Promocje w sklepie

O wszystkim, czyli o niczym...
dorotaww
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 5 listopada 2011, 18:20

Promocje w sklepie

Post autor: dorotaww »

Jak wyglądają promocje w jasielskich marketach?
Np. w carrefour promocja "Weź jeden drugi za grosz" polega na tym, że rozmieszczenie informacji jakie towary są objęte promocją jest tak przypadkowe, że klient nie ma szans na stwierdzenie czy na pewno bierze z półki właściwy towar a przy kasie okazuje się że "przepraszam Pana bardzo"...
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Promocje w sklepie

Post autor: Kudłaty »

W każdym takim markecie jak biedronka kaufland lidl itd. to robią żeby ludzi wyjeba...:)
a Każdy zapatrzony na afisz ze promocja.
Nie chodzę do takich marketów,a zresztą towar mają do niczego
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Promocje w sklepie

Post autor: krolik »

Bardzo lubie chodzic do Biedronki i do Lidla. W Biedronce duzo rzeczy kupilam po atrakcyjnych cenach. Zabawki firmowe mozna po przecenie kupic za iewielkie pieniadze. Polecam
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Promocje w sklepie

Post autor: smerfetka1718 »

dorotaww pisze:Jak wyglądają promocje w jasielskich marketach?
Np. w carrefour promocja "Weź jeden drugi za grosz" polega na tym, że rozmieszczenie informacji jakie towary są objęte promocją jest tak przypadkowe, że klient nie ma szans na stwierdzenie czy na pewno bierze z półki właściwy towar a przy kasie okazuje się że "przepraszam Pana bardzo"...
nie zgadzam się z tym, zawsze pisze ''wybrane rodzaje'' lub ''wszystkie rodzaje'' na moje oko wyraźnie jest zaznaczone, które produkty są objęte promocją. Jeśli chce się uniknąć opisanych wyrzej sytuacji przy kasie, wystarczy zapytać pracownikow, którzy są na sklepie ...
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Promocje w sklepie

Post autor: rkoh »

a co to do kur.wy ma wspólnego z tematem?
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Promocje w sklepie

Post autor: Kudłaty »

rkoh pisze:a co to do kur.wy ma wspólnego z tematem?

Co się dziwisz??
Większość nie czyta forum tylko napisze coś hu.. wi skąd
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Promocje w sklepie

Post autor: Jaślanin77 »

Ja często chodzę do Biedronki. Można kupić dobre rzeczy w niskich cenach. Oczywiście nie każdy produkt jest świetnej jakości, jak w reklamie, ale trzeba umieć rozróżniać.
Choć z drugiej strony słyszałem, że takie sieci sklepów jak Biedronka, Lidl itp. nie płacą nawet podatku w Polsce, więc pomagamy się wzbogacić innym państwom. :suchy:
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Promocje w sklepie

Post autor: Kudłaty »

Jaślanin77 pisze:Ja często chodzę do Biedronki. Można kupić dobre rzeczy w niskich cenach. Oczywiście nie każdy produkt jest świetnej jakości, jak w reklamie, ale trzeba umieć rozróżniać.
Choć z drugiej strony słyszałem, że takie sieci sklepów jak Biedronka, Lidl itp. nie płacą nawet podatku w Polsce, więc pomagamy się wzbogacić innym państwom. :suchy:
tez słyszałem właśnie ze Biedronka jest zwolniona z podatku. to jest równość w polsce
kejzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 21:20

Re: Promocje w sklepie

Post autor: kejzi »

Skoro nie mają polskich właścicieli to też, nie płacą w kraju podatku.. Trzeba sprawdzać kody i patrzeć czy ceny się zgadzają to potem nie będzie niespodzianek ;)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Promocje w sklepie

Post autor: Jozin »

Jaślanin77 pisze:Ja często chodzę do Biedronki. Można kupić dobre rzeczy w niskich cenach. Oczywiście nie każdy produkt jest świetnej jakości, jak w reklamie, ale trzeba umieć rozróżniać.
Choć z drugiej strony słyszałem, że takie sieci sklepów jak Biedronka, Lidl itp. nie płacą nawet podatku w Polsce, więc pomagamy się wzbogacić innym państwom. :suchy:
Jak na to wpadłeś ???
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Promocje w sklepie

Post autor: Jaślanin77 »

Jozin pisze:Jak na to wpadłeś ???
Twój avatar mi pomógł.
ODPOWIEDZ