Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

czarna30 pisze:Jak czytam dr Żrebiec to mnie słabi , no, ale może miałam ogromnego pecha, ale nawet jakby nie wiem co się działo to nie pójdę w życiu
Podziel się, co to za pech? Jak coś zrobił źle to warto o tym napisać :)
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarna30 »

Jeszcze mam na tyle klasy żeby zachować to dla siebie, ale to nie są dyrdymały wyssane z palca tylko fakt !!
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

czarna30 pisze:Jeszcze mam na tyle klasy żeby zachować to dla siebie, ale to nie są dyrdymały wyssane z palca tylko fakt !!
to może jesteś z konkurencji i dlatego mu robisz taką opinie bez uzasadnienia
??
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarna30 »

Forum ma wyrażny temat" opinie na temat ginekologów" a nie wyciąganie błędów , napisałam swoją opinię, takie mam prawo jak każdy użytkownik i nie będę oczerniać co zrobił żle i dlaczego , mnie nie pasuje i tyle a dla wielu innych kobiet może on być najlepszym i to też należy uszanować !
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: sylwula13 »

czarna30 pisze:Forum ma wyrażny temat" opinie na temat ginekologów" a nie wyciąganie błędów , napisałam swoją opinię, takie mam prawo jak każdy użytkownik i nie będę oczerniać co zrobił żle i dlaczego , mnie nie pasuje i tyle a dla wielu innych kobiet może on być najlepszym i to też należy uszanować !
ja to rozumie ale można ostrzec inne jego pacjentki bo jak coś się zdarzyło jeden raz to może mieć miejsce drugi i trzeci..
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Flowerekk »

Dla mnie Źrebiec jest świetnym fachowcem, prowadził obie moje ciąże, nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń, w przeciwieństwie do innych lekarzy.
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mchloek »

Bardzo dziękuje, zdecyduje sie na tego Pana doktora.
Mam pytanie, czy dr źrebiec jest w stanie stwierdzić ciąże we wczesnym stadium czy lepiej zaczekać.


Flowerekk pisze:Dla mnie Źrebiec jest świetnym fachowcem, prowadził obie moje ciąże, nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń, w przeciwieństwie do innych lekarzy.
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Qui Pro Quo »

najszybciej stwierdzisz ciążę robiąc sobie badanie krwi - beta hcg
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

mchloek pisze:Bardzo dziękuje, zdecyduje sie na tego Pana doktora.
Mam pytanie, czy dr źrebiec jest w stanie stwierdzić ciąże we wczesnym stadium czy lepiej zaczekać.
Wczesną, to znaczy jak bardzo wczesną? Ja byłam miesiąc po zajściu, 10 dni spóźniał mi się okres i moja Pani dr stwierdziła, że jest pęcherzyk, ale zastrzegła, że to jest 50 % na 50% że coś z tego będzie. Kazała przyjść za 2 tygodnie w celu potwierdzenia, ale już wiedziałam że się rozwinęło, bo okresu dalej nie było a pojawiły się inne objawy ciąży. A jak poszłam potwierdzić to już serduszko było widać jak bije :)
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: czarna_kropeczka »

Flowerekk pisze:Dla mnie Źrebiec jest świetnym fachowcem, prowadził obie moje ciąże, nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń, w przeciwieństwie do innych lekarzy.
potwierdzam - również moje dwie ciąże prowadził dr Żrebiec - zdecydowanie mogę polecić. Jednak ja osobiście (obecnie) zminiłam lekarza ze względów "problemowej" rejestracji. Sam pan dr jest jak najbardziej w porządku.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

jaslanka86 pisze:
monisiaa23 pisze:Byłam dzisiaj u pani dr Teleszyńskiej. Przemiła kobieta:) mam pytanie do kogoś kto robił u niej badania hormonalne - ile one kosztują? Byłam dzisiaj na wizycie prywatnej i kazała mi zrobić badania PRL, TSH, LH, FSH i jeszcze jakieś jedne ale nie potrafię odczytać. Idę we wtorek na pobranie krwi ale zapomniałam zapytać o koszt tych badań. Czy któraś z Was orientuje się ile mogą kosztować?
nie cale 100zl zaplacisz za te badania
Ja też chodzę prywatnie, ale za badania nic nie płacę, bo mój lekarz przyjmuje jednocześnie w przychodni na NFZ i po prostu jak są mi potrzebne jakieś badania to wpadam do przychodni w jakiś jeden umówiony dzień i mi je przepisuje na NFZ. Przecież jestem ubezpieczona to po co mam płacić, wszędzie nic tylko płacić za wizytę zapłać, za badania też, i za ubezpieczenie oczywiście też, trzeba te wydatki minimalizować ile się da.
malwinkapl
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 sierpnia 2011, 13:56

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: malwinkapl »

Happy a do którego ginekologa chodzisz jeśli można wiedzieć?
A dziewczyny a miala któraś cesarkę u Źrebca bo słyszlam że strasznie namawia do porodu sn.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

malwinkapl pisze:Happy a do którego ginekologa chodzisz jeśli można wiedzieć?
A dziewczyny a miala któraś cesarkę u Źrebca bo słyszlam że strasznie namawia do porodu sn.
No ja nawet byłam świadkiem jak namawiał moją koleżankę z sali szpitalnej, na obchodzie pyta na kiedy termin porodu a ona mu mówi, że ma na wtedy i wtedy umówioną cesarkę ze swoim lekarzem prowadzącym, a on zbulwersowany niby czemu cesarka i że ma rodzić naturalnie. A dziewczyna miała do terminu jeszcze 2 tygodnie a dziecko już ważyło ponad 4 kilo, młoda dziewczyna, drobna.. Wystraszyła się strasznie. Nie wiem w końcu jak to się skończyło, czy urodziła sn czy cc.
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: only me »

makatka pisze:
malwinkapl pisze:Happy a do którego ginekologa chodzisz jeśli można wiedzieć?
A dziewczyny a miala któraś cesarkę u Źrebca bo słyszlam że strasznie namawia do porodu sn.
No ja nawet byłam świadkiem jak namawiał moją koleżankę z sali szpitalnej, na obchodzie pyta na kiedy termin porodu a ona mu mówi, że ma na wtedy i wtedy umówioną cesarkę ze swoim lekarzem prowadzącym, a on zbulwersowany niby czemu cesarka i że ma rodzić naturalnie.A dziewczyna miała do terminu jeszcze 2 tygodnie a dziecko już ważyło ponad 4 kilo, młoda dziewczyna, drobna.. Wystraszyła się strasznie. Nie wiem w końcu jak to się skończyło, czy urodziła sn czy cc.
Kochane, miałam cesarskie cięcie i powiem szczerze, że podziwiam kobiety, które chcą cesarkę na "żądanie". Również prowadził mnie dr Źrebiec, on też odbierał mój poród. Rodziłam naturalnie, ale niestety akcja porodowa zakończyła się na stole operacyjnym. To, że namawia do porodu naturalnego to akurat plus. Zupełnie inaczej dochodzi się do siebie po naturalnym porodzie, a po cesarce. Różnica niebotyczna. Pionizacja po 8 godzinach, boleść rany, opieka nad dzidziusiem po cesarce do łatwych nie należy, no i nie daj Boże jak dojdą komplikacje, co niestety jest częste. To poważna operacja...

Odnosząc się teraz do gabarytów rodzących. Nie ma reguły. Leżały ze mną dziewczyny dość drobne, jedna urodziła dziecko o wadze 4,600, druga 4,500. Co lepsze, poród wspominają dobrze, trochę popękały, ale ogólnie bez żadnych sensacji. Ja natomiast mimo tego, że do szczupłych nie należę, mam na czym siąść itp, nie dałam rady urodzić trochę ponad 3 kg dzieciątka. Wszystko zależy od kości miednicy.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Happy »

malwinkapl pisze:Happy a do którego ginekologa chodzisz jeśli można wiedzieć?
A dziewczyny a miala któraś cesarkę u Źrebca bo słyszlam że strasznie namawia do porodu sn.
ja chodzę do Pietrusa.
ODPOWIEDZ