Pościel z Mikrowłókna

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Pościel z Mikrowłókna

Post autor: śliwka40 »

witam czy ktoś z was posiada pościel z mikrowłókna jest bardzo dużo ofert w internecie bardzo ładnie wyglądają ale cena jest podejrzanie niska http://allegro.pl/posciel-3d-cotton-wor ... 76446.html ale chodzi mi o jakość tej pościeli czy się kolor nie spierze albo coś podobnego? bardzo proszę o opinię
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: Jaślanka11 »

Niestety ja się dałam nabrać :kwasny: . Wzór na obrazku śliczny, obie poduszki z takim samym motywem, cena przyzwoita. Ale dostałam straszne barachło. Niby kolorystyka zachowana, ale wzór już nie koniecznie. Poduszka każda inna co bardzo zmienia walory pościeli, brak lamówek, a o materiale nie wspomnę. Śliski, nieprzyjemny, paskudny syntetyk. Nawet na lato trudno kogoś zmusić, żeby pod nią spał. Kolory, też niestety szybko się spierają. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić np. bawełnę satynową, z której jestem bardzo zadowolona, bo kolorystyka i wzornictwo też bywa piękne. Zasada "biednego nie stać na tanie rzeczy" tu sprawdza się w 100 procentach.
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: śliwka40 »

dziękuję bardzo
utlimat
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 11 września 2014, 20:06

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: utlimat »

Ciekawą pościel dobrej jakości można też dostać w karo.waw.pl 
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: Anka7 »

A z jakiego materiału najlepsza na zimę jest pościel? Ostatnio na wystawie widziałam pościel z pluszu. Co o niej sądzicie? A może lepsza będzie z flaneli?
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: tiruriru »

Ja kupiłam sobie ostatnio w Jaśle pościel z polaru ponieważ jestem wielkim zmarzluchem :) I nie wyobrażam sobie teraz żadnej innej pościeli na okres jesieni/zimy! Nie wiem jak dokładnie wyglądają te z pluszu o których piszesz, ale jeśli chodzi o to, że mają być ciepłe i miłe w dotyku to polecam jak najbardziej te z polaru :)
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: śliwka40 »

ja wypróbowałam już wszystkie z pluszu z franeli z kory i z mikrowłókna,i najbardziej sobie cenię z pluszu i mikrowłókna zaryzykowałam i kupiłam 3d na allegro i muszę powiedzieć ze się opłacało jakość materiału jest naprawdę dobra nie farbuje kolory pozostają takie same i do tego bardzo dużo wzorów do wyboru i cena tez jest nizsza niż w Jaśle,naprawdę polecam
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja kupiłam raz pościel z mikrowłókna i teraz leży gdzieś głęboko w szafie. Nigdy wiecej nie dam się nabrać na takie cuda. Najbardziej lubię pościel bawełnianą z kory, niezależnie od pory roku :)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: CYNGIEL »

Wygląda fajnie tylko do pierwszego prania. :kwasny:
maslak89
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwietnia 2016, 14:09

Re: Pościel z Mikrowłókna

Post autor: maslak89 »

CYNGIEL pisze:Wygląda fajnie tylko do pierwszego prania. :kwasny:
Niekoniecznie. Pościel z mikrowłókna to dosyć... szerokie pojęcie. Przed zakupem warto zapytać jaka jest trwałość materiału. Te mikrowłókna są bardzo różne. :zdziwko:
ODPOWIEDZ