Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
smykula_27
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 grudnia 2008, 13:43

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: smykula_27 »

Ja z pierwszą ciążą chodziłam do Masteja z drugą do Gemini, i byłam BARDZO zadowolona zmianą. Nie chodzi tylko o lekarza, ale o rejestrowanie się, o położne itp. W Gemini chodziłam do doktora P.. Chodziłam do niego i prywatnie i na fundusz, wizyty wyglądały identycznie. W szpitalu po urodzeniu, jak był obchód, wszyscy wyszli a on został, porozmawiał.
Było to już ponad 4 lat temu, więc może dużo się zmieniło, przychodnia na Masteja się poprawiła a na Gemini pogorszyła, nie wiem. Wyjechałam z Jasła i mam innego lekarza. Jest ok, ale często porównuje go do doktora P. :)
malwinkapl
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 23 sierpnia 2011, 13:56

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: malwinkapl »

Czesc dziewczyny chodzę z pierwszą ciąża do Źrebca, termin mam na 26 kwietnia, po 2 ostatnich wizytach jakoś nie mam do niego przekonania, zrobił mi USG ale czułam sie pozbyta jakoś, przedostatnia wizyta (18 tydzien ciązy) może dosłownie 10 minut trwała łacznie z USG a ostatnia (26 tydzien) owszem dłuzej ale nie wiem moze kwestia ułozenia dziecka - wystawił pupcie i w sumie nic sie nie dowiedziałam nowego powiedział ze wszystko w porzadku. A jak to jest u Was? Pomyslalam nawet zeby zmienic lekarza albo chociaz isc na USG do innego lekarza ale sama nie wiem.Jest sens zmieniac prawie w III trymestrze ciązy. A i jeszcze jedno jak to u Was z badaniami u mnie lekarz twerdzi ze wszystko ok. I na nastepna wizyte za miesiac mam tylko mocz zrobic, no i zastanawiam sie czego morfologii mi nie zlecil bo w sumie przez miesiac to sie moze duzo zmienic. Chyba ze za bardzo panikuje z tym wszystkim.
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: victoria87 »

Ja chodzę do Gemini do doktora P. i powiem Ci że to usg wcale inaczej nie wygląda :-) ja już jestem prawie na finiszu ciaży, ale pamiętam, że takie dość dokładne usg mialam gdzieś na początku ciaży i potem trochę po połowie, ale wtedy poszłam z mężem bo chciał zobaczyć naszego synka więc może dlatego :-) reszta bardzo pobiezna ale zawsze zapewniał że wszystko ok, nic złego się nie działo więc nie mialam powodu mu nie wierzyć. A jeśli chodzisz na nfz to tych badań usg jest chyba 3,4 razy w ciągu ciaży i to też jest prawidłowe. Co do badań to ja prawie cały czas mialam dobrą morfologie więc nie robiłam każdego miesiąca, gorzej z moczem i wtedy z wizyty na wizytę dawał skierowanie na badanie. Zawsze można iść do innego lekarza tylko na usg i sobie porownasz, chociaż niewiem czy takie częste usg jest dobre dla dzidziusia.
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Flowerekk »

malwinka dr Zrebiec jest swietnym lekarzem i jesli cokolwiek by go zaniepokoilo to wykonalby stosowne badania. Czas trwania wizyty w zaden sposob nie determinuje jej jakosci. Badanie USG jest badanien atandardowym. Jezeli bylyby jakiekolwiek nieprawidlowosci z pewnoscia bys o tym wiedziala. Nie ma tez potrzeby wykonywania morfologii co miesiac zwlaszcza jesli do tej pory wyniki mialas w porzadku. Za to badanie moczu jest bardzo istotne dlatego dr Zrebiec zleca je przed kazda wizyta. Bie martw sie i nie zmieniaj lekarza bo jestes w swietnych rekach.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Laura Diaz »

Jednym słowem szkoda, że dr Źrebiec nie przyjmuje na fundusz, bo lekarz dobry, ale portfel przez to cierpi :( za to często można go w szpitalu spotkać i jest bardzo uprzejmy, w niewymuszony sposób, w przeciwieństwie do niektórych jasielskich doktorskich "sław".

Byłam ostatnio w tym nowym Masteju u dr Kulon. Kobita niczego sobie, a sam budynek oszałamiający, niczym privat klinika :P
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: makatka »

Ja chodziłam w czasie ciązy do dr Kulon na nfz u Masteja i USG miałam na każdej wizycie, od początku do końca ciąży. Badania też morfologia plus mocz do końca ciąży. A przez miesiąc może się dużo zmienić w morfologii. Mi też lekarka zazwyczaj mówiła, że wszystko w porzadku, z tym że wymieniała, "łożysko w porządku, wody w porządku" itd, odnośnie ułożenia dziecka a we wcześniejszych tygodniach wymieniała po kolei, że żołądek w porządku, kręgosłup w porządku, nerki, itd. także pod tym względem jestem zadowolona. Odnośnie płci dziecka też się nie pomyliła a stwierdziła pierwszy raz w 5 miesiącu.
basia_85
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 24 lutego 2013, 19:31

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: basia_85 »

Dziewczyny, mam pytanie dotyczące badania na obecność chlamydii. Kto pobiera materiał do badań? Położna, czy ginekolog?
kajcia
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 17:46

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: kajcia »

Jak ja robiłam to BADANIE to lekarz pobierał materiał tak jak na cytologię.
Daria2
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 9 lipca 2010, 13:43

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Daria2 »

Czy przyjmuje jeszcze gdzieś doktor Niedermaier Jerzy?
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 22:10

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mirinda »

Z tego co wiem, jest już na emeryturze i nie przyjmuje.
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: europlace »

czy jest w Jaśle jakiś ginekolog który wykonuje usg dopochwowe prywatnie? chodziłam do żrebca ale jest już za drogi, czy jest jakiś inny z profesjonalnym sprzętem tylko tańszy?
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: chichotka »

Ja usg dopochwowe robilam u dr.Kulon razem z wizyta zaplacilam 50 zl ale to bylo rok temu.
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: Ona :) »

Czy dr Zamorski przyjmuje prywatnie ? Jeśli tak to kiedy i ile kosztuje wizyta ? Wie może ktoś ? Z góry dziękuję za odp :) :) :)
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: europlace »

chichotka pisze:Ja usg dopochwowe robilam u dr.Kulon razem z wizyta zaplacilam 50 zl ale to bylo rok temu.
Dziękuje
mnk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:51

Re: Opinie na temat ginekologów na terenie Jasła

Post autor: mnk »

Ona :) pisze:Czy dr Zamorski przyjmuje prywatnie ? Jeśli tak to kiedy i ile kosztuje wizyta ? Wie może ktoś ? Z góry dziękuję za odp :) :) :)
Przyjmuje w czwartki u Masteja ale nie wiem ile kosztuje wizyta.
ODPOWIEDZ