Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
edzio440
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 13:22

Re: Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Post autor: edzio440 »

"Jak twoj kolega nie wie co to intercars to tylko pogratulowac bezawaryjnosci samochodu."

ICars jest tylko dystrybutorem części nie producentem tuku. Wiec nic dziwnego,że nie każdy mechanik zna te Firme. Jedyną produkcją jaką się zajmuje i o jakiej mi wiadomo to naczep samowyładowczych...
A jeśli chodzi o kwestie,że każdy glupi mając katalog przed oczami znajdzie daną cześc to owszem może i znajdzie,może się mu uda bo wie jak to wygląda,ale nie każdy jest taki "bystry" ja Ty i wie wszystko hehe. Pomylić sie nie problem wiec skoro nie miałeś z tym styczności to zachowaj swoje złote myśli dla siebie.
kornik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 listopada 2013, 14:00

Re: Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Post autor: kornik »

Sklep i serwis wspominam dobrze, ceny najnizsze na miescie. Szybka realizacja zlecen.
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Post autor: amivisage »

tenzly pisze:Jak twoj kolega nie wie co to intercars to tylko pogratulowac bezawaryjnosci samochodu.
Gdzie napisałem, że naprawiam u niego samochód. Nigdzie, wiec nie dorabiaj sobie własnej wizji na potrzeby ratowania swojego. Miał już kilka samochodów, zmienia je jak parasolki to zakładam, że wie więcej niż ja. Jednak on też jak każdy zwykły kierowca nie zna jakiegoś dystrybutora, bo dystrybutorów znają właściciele sklepów moto i serwisów auto.
Dowiemy się w końcu jaki serwis reprezentujesz? Bo chciałbym wiedzieć gdzie nie jechać, aby cię nie spotkać.
Odpisz jak zamkniesz po 17:00.
kornik pisze:Szybka realizacja zlecen.
Podyktuj to jak będziesz zamawiał sobie ulotki reklamowe. Następny skrajny przypadek, naprawdę genialne.
Człowiek wraca zmęczony po pracy a tu na niego czeka taki relaks.
Oto przykład jak można cenić wiarygodność opiniowania debiutantów (1).
edzio440
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 13:22

Re: Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Post autor: edzio440 »

Może i wyrwałem za szybko zdanie z kontekstu stąd to nieporozumienie...Chodziło mi bardziej o to, że niektórzy wypowiadają się na temat czegoś o czym nie mają bladego pojęci i myślą, że to tak łatwo dobrać jakąś cześć...niestety w praktyce wygląda to zupełnie inaczej i łatwo się jest pomylić bo tego jest sporo...

Zdążyłem przed 17:00 :D
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Post autor: amivisage »

edzio440 pisze: Zdążyłem przed 17:00 :D
Przecież to nie było do ciebie, ale zareagowałeś lepiej niż blondynka.

Blondynka dzwoni do warsztatu samochodowego:
- Zauważyłam, że coś mi kapie spod auta.
- Niech mi pani powie, jak to wygląda.
- Jest takie ciemne i gęste...
- To olej - stwierdza fachura.
- Ok, to oleję - odpowiada blondynka i rozłącza się.
edzio440
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 13:22

Re: Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Post autor: edzio440 »

Hehe a to ci dobre...:)
tenzly
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 listopada 2013, 18:26

Re: Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Post autor: tenzly »

Nie zycze sobie obrazliwych pw w moja strone od jakiegos forumowego napinacza dziekuje dowidzenia.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Nowy auto-serwis ul. Floriańska, obok mrówki.

Post autor: kamil3 »

Profesjonalny serwis samochodowy profesjonalne podejście do klienta profesjonalna obsługa prace wykonują fachowo pozdrawiam!
ODPOWIEDZ