Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: elemelek »

Czy w Jaśle uda mi się gdzieś je kupić? Chciałabym móc je przymierzyć... Nie chce zamawiać przez internet.
puzon
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwietnia 2014, 12:31

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: puzon »

Okulary Ray Bany kupowalem w Rzeszowie, nie pamietam w której galerii.
Kupowałem je 2 lata temu i zaplacilem ok 600 moze 700

niestety Ray Bany nie maja polaryzacji no moze jeden model wiec do auta musisz i tak drugie jakies sportowe sobie kupic
dobry okular do jazdy autem dostaniesz juz za ok 200 zl
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: tomcio ; ) »

jedni nie maja co do gara wlozyc, a drudzy kupuja raj bany za 700 zl :D
fosek
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 stycznia 2013, 21:17

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: fosek »

Ray Bany w Jaśle widziałem w salonie P. Leśniaka przy ulicy Kościuszki. Wprawdzie bardzo mały wybór ale były. Bardzo dużo modeli RB mają polaryzację (można sprawdzić w necie) ale wtedy są około 1/3 droższe.
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: lena »

Ja kupiłam w Millenium w Rzeszowie , jest tam naprawdę duży wybór markowych okularów. Trochę mnie trzęsło jak płaciłam ;) ale warto było. Dużo jeżdżę samochodem i stale miałam problemy z oczami. Najpierw kupiłam sobie takie normalne "niby "z polarem za 170zł i miało to być takie cudo zachwalane przez optyka ale niestety nie zdały egzaminu. Oczy już po godzinie jazdy w słońcu strasznie mi łzawiły. A teraz zapominam w ogóle że mam okulary na nosie :). Dlatego nie ryzykuj bo za dużo one kosztują .Musisz sam je "pomacać" i przymierzyć :)
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: lena »

tomcio ; ) pisze:jedni nie maja co do gara wlozyc, a drudzy kupuja raj bany za 700 zl :D
No, kupują Ray-Bany i kupują torebki Prada, buty Lacoste, spodnie Wranglery .O!!!! nawet kupują auta i co z tego ?
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: nitro »

lena pisze:
tomcio ; ) pisze:jedni nie maja co do gara wlozyc, a drudzy kupuja raj bany za 700 zl :D
No, kupują Ray-Bany i kupują torebki Prada, buty Lacoste, spodnie Wranglery .O!!!! nawet kupują auta i co z tego ?
To, że ludzie dostają małpiego rozumu, jak widzą metke :P IIe warte takie szkła? 50zł?
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: lena »

nitro pisze:
lena pisze:
tomcio ; ) pisze:jedni nie maja co do gara wlozyc, a drudzy kupuja raj bany za 700 zl :D
No, kupują Ray-Bany i kupują torebki Prada, buty Lacoste, spodnie Wranglery .O!!!! nawet kupują auta i co z tego ?
To, że ludzie dostają małpiego rozumu, jak widzą metke :P IIe warte takie szkła? 50zł?
Ale z Ciebie ignorant. Poczytaj sobie czym się różnią szkła te z wyższej półki a te za 50zł i jak wygląda ich produkcja a potem się wypowiadaj, ok ?
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: dron »

700 w galerii rzeszowskiej, 300 za te same w necie. true story ;0
perfumy podobne marże mają
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: nitro »

lena to mnie oświeć czym się różnią? :P Tym, że Tom Crusie miał je na nosie?
MalcolmLupe
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:34

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: MalcolmLupe »

Ray Bany to oprawki, a szkła to szkła młotki. Nawet nie wiecie o co sie kłócicie. Brand z 70 letnią tradycją, który został wykupiony przez Włochów.
Dobre materiały, jakis tam łądunek emocjonalny czy skojarzenia z marką, fajne fasony jak ktoś ma taki gust i chyba tyle. Nie szukałbym jakiejś dodatkowej ideologi.To, że okulary kosztują tysiak i jak na przeciętna polską kieszeń są drogie to nie znaczy , że jest to to produkt luksusowy. To polskie cebulaki sie dziwio.
Internet i allegro polecam ludziom dużej wiary.
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: elemelek »

dron pisze:700 w galerii rzeszowskiej, 300 za te same w necie. true story ;0
perfumy podobne marże mają
Tak, z tym że w necie nie mam pewności czy kupuje oryginał.

Hmm... Przejdę się w takim razie do tego sklepu na Kościuszki, może będą mieli model, który mnie interesuje. A jak nie to zostaje większe miasto.
Dzięki za informacje.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - gdzie kupić?

Post autor: asterka »

kto bogatemu zabroni,chce kupic Ray-Bany proszę bardzo, ja mam okulary Arcita -bardzo fajne za 200 złotych i też jestem zadowolony.Można kupic Iphone XR ,a można tez Sony jakośc ta sama a cena 1/2.
ODPOWIEDZ