Zabieg keratynowy na włosy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: śliwka40 »

witam czy w Jaśle jest jakiś salon fryzjerski który robi takie zabiegi i w jakich cenach? może ktoś z was się orientuje??
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: wojasxxx »

czarnulka187
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:45

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: czarnulka187 »

Jeśli tylko masz kogoś , kto może poświęcić Ci kilka godzin to ja osobiście polecam kupić sobie keratyne i zrobić samej:) na allegro jest masa tego... Efekty są megaa :super: a do tego można zaoszczędzić :)
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: anonimowy »

Ja jestem tego samego zdania w salonie chcą kupe kasy a na allegro sa sprawdzeni sprzedawcy od których sama kupuje i efekt jest taki sam jak z salonu lecz za małe pieniążki.
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: śliwka40 »

a robił ktoś w domu? bo boje się że efekt nie będzie taki sam,czytałam kilka artykułów na temat tego zabiegu i tam stosuje się jeszcze jakieś inne preparaty oprócz kreatyny jakies szampony otwierające łuski włosów i coś tam jeszcze może wiecie dokładnie co to jest?
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: anonimowy »

ja robiłąm juz 4 razy nie w domu ale u kolezanki bo do prostowania włosów potrzebna jest prostownica do temperatury 230 i kazde pasmo trzeba dokadnie wprasowac.Nie ukrywam trzeba dbac o nie troszke inaczej najlepiej poczytać watek na wizażu o keratynowym prostowaniu czesc 3 wszystko napisane co i jak.
śliwka40
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 1 marca 2014, 13:10

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: śliwka40 »

a możesz polecić jakieś konkretne preparaty do tego zabiegu?
greentea
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 12 listopada 2013, 19:54

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: greentea »

wiem że kiedyś był w image (chyba tak) salon fryzjerski w sobniowie ale czy jest nadal i w jakiej cenie to nie mam pojecia....
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: anonimowy »

sa rózne preparaty chwalone i nie chwalone w sensie niebezpieczne dla włosa czy zdrowia sprawa jest indywidualna dla każdego.Przeczytaj watek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=682668 ja osobiscie używam Encanto mimo ze opinie sa różne.
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: euforia »

Jest tu mała nieścisłość- otóż zabieg keratynowy to nie jest to samo co prostowanie keratynowe. Do zabiegu nie stosuje się absolutnie prostownicy a pielęgnicę.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Zabieg keratynowy na włosy

Post autor: anonimowy »

sorry masz racje ...jest i zabieg i prostowanie....
ODPOWIEDZ