Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

azarenka pisze:nie jeśli jajowody okażą się drożne, jeśli są niedrożne ból okropny - więc profilaktycznie lepiej poprosić wcześniej o ketonal. .. Wypuszczają zaraz do domu.
Po badaniu zostaje się w szpitalu przez dwie godziny.
azarenka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 16 lutego 2013, 16:34

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: azarenka »

Happy pisze:
azarenka pisze:nie jeśli jajowody okażą się drożne, jeśli są niedrożne ból okropny - więc profilaktycznie lepiej poprosić wcześniej o ketonal. .. Wypuszczają zaraz do domu.
Po badaniu zostaje się w szpitalu przez dwie godziny.
Może Ciebie trzymali ale mnie od razu wypuścili, kazali przebrać się, dali wypis i do domu
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

azarenka pisze: Może Ciebie trzymali ale mnie od razu wypuścili, kazali przebrać się, dali wypis i do domu
Mi lekarz powiedział że to jest standardowa procedura po tym zabiegu pozostanie w szpitalu jeszcze prze 2h. Trochę bez sensu bo zmarnowałam tylko czas, przecież nic mnie już nie bolało, a wypis też miałam od razu wydany, dziwne...
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

A czy po tym jak okazało się, że jajowody są drożne lekarz skierowal Was jeszcze na jakieś badania? Bo w sumie badania hormonalne ok, drożność ok, a maleństwa jak nie było tak nie ma... Co jeszcze zostaje? :(
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

basia_85 pisze:A czy po tym jak okazało się, że jajowody są drożne lekarz skierowal Was jeszcze na jakieś badania? Bo w sumie badania hormonalne ok, drożność ok, a maleństwa jak nie było tak nie ma... Co jeszcze zostaje? :(
Ja miałam jeszcze robioną chlamydię (czekam na wynik) i mąż miał robiony seminogram (badanie nasienia) w Krośnie, który wyszedł OK. Tzn. mężowi mój gin. przepisał jakieś tabletki na poprawę nasienia bo ten wynik był na granicy minimum no i trzeba czekać 2,5 miesiąca na poprawę. Jeśli po tym wszystkim nie będzie nadal ciąży to powiedział mi że będzie nas kierował na inseminację do Krakowa do jakiejś kliniki.... mam nadzieję że się uda naturalnie, no bo jemu opcje leczenia tutaj w Jaśle się kończą. Ja po prostu nie mam żadnych objawów , żadnych chorób do których by się można przyczepić i coś tam jeszcze zlecać, no i jedno dziecko już mamy, dlaczego przy drugim są problemy nie wiadomo na razie.
Wiktoria...
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, 14:57

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Wiktoria... »

fiołek20 pisze:Dziewczyny, jakiego lekarza polecacie na wizytę prywatną? Chcę znowu zacząć zażywać tabletki anty i chciałabym, aby lekarz (najlepiej kobieta) zlecił mi badania i dopiero wtedy dobrał mi odpowiednie tabletki. Poprzednio tabletki miałam ''dobrane'' bez jakichkolwiek badań i fatalnie się przy nich czułam. Doradźcie kogoś :)
Ja po pierwsze tabletki "anty" poszłam do dr. Zamorskiego. Dostałam je po pierwszej wizycie. Nie wiem czy przypadek, ale dobrał mi je idealnie. Czuje się po nich normalnie, a powiedziałabym, że nawet lepiej niż ich nie brałam. Nie przytyłam, zero plamień, czy innych skutków ubocznych. Pan Doktor przeprowadził wywiad na temat mojego zdrowia, zbadał, pobrał próbkę do cytologii i zrobił USG.

Ogólnie polecam dr. Zamorskiego. To była moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa - jestem bardzo zadowolona z tego jak przyjął mnie ten lekarz. Miło, bezboleśnie, wszystko wytłumaczył, cierpliwy. :)
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: avicularia »

Wiktoria... pisze:Ja po pierwsze tabletki "anty" poszłam do dr. Zamorskiego. Dostałam je po pierwszej wizycie. Nie wiem czy przypadek, ale dobrał mi je idealnie. Czuje się po nich normalnie, a powiedziałabym, że nawet lepiej niż ich nie brałam. Nie przytyłam, zero plamień, czy innych skutków ubocznych. Pan Doktor przeprowadził wywiad na temat mojego zdrowia, zbadał, pobrał próbkę do cytologii i zrobił USG.
A czym Ci to USG zrobił?? telepatycznie czy siłą woli? Przecież w przychodni na Szopena, gdzie dr przyjmuje, nie ma aparatu do USG :] ktoś tu bajdurzy z lekka , czy jak?? :]
I właśnie powtórzyłas to o czym pisałam, badań hormonalnych nie zlecił... jak każdy znany mi lekarz, niestety :kwasny:
Wiktoria...
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, 14:57

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Wiktoria... »

byłam w przychodni u Masteja. USG miałam robione przez pochwe. Tam w gabinecie wszystko ma, dlatego poszłam tam, a nie na Szopena.
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: madellina »

avicularia pisze:
Wiktoria... pisze:Ja po pierwsze tabletki "anty" poszłam do dr. Zamorskiego. Dostałam je po pierwszej wizycie. Nie wiem czy przypadek, ale dobrał mi je idealnie. Czuje się po nich normalnie, a powiedziałabym, że nawet lepiej niż ich nie brałam. Nie przytyłam, zero plamień, czy innych skutków ubocznych. Pan Doktor przeprowadził wywiad na temat mojego zdrowia, zbadał, pobrał próbkę do cytologii i zrobił USG.
A czym Ci to USG zrobił?? telepatycznie czy siłą woli? Przecież w przychodni na Szopena, gdzie dr przyjmuje, nie ma aparatu do USG :] ktoś tu bajdurzy z lekka , czy jak?? :]
I właśnie powtórzyłas to o czym pisałam, badań hormonalnych nie zlecił... jak każdy znany mi lekarz, niestety :kwasny:
W przychodni na Szopena jest USG, ale tylko przez jamę brzuszną, dopochwowego nie ma i dlatego zlecają zrobienie tego USG w szpitalu.
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: avicularia »

madellina pisze:W przychodni na Szopena jest USG, ale tylko przez jamę brzuszną, dopochwowego nie ma i dlatego zlecają zrobienie tego USG w szpitalu.
przez jamę brzuszną u ginekologa??? :szok: Pierwsze słysze o takich praktykach :] Poza tym, miałam skierowanie na USG brzucha do szpitala z przychodni na Szopena, więc tym bardziej mnie ta wiadomość dziwi
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

avicularia co Cie tak dziwi? Dziewczyna dobrze napisała, na Szopena nie ma USG dopochwowego, dlatego kierują do szpitala, z kolei u Masteja jest a tam tez przyjmuje dr Zamorski. Rany napisała przez jamę brzuszną i co z tego? Chyba wiesz o co jej chodziło to po co wyśmiewasz? Ten wątek chyba jest od tego, żeby dzielić się opiniami a nie czepiać głupot :/
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: avicularia »

makatka pisze:avicularia co Cie tak dziwi? Dziewczyna dobrze napisała, na Szopena nie ma USG dopochwowego, dlatego kierują do szpitala, z kolei u Masteja jest a tam tez przyjmuje dr Zamorski. Rany napisała przez jamę brzuszną i co z tego? Chyba wiesz o co jej chodziło to po co wyśmiewasz? Ten wątek chyba jest od tego, żeby dzielić się opiniami a nie czepiać głupot :/
Czytamy ze zrozumieniem
Nie wyśmiewam tylko się dziwię. Dostałam skierowanie z przychodni na szopena na USG brzucha do szpitala, tak samo było z USG dopochwowym , więc moje wielkie zadziwnienie jest faktem,gdzie ten aparat na szopena jest. I tak właśnie dzielę się opinią.
A dr Zamorski przyjmuje teraz u Masteja ??? <----- uwaga,to też było zdziwienie :] bo nie wiedziałam.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

Dawniej na Szopena kierowali do szpitala, może któraś dziewczyna coś pomyliła albo teraz robią usg brzucha. Nie wiem, ja jestem zapisana u Masteja, tam jest i jedno i drugie. Moja mama jest na Szopena i kierowali ją do szpitala. Tak, doktor Zamorski, Kulon i jakiś Biernat przyjmują u Masteja.
kasiag11
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 9 listopada 2011, 19:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kasiag11 »

dziewczyna dobrze napisała, na szopena jest USG jednak lata świetności ma już za sobą, ja miałam robione tam kilka razy usg na wizycie w początkowym etapie ciąży, gdy jeszcze nie czułam ruchów malucha, tak dla uspokojenia:) jednak jeśli chodzi o dokładniejszą diagnozę to wysyłają do szpitala, tam jest lepszy aparat
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: madellina »

Dokładnie tak jak napisała kasiag11 i makatka. Jest aparat do USG w pomieszczeniu obok gabinetu nr 33 ;) Jest bardzo stare i niedokładne, więc prawdopodobnie jakieś poważniejsze i dokładniejsze badania są robione w szpitalu i dlatego większość dziewczyn nie wie, że coś takiego jest. Ja miałam robione USG przez jamę brzuszną kilka razy w początkowym etapie ciąży właśnie na Szopena stąd wiem, że jest. Inaczej też bym nie wiedziała :)
ODPOWIEDZ