Skakanie na skakance

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Skakanie na skakance

Post autor: avicularia »

makatka pisze:Tak, podobnie jak każdy rodzaj ruchu. Jednak jak nie bd stosować żadnej diety, to prędzej nabawisz się mięśni niż zgubisz kilogramy. Dieta + ruch - w każdej postaci.
co to znaczy ,, nabawić się mięśni" :niepewny: chciałabym wiedzieć, bo co się trochę nabawię, to jak tylko odpuszczę na chwile treningi to już się ,,odbawię " :D
Wiem wiem wredna jestem. Żeby się nabawić mięśni nóg ( najprędzej łydek), musiałabyś naprawdę napitalać na tej skakance,że ho ho
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Skakanie na skakance

Post autor: President »

Biegi najlepsze i nie zastąpione aby zrzucić zbędne kilogramy :D
Moniaaaa155
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 13:48

Re: Skakanie na skakance

Post autor: Moniaaaa155 »

a od jakiego czasu już skaczesz ? widać efekty ??
kejzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 21:20

Re: Skakanie na skakance

Post autor: kejzi »

Nie stosuje specjalnej diety tyle, że nie jem fast foodów, słodyczy i nie używam przypraw- chyba, że zioła, biegam co drugi dzień i ćwiczę też co drugi na przemian z bieganiem, niedziela jest dniem odpoczynku to jedyny dzień od ruchu wolny;p Chyba, że spacer czy rower, ale już nie tak żeby się pocić i powiem, że pomaga. W 3 miesiące mam jędrniejszy tyłek, boczki znikają, uda są ciut szczuplejsze, brzuch też stracił na objętości ;) Chociaż myślę, że jeszcze trochę, a na brzuchu zaczną być widoczne mięśnie.
Awatar użytkownika
Kaczorek
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 września 2013, 13:44

Re: Skakanie na skakance

Post autor: Kaczorek »

Skakanie to sport jak sport - na pewno spalasz kalorie, męczysz się i pocisz. Nie bez powodu skakanie na skakance jest nieodzownym elementem treningów bokserskich. ;)
paweł667
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 września 2013, 18:06

Re: Skakanie na skakance

Post autor: paweł667 »

moim zdaniem skakanie na skakance jest super efektywne, ale trzeba włożyć w to dużo energii, zaczynałem kilka razy, ale brakło silnej woli.
insanity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 października 2013, 06:22

Re: Skakanie na skakance

Post autor: insanity »

Witam, polecam sesje 3x3min z 1min przerwy pomiędzy-efektywniejsze od 30min joggingu :]
insanity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 października 2013, 06:22

Re: Skakanie na skakance

Post autor: insanity »

Troszkę jedzie mi to reklamą no ale "good for you!"
Na skakankę są całe sesje treningowe, zatem nie tylko rozgrzewka i wspomnienia ze szkoły wchodzą w grę :cool:
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Skakanie na skakance

Post autor: Laura Diaz »

Skakanka wymaga dobrej kondycji :) A poza tym obciąża stawy (więc osoby bardzo otyłe niech lepiej sobie odpuszczą), łatwo o kontuzje, rozbudowuje nogi. Dlatego trzeba się PO skakaniu rozciągać :) Ale jako aerob super :D
ODPOWIEDZ