Dworek w Przysiekach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
firebow
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 września 2011, 22:03

Dworek w Przysiekach

Post autor: firebow »

Witajcie, chciałem się was po pytać co sądzicie o tym lokalu-Dworek w Przysiekach. Gdyż z narzeczoną zastanawiamy się czy nie urządzić tam naszego wesela które będzie do 100 osób. Czy w ogóle warto zawracać sobie głowę tym lokalem, czy może ktoś z was miał tam swoje wesele lub był tam na weselu. Chodzi mi o opinie tego jak z jedzeniem, rozplanowaniem sali, jakie mniej więcej cenny.
pozdrawiam ;]
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: km_1981 »

CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: CYNGIEL »

Byłem tam na weselu parę lat temu .Bardzo fajny lokal,wystrój,kuchnia - tylko maksymalnie na 60 osób.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

WC w Dworek w Przysiekach

Post autor: warez »

Kibel jest wielkości wychodka w wagonie kolejowym - bez wentylacji.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: ananasek »

Byłam tam na weselu znajomych. Lokal przyzwoity, ale na pewno nie na 100 osób. Na 50, 60 osób max. I fakt, toaleta wielkoscią nie zachwyca :)
Klimek
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 listopada 2013, 13:26

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: Klimek »

Byłem kiedyś rzeczywiście był problem z tańczeniem
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: Happy »

Ja byłam tam na tegorocznych andrzejkach i jesteśmy mega zadowoleni. Jedzenie w porządku, dla mnie nawet mogłoby być mniej. Kapela pierwsza klasa, tak grali że nikt nie siedziała przy stoliku, tylko jak się zaczynała piosenka to już wszyscy byli na parkiecie. Fakt, miejsca do tańczenia mało, ale właśnie kończą budować dodatkową salę i na wiosnę ma być gotowa, miejsca powinno być w sam raz.
kamilaQ
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 31 grudnia 2013, 08:04

Re: Dworek w Przysiekach

Post autor: kamilaQ »

Ja też tam się bawiłam jakieś pół roku temu na weselu kuzyna, bardzo przyjemny lokal.
ODPOWIEDZ