombę to naprawdę ciężko odróżnić ją od reszty zęba. W gabinecie jest mega czysto i schludnie no a sprzęty jakie posiada naprawdę robią wrażenie.
Także serdecznie polecam.
Z tego co wiem na fundusz przyjmuje ale gdzieś indziej. Trzeba popytać.
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: kbolek194 »

Bazylia pisze:Od pewnego czasu chodzę to Pani Kasi. BTW - poprawia mi wszystkie zęby zrobione przez Słowika. Jest bardzo solidna - wizyta w gabinecie trwa miej więcej godzinę a nie 15 minut jak u konkurencji. Na pierwszej wizycie zrobiła mi totalne odgruzowanie czyli ściąganie kamienia, piaskowanie, itp. - rewelacja po prostu! Następnie miałam naprawianą ukruszoną plombę - zero bólu. Ostatnio wynerwianie. Też zupełnie bez stresu. Jest bardzo miła, ciepła, sympatyczna ale przede wszystkim PROFESJONALNA. Jak już zrobi plombę to naprawdę ciężko odróżnić ją od reszty zęba. W gabinecie jest mega czysto i schludnie no a sprzęty jakie posiada naprawdę robią wrażenie.
Także serdecznie polecam.
Z tego co wiem na fundusz przyjmuje ale gdzieś indziej. Trzeba popytać.
A jak jest z cennikiem?
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: yarpen »

Z tym całym NFZ jak miałem u dentysty do czynienia, to wygląda to tak, że za robotę pokrywał mi fundusz a za materiały płaciłem sobie sam. Więc niby na fundusz ale i tak trzeba coś dołożyć od siebie, jeśli nie chce się jakiegoś syfu w gębie mieć, który zaraz będzie trzeba poprawiać. Ale mimo wszystko coś tam taniej, moim zdaniem nie aż tyle, by warto było czekać 3 miesiące w kolejce.
Co do Pani Kasi, to osobiście nie byłem, ale był mój kolega z synkiem. Bardzo polecał i był zadowolony, również z jej podejścia do "pociechy".

Co do funduszu jeszcze, to polecam zarejestrowanie się w ZIP. Jest to system informacyjny dla pacjentów. Rejestrujesz się, musisz sobie odebrać login i hasło na Mickiewicza i masz podgląd całego swojego leczenia na fundusz i to kilka lat wstecz. Mi na przykład pokazało, że kiedyś, jak chodziłem do jednego dentysty w Rzeszowie (okres studiów) to brał za mnie pieniądze podwójnie. Chodziłem prywatnie, a on ściągał sobie jeszcze z NFZ. Aż się prosi, by takiego k... podpierdzielić. Ktoś faktycznie potrzebujący później nie może się zapisać na NFZ, bo słyszy tekst" "nie ma już wolnych miejsc na ten rok, bo limit wyczerpany". Aż człowieka szlag trafia.

Teraz chodzę do Pana Borda-Sieczkowskiego i jestem również bardzo zadowolony. I co najważniejsza, po skończonej usłudze dostaje paragon fiskalny do ręki, czyli wszystko jasne i klarowne. W domu mam też małą dwulatkę i pewnie pasuje zaliczyć pierwszą wizytę u dentysty. Ze względu na podejście do dzieci, z nią wybiorę się właśnie do Kasi Wawro-Frączek. Opinie napiszę po powrocie ;)
JohnnyD.
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2012, 23:02

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: JohnnyD. »

yarpen pisze: Chodziłem prywatnie, a on ściągał sobie jeszcze z NFZ. Aż się prosi, by takiego k... podpierdzielić. Ktoś faktycznie potrzebujący później nie może się zapisać na NFZ, bo słyszy tekst" "nie ma już wolnych miejsc na ten rok, bo limit wyczerpany". Aż człowieka szlag trafia.

w Jaśle wielu dentystów tak robi... bo przecież lepiej mieć podwójną kasę niż się orobić, normalnie hańba
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Katarzyna Wawro-Frączek

Post autor: Magladenka »

Trzeba chyba sobie ściągnąć te kody dostępu do konta w NFZ i sprawdzać co lekarze tam nam wpisują. Dentyści tak często robią, podobno, dlatego jeszcze najuczciwsze jest pójść do dentysty na pełny NFZ, tylko trochę po kieszeni trzepie.
ODPOWIEDZ